Los Angeles – Ottawa | 3:5 (koniec) | | | Boston – Toronto | 3:2 (koniec) | | | Buffalo – Washington | 4:1 (koniec) |
Columbus – Colorado | 2:1 (koniec) | | | St. Louis – Montreal | 4:3 (po dogrywce) | | | Nashville – Minnesota | 3:0 (koniec) |
Edmonton – Calgary | 2:1 (1:0 po rz. karnych) | | | San Jose – Dallas | 4:3 (po dogrywce) | | | Pittsburgh – Carolina | 5:0 (koniec) |
NY Islanders – Vancouver | 1:2 (0:1 po rz. karnych) | | | Tampa – Florida | 3:1 (koniec) | | | Washington – NY Rangers | 5:2 (koniec) |
Omsk – Din. Mińsk | 8:1 (koniec) | | | Barys – Niżny Nowogród | 5:2 (koniec) | | | Chanty-Mansyjsk – CSKA Moskwa | 0:5 (koniec) |
Helsinki – Chabarowsk | 3:2 (1:0 po rz. karnych) | | | Niżniekamsk – Czelabińsk | 1:2 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Novosibirsk | 6:2 (koniec) |
Sp. Moskwa – Nowokuźnieck | 2:3 (koniec) | | | Din. Ryga – Władywostok | 4:2 (koniec) |
finał
Nieftiechimik Niżniekamsk
1:2
(1:1, 0:0, 0:1)
Traktor Czelabińsk
Składy i statystyki:
15. Milovzorov (Žukov) – 20. Kruchunin (Popov, Jakucenja), 55. Popov (Novák, Jakucenja)
Sędziowie: Odins, Bukin – Mikhel, Streltsov
Widownia: 4 500
Spudłowany karny!:
Nieftiechimik Niżniekamsk:
Lisutin (Sudnitsin) – Ryasensky, Sergejev, Ljamin, Bryntsev, Shchitov, Kuzmin, Ogurcov – Volkov, Milovzorov, Polygalov – Jakimov, Žukov, Rybin – Taffe, Grigorenko, Sexton – Kitarov, Kulikov, Porjadin -Zdunov
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Demčenko (Francouz) – Novák, Martynov, Borodkin, Denisov, Šinin, Klimontov, Petrov, Žuldikov – Popov, Jakucenja, Kruchinin – Pesťunov, Osnovin, Afonasyevsky – Rybakov, Glinkin, Kokujov – Gzbarev, Sharov, Zinovjev
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Demčenko (Francouz) – Novák, Martynov, Borodkin, Denisov, Šinin, Klimontov, Petrov, Žuldikov – Popov, Jakucenja, Kruchinin – Pesťunov, Osnovin, Afonasyevsky – Rybakov, Glinkin, Kokujov – Gzbarev, Sharov, Zinovjev
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Odins, Bukin – Mikhel, Streltsov
Widownia: 4 500
Strzelcem bramki ANDREJ POPOV. Asysta Filip Novák, Maxim Jakucenja.
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Rybin – 5 min., bójka).
Kara dla Traktor Czelabińsk (Novák – 5 min., bójka).
Strzelcem bramki KRUCHUNIN. Asysta Popov, Jakucenja.
Strzelcem bramki MILOVZOROV. Asysta Žukov.