Qabala – FK Krasnodar 0:3 (koniec) | Borussia D. – PAOK 0:1 (koniec) | Midtjylland – Club Brugge 1:1 (koniec)
Napoli – Legia 5:2 (koniec) | Rapid – Dinamo M. 2:1 (koniec) | Vik. Pilzno – Villarreal 3:3 (koniec)
Slovan – Olympique 2:4 (koniec) | Groningen – Braga 0:0 (koniec) | Fenerbahce – Celtic 1:1 (koniec)
Ajax – Molde 1:1 (koniec) | Bordeaux – Rubin 2:2 (koniec) | Sion – Liverpool 0:0 (koniec)
Dnipro – Rosenborg 3:0 (koniec) | Sporting – Besiktas 3:1 (koniec) | Korcza – Lokomotiw M. 0:3 (koniec)
Fiorentina – Belenenses 1:0 (koniec) | Lech P. – Basel 0:1 (koniec) | Anderlecht – Karabach 2:1 (koniec)
Tottenham – Monaco 4:1 (koniec) | APOEL – Sparta 1:3 (koniec) | Asteras – Schalke 04 0:4 (koniec)
Partizan – Augsburg 1:3 (koniec) | Bilbao – Alkmaar 2:2 (koniec) | Saint-Étienne – Lazio 1:1 (koniec)
RSC Anderlecht
2:1 (2:1)
Karabach Agdam
Czwartek 10.12.2015, 21:05 • Constant Vanden Stock Stadium, Bruksela • Liga Europy UEFA • Grupa J

To tyle, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. (22:58:20)

Po słabej drugiej połowie Anderlecht wygrywa 2:1 i melduje się w kolejnej rundzie Ligi Europy wraz z Tottenhamem, który pokonał dzisiaj AS Monaco. Gospodarze znacznie przeważali w pierwszej połowie. W drugiej lepiej grali goście, jednak nie stwarzali sobie groźnych sytuacji.

90+3

90+1
    Zmiana w drużynie RSC Anderlecht: z boiska schodzi Dennis Praet, na boisku pojawia się Andy Kawaya.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty.

88
    Druga w połowa w porównaniu do pierwszej jest lekko mówiąc nudna.

86
    Armenteros popsuł kolejną sytuację. Dostał piłkę w polu karnym, znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale uderzył po ziemi wprost w niego!

84
    Z kontrą wyszli goście. Długa prostopadła piłka do Armenterosa, jednak ten nie do końca wiedział co zrobić w polu karnym. Zbyt długo się zastanawiał i zdążyli podejść do niego rywale, którzy skutecznie uniemożliwili mu oddanie strzału.

81
    Zmiana w drużynie RSC Anderlecht: z boiska schodzi Stefano Okaka, na boisku pojawia się Idrissa Sylla.

81
    Michel faulował wychodzącego z kontrą rywala i ogląda żółtą kartkę.

80
    Piłka zacentrowana w pole karne do Armenterosa. Zawodnik Azerskiej drużyny za długo przyjmował piłkę, przez co ją stracił na rzecz rywali.

79
    Strzał gospodarzy z dystansu pewnie broni Sehić.

77
    Rzut rożny dla Anderlechtu. Piłka centrowana w pole karne i pewnie złapał piłkę Sehić.

75
    Zmiana w drużynie Karabach Agdam: z boiska schodzi Gara Garajev, na boisku pojawia się Rydell Poepon.

73
    Praet chciał wyjść z kontrą, jednak był faulowany przez rywala. Rzut wolny dla Anderlechtu z własnej połowy.

71
    Zmiana w drużynie Karabach Agdam: z boiska schodzi Chumbinho, na boisku pojawia się Míchel.

70
    Lukebakio faulował rywala na jego połowie. Ogląda żółtą kartkę za w sumie bezmyślne wejście w rywala.