Exact – Dafi Społem 3:2 (koniec) | Skra – Projekt 3:0 (koniec) | Resovia – Indykpol 3:2 (koniec)
Jastrzębski – Cuprum 3:2 (koniec) | Trefl – Czarni 3:1 (koniec)

0:0
    To był bardzo dziwny mecz. Wpierw Resovia wyraźnie uległa w dwóch pierwszych partiach, a potem jeszcze wyraźniej triumfowała w kolejnych dwóch setach. Tie-break był również pod kontrolą rzeszowian, którzy ostatecznie wygrali 15:10.

Po fatalnej serii porażek podopieczni Andrzeja Kowala w końcu przełamali się i sięgnęli po zwycięstwo! Wielka radość, a przede wszystkim ulga kibiców w hali Podpromie!

To już wszystko na dzisiaj! Za relację dziękuje Państwu Tomasz Krucan, do usłyszenia! (19:08:44)

15:10

15:10
    Aleksander Śliwka na lewym skrzydle obija blok rywali! Triumfuje Resovia!

14:10
    Bronią się jeszcze goście. Udana kiwka z lewego skrzydła!

14:9
    Z prawego skrzydła po prostej Bartosz Kurek! Piłka meczowa dla Resovii!

13:9
    Blok jednego z rzeszowian obija na lewym skrzydle Bartosz Bednorz!

13:8
    Blokowany na lewym skrzydle Bartosz Bednorz! Resovia bardzo blisko przełamania złej passy! Przerwa dla Andrei Gardiniego!

12:8
    Skutecznie atakuje ze środka Dmytro Paszycki!

11:8
    Z prawego skrzydła po skosie skutecznie Paweł Adamajtis!

11:7
    Autowa zagrywka Maciej Zajdera!

10:7
    Ofiarnie w obronie Alek Achrem, który wpadł w bandy reklamowe! Nie podbił jednak piłki!