Szczecin – Dąbrowa Górnicza 71:69 (koniec) | Starogard Gdański – Zgorzelec 74:81 (koniec) | Słupsk – Ostrów Wielkopolski 83:77 (koniec)
Sopot – Lublin 72:66 (koniec)
Trefl Sopot
72:66 (16:22, 35:44, 55:53)
TBV Start Lublin
Sobota 19.12.2015, 18:00Tauron Basket Liga • 11. kolejka

Sopot: Majok 10, Dzierżak 2, Śmigielski 19, Sikora 4, Dutkiewicz 5, Stefański 2, Bilinovac 4, Motylewski 0, Kulka 9, Stefanik 3, Kolenda 3, Duren 11

Lublin: Grzeliński 0, Salamonik 18, Myśliwiec 0, Małecki 7, Czujkowski 0, Kowalski 2, Ciechociński 0, Czumakow 6, Trojan 10, Kellogg 10, Poole 13 (19:44:00)

Koniec meczu. (72:66)

39:58
    Jeszcze Małecki dwa razy celnie z linii rzutów wolnych. (72:66)

39:56
    Jeszcze faulowany Śmigielski raz celnie z linii rzutów wolnych. (72:64)

39:45
    Raz celnie! Tu już chyba pozamiatane! (71:64)

39:45
    A teraz faulowany Duren! Dwa osobiste! (70:64)

39:33
    Goście mylą się w ataku! (70:64)

39:08
    Reakcja szkoleniowca Trefla i czas! (70:64)

39:01
    Po przerwie Majok myli się spod kosza. Szybka kontr gości i trafia Trojan z półdystansu! Minut do końca, czekają nas emocje! (70:64)

38:30
    Jeszcze jeden czas na życzenie szkoleniowca gości! Wcześniej strata lublinian! (70:62)

38:15
    Kulka dwa razy celnie z linii rzutów wolnych. (70:62)

38:00
    A przyjezdni gubią piłkę w ataku! (68:62)

37:43
    Co za rzut! Kulka z dalekiego dystansu trafia za trzy! (68:62)

37:25
    Start ponownie myli się w ataku! Trefl ma szansę na powiększenie prowadzenie! (65:62)

37:10
    Jeszcze Majok trafia za dwa! Wcześniej dwa niecelne rzuty zawodników gości! (65:62)

36:45
    W końcu i gospodarze trafiają! Śmigielski efektownym wsadem punktuje! Czeka nas emocjonująca końcówka! Jeszcze czas dla gości. (63:62)

36:40
    Niesamowite co się dzieje w tej kwarcie. Sporo błędów po obu stronach boiska. Obecnie blok Trefla i to gospodarze w posiadaniu piłki. (61:62)

35:20
    A gospodarze ponownie mylą się w ataku! (61:62)

Piotr Grabowski

Trefl Sopot: Majok, Dzierżak, Śmigielski, Sikora, Dutkiewicz, Stefański, Bilinovac, Motylewski, Kulka, Stefanik, Kolenda, Duren
    TBV Start Lublin: Grzeliński, Salamonik, Myśliwiec, Małecki, Czujkowski, Kowalski, Ciechociński, Czumakow, Trojan, Kellogg, Poole
    KWarty: 16:22, 19:22, 20:9, 17:13