PŚl Gliwice – AJD Częstochowa 2:0 (koniec) | UZ Zielona Góra – UE Wrocław 3:3 (2:0 po rz. karnych) | UPr Wrocław – UWr Wrocław 2:3 (koniec)
AWF Katowice – PWSZ Wałbrzych 5:5 (1:2 po rz. karnych) | UE Katowice – WSB Dąbrowa Górnicza 0:0 (poz.) | UŚ Katowice – AWF Wrocław 6:1 (koniec)
AJD Częstochowa – UPr Wrocław 0:0 (3:2 po rz. karnych) | UE Wrocław – AWF Katowice 0:3 (koniec) | PŚl Gliwice – UWr Wrocław 0:0 (2:1 po rz. karnych)
UZ Zielona Góra – PWSZ Wałbrzych 5:3 (koniec)
koniec po rz. karnych (2:0)
Uniwersytet Zielonogórski
3:3 (3:1)
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Niedziela 24.01.2016, 09:00 • Hala Sportowa, Katowice-Szopienice. • Akademickie Mistrzostwa Polski - Półfinał • Półfinał

Ostatecznie po serii rzutów karnych Uniwersytet Zielonogórski pokonuje Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław. (10:17:27)

2. serie
    2:0
    Jacek Jasiński nie zdołał skierować piłki w światło bramki!

35:30
    Kamil Kruszyński nieźle przymierzył z rzutu wolnego, ale jego uderzenie mija o kilkanaście centymetrów bramkę!

35:25
    Greszczyk faulowany na dziesiątym metrze! Będzie to świetna okazja na uderzenie w kierunku bramki Jarosika!

35:05
    Źle przyjmował piłkę na skrzydle Sojka i w efekcie ostatnią akcję tej połowy dogrywki wyprowadzają zielonogórzanie.

34:15
    Mamy już końcówkę tej połowy dogrywki i jest coraz bliżej rzutów karnych.

33:25
    Wrocławianie tracą piłkę podczas kontrowania akcji w ataku pozycyjnego.

34
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Pierwsza połowa dogrywki nie przynosi rozstrzygnięcia.

33
    Pierwsza dogrywka skończona.

32:45
    Bardzo ładną, indywidualną akcję przeprowadził Maciej Górecki, jednak uderzenie "ze szpica" mija dość znacznie bramkę rywali.

32:08
    Michał Greszczyk mógł teraz przesądzić o tryumfie swojego zespołu, ale jego uderzenie płaskie zza pola karnego cudownie wyczuł Jarosik!