Cracovia – Kaiserslautern 0:1 (koniec) | Piast – Strømsgodset 1:2 (koniec)
Cracovia
0:1 (0:0)
1.FC Kaiserslautern
Niedziela 24.01.2016, 15:30 • Albir Garden Resort w Alfaz del Pi • Spotkania towarzyskie

Spotkanie zakończyło się jednobramkowym triumfem 1.FC Kaiserslautern.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, do usłyszenia! (17:20:47)

90+2

87
    Gol dla Kaiserslautern!
    Strzelcem bramki SASCHA MOCKENHAUPT.

86
    Potyczka ta niebawem zostanie zakończona. Już chyba nic się nie zmieni. Obecnie bardziej aktywni są zawodnicy "Pasów".

80
    Obie drużyny próbują atakować, tempo rywalizacji nieco wzrosło, ale wynik pozostaje wciąż taki sam.

75
    Przed nami ostatni kwadrans rywalizacji w ramach tego pojedynku. Wkraczamy w decydującą fazę polsko-niemieckiej konfrontacji!

70
    Do zakończenia spotkania pozostało już tylko dwadzieścia minut. Nic się nie zmienia. Na tablicy wyników nadal bezbramkowy remis.

67
    Zrobiło się groźnie, jednak Stępniowski ponownie popisał się bardzo dobrą interwencją. Tymczasem gra została przerwana, na murawie leży jeden z zawodników "Pasów".

63
    Niemcy z wielkim spokojem rozgrywają piłkę na własnej połowie. Nadal czekamy na premierowe trafienie.

62
    Aktualny skład Cracovii:
    Sandomierski (46. Stępniowski) – Wójcicki (46. Deleu), Wołąkiewicz (46. Sretenović), Polczak, Jaroszyński (60. Rymaniak) – Čovilo, Dąbrowski (60. Zejdler) – Kapustka (60. Adamczyk), Cetnarski (46. Diabang), Jendrišek (46. Wdowiak) – Budziński (46. Zjawiński).

60
    Kolejne roszady w składach obu ekip, niebawem zaktualizujemy zestawienia. Na murawie nie dzieje się nic szczególnego, brakuje groźnych ataków.

54
    Piłkarze 1.FC Kaiserslautern rozegrali całkiem niezły atak, jednak nie zdołali oddać celnego strzału. Nic się nie zmienia, obraz rywalizacji wciąż jest taki sam.

50
    Wynik bez zmian, wciąż mamy bezbramkowy remis. Obecnie w posiadaniu inicjatywy znajduje się zespół z Niemiec.

Doszło do kilku zmian w składzie Cracovii:
    Sandomierski (46. Stępniowski) – Wójcicki (46. Deleu), Wołąkiewicz (46. Sretenović), Polczak, Jaroszyński – Čovilo, Dąbrowski – Kapustka, Cetnarski (46. Diabang), Jendrišek (46. Wdowiak) – Budziński (46. Zjawiński).

46
    Do przerwy mamy 0:0!

Inauguracyjna odsłona tego starcia za nami. Póki co mamy bezbramkowy remis. Czas na krótką przerwę. Wracamy za kilka chwil. Zostańcie z nami!