Eintracht – Wolfsburg 3:2 (koniec) | Schalke 04 – Werder 1:3 (koniec)
Eintracht Frankfurt
3:2 (0:1)
VfL Wolfsburg
Niedziela 24.01.2016, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Niemiecka Bundesliga • Runda 18

To tyle z tego emocjonującego spotkania, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu! (17:24:20)

Coś niesamowitego! W ostatniej minucie meczu Alexander Meier zapewnił swojemu zespołowi trzy punkty! Hattrick Niemca! W pierwszej połowie Eintracht wręcz nie istniał w pierwszej połowie, goście powinni po tym okresie prowadzić przynajmniej 3:0. Jednak mieliśmy tylko jedną bramkę, która dała przyjezdnym skromne prowadzenie. Eintracht w przerwie się obudził i zaczął lepiej grać, czego efektem były trzy bramki Meiera!

90+4
    90+3. Alexander Meier (FRN)

90+3
    Gol dla Eintrachtu!
    Ależ końcówka, ależ emocje, ależ gol, ależ ALEXANDER MEIER. Fabian z lewej strony boiska zagrał płasko piłkę w pole karne. Interweniować próbował Benaglio, jednak wybił piłkę wprost pod nogi niemieckiego napastnika. Wbił on pewnie piłkę do siatki i chyba zapewnił swojej drużynie zwycięstwo!

90+2
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Stefan Aigner, na boisku pojawia się Aleksandar Ignjovski.

90+1
    Rzut wolny dla gości. Centra w pole karne, jednak jeden z zawodników drużyny przyjezdnej faulował rywala i wznowią grę ze stałego fragmentu gry gospodarze.

90
    Doliczone trzy minuty.

90
    Ależ sytuacja gości! Vieirinha wypuszczony przez Bendtnera, minął Abrahama i wyszedł sam na sam z Hradeckim. Przelobował on bramkarza, ale Hasebe wybił futbolówkę z linii bramkowej!

90
    Rodriguez z narożnika boiska zagrał górną piłkę do zamykającego akcję Naldo. Oddał on strzał głową, po którym pewnie futbolówkę złapał Hradecky.

89
    Długa piłka zagrana w pole karne gospodarzy do Andre Schurrle. Wywalczył on rzut rożny dla swojego zespołu.

86
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Julian Draxler, na boisku pojawia się Marcel Schäfer.

85
    Rzut wolny praktycznie z linii pola karnego. Piłka wystawiona przez Rodrigueza dla Naldo. Oddał on mocny strzał, ale wybronił go Hradecky.

84
    Schurrle walczył z lewej strony boiska. Nieprzepisowo zatrzymany przez Hasebe i otrzymał on żółtą kartkę.

82
    Ogromne zamieszanie w polu karnym Eintrachtu. Ostatecznie przechwycił piłkę Schurrle i biegł na bramkę rywala, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez Abrahama.
    79. André Schürrle (WOF)

79
    Gol dla Wolfsburga!
    Ależ spotkanie. Piłka zagrana na prawą stronę do Junga, ten płasko podał w pole karne do ANDRE SCHURRLE, który uderzył po ziemi i pokonał bramkarza rywali! Mamy 2:2!

78
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Max Kruse, na boisku pojawia się Nicklas Bendtner.

77
    Huszti rozpędził się lewą stroną boiska. Szukał centrą w polu karnym Meiera. Piłka była jednak zbyt wysoka i przechwycili ją goście.