Exact – Dafi Społem 3:2 (koniec) | Skra – Projekt 3:0 (koniec) | Resovia – Indykpol 3:2 (koniec)
Jastrzębski – Cuprum 3:2 (koniec) | Trefl – Czarni 3:1 (koniec)

0:0
    MVP tego meczu zostaje wybrany zawodnik PGE Skry Bełchatów Facundo Conte!

Nie było to łatwe spotkanie dla gospodarzy, ale udało im się w trzech setach pokonać AZS Politechnikę Warszawską, która bardzo dobrze walczyła, ale to było za mało na to ażeby zdobyć jakiekolwiek punkty w Bełchatowie. Ostatnie spotkanie w tym roku w Hali Energia bełchatowska drużyna może zaliczyć do bardzo udanych. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na Lajfy.com! (16:40:04)

25:23
    Trzeci set skończony.

25:23
    Świetnie przebija się przez pojedynczy blok Gromadowski kończąc tym samym to spotkanie!

24:23
    Atak Marechala ląduje na siatce. O czas poprosił jeszcze Miguel Angel Falasca!

24:22
    Conte myli się w polu zagrywki. Trochę za mocny serwis Argentyńczyka!

24:21
    Przechodząca piłka i punkt zdobywa Marcel Gromadowski. Pierwsza piłka meczowa dla PGE Skry Bełchatów!

23:21
    Walczą "Akademicy"! Kolejny raz skutecznym atakiem popisuje się Paweł Mikołajczak.

23:20
    Świetnie Conte z prawego ataku.

22:20
    I bardzo ładny atak z prawego skrzydła Mikołajczak.

22:19
    Bardzo ładnie z lewego ataku Facundo Conte. O drugi czas w trzecim secie prosi trener gości Jakub Bednaruk!

21:19
    Trafia w pole bezpośrednio z zagrywki Jakub Kowalczyk!

21:18
    Autowa zagrywka autorstwa francuskiego przyjmującego Nicolasa Marechala.

21:17
    Pięknie po skosie w pole trafia Marechal.

20:17
    Zepsuł serwis Gromadowski.

20:16
    Nicolas Marechal teraz z lewego ataku obija blok rywali.

19:16
    Bardzo ładny atak leworęcznego Jakuba Radomskiego ląduje w boisku.

19:15
    Dobrze teraz w boisko uderza ze środka Mariusz Marcyniak.

18:15
    W siatkę serwuje Conte.

18:14
    Świetnie atakował Marechal, a libero warszawskiej drużyny nie zdołał obronić tego ataku.

Adam Ka

PGE GiEK Skra Belchatow: Marcyniak, Kłos, Conte, Wrona, Janusz, Uriarte, Stanković, Winiarski (C), Gromadowski, Rodriguez, Marechal. Libero: Piechocki, Milczarek.
    Projekt Warszawa: Kowalczyk, Smoliński, Radomski, Zagumny (C), Lemański, Świrydowicz, Samica, Filip, Łapszyński, Firlej, Mikołajczak. Libero: Olenderek.

Sędziowie: Maciej Kolendowski – Tomasz Flis.