Resovia – Dafi Społem 3:1 (koniec) | Jastrzębski – Czarni 3:0 (koniec) | BKS Visła – Projekt 3:1 (koniec)
ZAKSA – Cuprum 3:0 (koniec) | MKS – Trefl 0:3 (koniec) | Skra – Indykpol 1:3 (koniec)
MKS Będzin
0
20 11 21
Trefl Gdańsk
3
25 25 25
Środa 13.01.2016, 19:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa w Sosnowcu przy ul. Żeromskiego 9 • PlusLiga • 12. kolejka

0:0
    Dziękuje za śledzenie relacji live i zapraszam na kolejne na stronie lajfy.com (20:25:58)

0:0
    Lotos Trefl Gdańsk pewnie wygrywa w trzech setach z MKS-em Będzin. Gospodarze nawiązali jednak walkę w pierwszym i trzecim secie lecz to Lotos może się cieszyć dziś z trzech punktów.

0:0
    MVP spotkania został wybrany środkowy Lotosu Trefla Gdańsk Wojciech Grzyb.

21:25
    Trzeci set skończony.

21:25
    Piotrowski zatrzymany na prawym skrzydle i mamy koniec spotkania. Gospodarze poprosili jeszcze o challenge lecz sędziowie podtrzymują pierwszą decyzję.