Resovia – Dafi Społem 3:1 (koniec) | Jastrzębski – Czarni 3:0 (koniec) | BKS Visła – Projekt 3:1 (koniec)
ZAKSA – Cuprum 3:0 (koniec) | MKS – Trefl 0:3 (koniec) | Skra – Indykpol 1:3 (koniec)

25:21
    Dmytro Paszycki trafił zagrywką Adriana Buchowskiego! Resovia triumfuje 3:1!

24:21
    A jednak! Było po bloku! Piłka meczowa dla Asseco Resovii!

23:21
    Kapitalnie teraz Sławomir Jungiewicz, który przedziera się przez potrójny blok rzeszowian! Czas dla Andrzeja Kowala.

23:20
    Podwójny blok! Zatrzymany na lewym skrzydle Igor Vitiuk! Przerwa dla Dariusza Daszkiewicza.

21:19
    W aut ze środka atakuje Andreas Takvam! Wydawało się, że to był dobry atak! Przerwa dla Dariusza Daszkiewicza!

18:17
    Po zagrywce Thomasa Jaeschke przechodząca piłka! Kończy ją Dawid Dryja! Sprawdza Dariusz Daszkiewicz!

16:17
    Adrian Buchowski świetnie zauważył dziurę w bloku rzeszowian i posłał dokładnie w to miejsce piłkę! Czas dla Andrzeja Kowala!

16:15
    Wyraźnie w aut zagrywał teraz Sławomir Jungiewicz. Druga przerwa techniczna w tym secie.

9:8
    Ponownie piłka na kontrze do Witczaka, ale przyjmujący Resovii atakuje w aut. Sprawdza, czy nie było bloku Andrzej Kowal!

8:7
    Skutecznie Dawid Dryja ze środka! Pierwsza przerwa techniczna w czwartym secie!

5:5
    Ponownie złe przyjęcie Aleka Achrema! W jego miejsce wchodzi Lyneel!

5:4
    Zagrywkę Andreasa Takvama źle przyjmują rzeszowianie!

5:2
    Bardzo dobra zagrywka Aleka Achrema! Rywale przyjmują na drugą stronę w aut!

4:2
    Przejście linii przy serwisie przez Adriana Buchowskiego. Sprawdza Dariusz Daszkiewicz.

1:0
    Bardzo długa akcja. Ostatecznie kończy się atakiem z lewego skrzydła po bloku Alek Achrem! Dotknięcie siatki sprawdza Dariusz Daszkiewicz!

23:25
    Po zagrywce Jędrzeja Maćkowiaka fatalnie w przyjęciu Alek Achrem! Koszmar rzeszowian wraca?!

23:24
    Przechodząca piłka po zagrywce Jędrzeja Maćkowiaka! Wykorzystuje tą okoliczność Sławomir Jungiewicz! Przerwa dla Andrzeja Kowala!

22:21
    Zagrywka po taśmie Witczaka. Potem ten sam zawodnik na kontrze i nie poradzili sobie w obronie rywale! Sprawdza trener Daszkiewicz!

19:19
    As serwisowy! Jego autorem Mateusz Bieniek!

19:17
    Asem serwisowym popisuje się Thomas Jaeschke! Przerwa dla Dariusza Daszkiewicza!

16:17
    Nie było bloku! Punkt dla Effectora. Czas dla Andrzeja Kowala!

16:17
    Z prawego skrzydła Thomas Jaeschke atakuje w aut! Sprawdza, czy nie było bloku Andrzej Kowal!

16:16
    Igor Vitiuk trafia zagrywką Krzysztofa Ignaczaka! Punkt dla Effectora!

16:14
    Dominik Witczak skutecznie po przekątnej! Druga przerwa techniczna w trzecim secie!

12:9
    Zagrywka po taśmie Dawida Dryji. Piłka wpada w boisko! Czas dla Dariusza Daszkiewicza.

8:8
    Igor Vitiuk! As serwisowy zawodnika Effectora! Sprawdza, czy na pewno było boisko Andrzej Kowal!

8:6
    Pierwszego ataku nie skończył Jaeschke, ale druga próba już skuteczna! Pierwsza przerwa techniczna!

5:4
    Udany serwis Aleka Achrema! Nie poradzili sobie w przyjęciu kielczanie!

25:18
    Zagrywka w siatkę Mateusza Bieńka. Drugi set dla Resovii.

24:16
    Alek Achrem z lewego skrzydła po bloku rywali! Piłka setowa dla Asseco Resovii!

19:14
    Po taśmie serwuje Thomas Jaeschke! As serwisowy Amerykanina!

16:12
    Przekroczył linię trzeciego metra przy ataku z drugiej linii Sławomir Jungiewicz. Druga przerwa techniczna.

13:8
    Czapa! Pojedynczy blok Aleka Achrema na Adrianie Buchowskim! Przerwa dla Dariusz Daszkiewicza!

11:8
    To był as serwisowy! Piłka była w boisku!

10:9
    W aut serwuje Dawid Dryja. Sprawdza Andrzej Kowal, czy było boisko!

8:6
    Decyzja podtrzymana. Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie!

8:6
    Przeszkadzał teraz w rozegraniu Tichackowi Andreas Takvam. Sprawdza trener Effectora.

3:0
    As serwisowy! Punktuje środkowy Resovii, Dawid Dryja!

25:20
    Tym razem kapitan Resovii atakuje po podwójnym bloku rywali. Set dla Mistrzów Polski.

24:18
    Po prostej, po rękach rywala atakuje Dominik Witczak. Piłka setowa dla Resovii.

23:18
    As serwisowy! Ustrzelony przez Adriana Buchowskiego został Krzysztof Ignaczak!

19:12
    Po zagrywce Paszyckiego przechodząca piłka. Ręce przekładają goście i punkt dla Resovii. Sprawdza Dariusz Daszkiewicz.

16:11
    Z prawego skrzydła po bloku rywali atakuje Dominik Witczak. Druga przerwa techniczna w pierwszym secie!

13:8
    Po serwisie Jaeschke piłka wraca na stronę Resovii! Potem Amerykanin wykorzystuje kontrę. Przerwa dla Effectora, już druga.

8:6
    Udanie potrójny blok rywali mija Dominik Witczak! Pierwsza przerwa techniczna.

6:3
    Chwilę trwała ta akcja! W końcu Dominik Witczak atakuje po potrójnym bloku rywali! Przerwa dla Effectora.

Tomek

Asseco Resovia Rzeszów: Kurek, Jaeschke, Tichacek, Dryja, Achrem, Lyneel, Paszycki, Drzyzga, Perłowski, Śliwka, Holmes, Witczak, libero: Wojtaszek, Ignaczak.
    Dafi Społem Kielce: Jungiewicz, Komenda, Kędzierski, Orobko, Stolc, Szymański, Takvam, Vitiuk, Buchowski, Bieniek, Maćkowiak, libero: Sobczak, Biniek.

Sędziowie: Niemczura Waldemar – Król Piotr