PŚl Gliwice – AJD Częstochowa 2:0 (koniec) | UZ Zielona Góra – UE Wrocław 3:3 (2:0 po rz. karnych) | UPr Wrocław – UWr Wrocław 2:3 (koniec)
AWF Katowice – PWSZ Wałbrzych 5:5 (1:2 po rz. karnych) | UE Katowice – WSB Dąbrowa Górnicza 0:0 (poz.) | UŚ Katowice – AWF Wrocław 6:1 (koniec)
AJD Częstochowa – UPr Wrocław 0:0 (3:2 po rz. karnych) | UE Wrocław – AWF Katowice 0:3 (koniec) | PŚl Gliwice – UWr Wrocław 0:0 (2:1 po rz. karnych)
UZ Zielona Góra – PWSZ Wałbrzych 5:3 (koniec)
koniec po rz. karnych (2:1)
Politechnika Śląska w Gliwicach
0:0 (0:0)
Uniwersytet Wrocławski
Niedziela 24.01.2016, 13:40 • Hala Giszowiec, Gimnazujm Nr 16 • Akademickie Mistrzostwa Polski - Półfinał • O miejsca 5-6

Politechnika Śląska po zaciętym meczu o V miejsce pokonała Uniwersytet Wrocławski w rzutach karnych. Mecz był zacięty, ale nie agresywny, zawodnicy szanowali się na wzajem i pokazali kawał dobrej gry. (14:43:00)

3. serie
    2:1
    JASIOK chyba z rzutu karnego i jego drużyna przegrywa mecz!

3. serie
    2:1
    ARTUR GAC trafia karnego, bramkarz wyczuł kierunek strzału i piłka wpadła do siatki po jego palcach.

2. serie
    1:1
    TOMASZ SZTABA strzela karnego prosto w okienko nie dając szans bramkarzowi.

2. serie
    1:0
    GLENC również przestrzela karnego, piłka uderza w słupek i nie wpada do bramki.

1. serie
    1:0
    LEŚNIEWSKI przestrzela karnego, piłka poleciała obok słupka.

1. serie
    1:0
    JAN WLECIATOWSKI rozpoczyna serię rzutów karnych od strzelenia bramki pewnie i mocno przy słupku.

Rozpoczynają się rzuty karne.

40
    Druga połowa dogrywki skończona.

35:51
    Ostatni strzał w meczu należał do Plewki lecz poszybował dalako obok słupka.

35:37
    Dobiega końca druga połowa dogrywki, a zawodnicy z Gliwic cofają się mocno do defensywy, prowokując rywala do ataku.

35:12
    Wrocławianie zamknęli rywala na ich połowie i prócują znaleźć odpowiednią pozycje do strzału.

34:11
    Gra się uspokoiła, ataki graczy Politechniki są już rzadkie, zawodnicy skupiają się bardziej na tym żeby nie stracić gola.

33:23
    Plewko przejmuje piłke na połowie Wrocławian i od razu strzela na bramkę Ledwonia ale nie trafia.

33:12
    Gliwiczanie kontynuują wysoki pressing na przeciwnku, nie dając im wyjść z własnej połowy.