Resovia – Dafi Społem 3:1 (koniec) | Jastrzębski – Czarni 3:0 (koniec) | BKS Visła – Projekt 3:1 (koniec)
ZAKSA – Cuprum 3:0 (koniec) | MKS – Trefl 0:3 (koniec) | Skra – Indykpol 1:3 (koniec)

0:0
    To było dziwne spotkanie. W dwóch pierwszych partiach pewnie triumfowała Asseco Resovia, a w trzecim secie nieoczekiwanie lepsi okazali się kielczanie! Ostatnia partia dostarczyła również sporo emocji, końcówkę lepiej rozegrali podopieczni Andrzeja Kowala i wygrywają 3:1!

To już wszystko na dzisiaj! Za relację dziękuje Państwu Tomasz Krucan, do usłyszenia! (20:04:23)
    0:0 Trzy oczka zostają w Rzeszowie!

0:0
    MVP spotkania został wybrany Dmytro Paszycki!

25:21
    Czwarty set skończony.

25:21
    Dmytro Paszycki trafił zagrywką Adriana Buchowskiego! Resovia triumfuje 3:1!

24:21
    A jednak! Było po bloku! Piłka meczowa dla Asseco Resovii!

23:22
    Ależ historia! Dmytro Paszycki atakuje ze środka w aut! Sędzia zgłasza challenge!

23:21
    Kapitalnie teraz Sławomir Jungiewicz, który przedziera się przez potrójny blok rzeszowian! Czas dla Andrzeja Kowala.

23:20
    Podwójny blok! Zatrzymany na lewym skrzydle Igor Vitiuk! Przerwa dla Dariusza Daszkiewicza.

22:20
    Kiwka na prawym skrzydle Juliena Lyneela. Piłka po bloku wychodzi na aut!

21:20
    Skutecznym atakiem popisuj się teraz przyjezdni. W miejsce Buchowskiego na zagrywkę wchodzi Maćkowiak.

21:19
    W aut ze środka atakuje Andreas Takvam! Wydawało się, że to był dobry atak! Przerwa dla Dariusza Daszkiewicza!