Qabala – FK Krasnodar 0:3 (koniec) | Borussia D. – PAOK 0:1 (koniec) | Midtjylland – Club Brugge 1:1 (koniec)
Napoli – Legia 5:2 (koniec) | Rapid – Dinamo M. 2:1 (koniec) | Vik. Pilzno – Villarreal 3:3 (koniec)
Slovan – Olympique 2:4 (koniec) | Groningen – Braga 0:0 (koniec) | Fenerbahce – Celtic 1:1 (koniec)
Ajax – Molde 1:1 (koniec) | Bordeaux – Rubin 2:2 (koniec) | Sion – Liverpool 0:0 (koniec)
Dnipro – Rosenborg 3:0 (koniec) | Sporting – Besiktas 3:1 (koniec) | Korcza – Lokomotiw M. 0:3 (koniec)
Fiorentina – Belenenses 1:0 (koniec) | Lech P. – Basel 0:1 (koniec) | Anderlecht – Karabach 2:1 (koniec)
Tottenham – Monaco 4:1 (koniec) | APOEL – Sparta 1:3 (koniec) | Asteras – Schalke 04 0:4 (koniec)
Partizan – Augsburg 1:3 (koniec) | Bilbao – Alkmaar 2:2 (koniec) | Saint-Étienne – Lazio 1:1 (koniec)
Ajax Amsterdam
1:1 (1:1)
Molde FK
Czwartek 10.12.2015, 19:00 • Amsterdam Arena, Amsterdam • Liga Europy UEFA • Grupa A

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (20:53:18)

Mecz kończy się remisem 1:1! W drugiej połowie obie drużyny zagrały jeszcze słabiej niż przed przerwą. Poza szansą El-Ghaziego z 67. minuty nie oglądaliśmy ciekawych akcji w drugiej odsłonie. Ajax Amsterdam odpada z Ligi Europejskiej!

90+3

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Davy Claassen (Ajax Amsterdam).

90+1
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Bardzo nieodpowiedzialnie zaatakował teraz rywala Gudelj, który otrzymuje drugą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Ajax kończy ten w dziesiątkę.

88
    Kolejne już dośrodkowanie przed bramkę przyjezdnych nie dociera do adresata. Obrona gości w drugiej połowie gra naprawdę skutecznie.

86
    Całym zespołem broni się Molde. Ajax zamknął przeciwnika przed własnym polem karnym, ale w dalszym ciągu nie potrafi realnie zagrozić bramce Horvatha.

84
    Przekroczył przepisy pod bramką rywali Singh. Strzelec jak na razie jedynej bramki dla Molde faulował Veltmana.

82
    Do końca meczu pozostało niewiele ponad osiem minut. Ajax w dalszym ciągu próbuje strzelić drugą bramkę, która dawałaby gospodarzom choć cień szansy na awans do następnej rundy.

80
    Z rzutu wolnego Flo. Strzał defensora gości jednak bardzo lekki, nie miał większych problemów ze skuteczną interwencją Cillessen.

78
    Zmiana w drużynie Ajax Amsterdam: z boiska schodzi Victor Fischer, na boisku pojawia się Lasse Schoene.

76
    Trzecia zmiana w drużynie gości. Mostrom zostaje zastąpiony przez Hestada.

73
    Nie za wiele dzieje się na murawie od kilkunastu minut. Gospodarze utrzymują się przy piłce, ale jak na razie nie za wiele z tej przewagi wynika. Bardzo skutecznie broni się jak na razie Molde.

70
    Przewinienie w ataku arka Milika, który za faul na Forrenie otrzymuje żółtą kartkę.
    67. Szansa zmarnowana przez El-Ghaziego!

67
    Ależ było blisko! El-Ghazi dostał dokładnie podanie w polu karnym gości, ale z najbliższej odległości uderzył w poprzeczkę!

65
    Zmiana w drużynie Ajax Amsterdam: z boiska schodzi Donny van de Beek, na boisku pojawia się Riechedly Bazoer.

64
    Szansa gości. Przerzut na lewe skrzydło do Elyounousiego, ten jednak dośrodkowuje przed bramkę Cillessena bardzo niedokładnie.