Górnik Z. – Girona 0:2 (koniec) | Bytovia – Wigry 2:2 (koniec) | Ruch – Kłajpeda 0:0 (koniec)
Wisła K. – Ferencvaros 2:2 (koniec) | Podbeskidzie – Slavia Sofia 1:0 (koniec) | Jagiellonia – FK Atyrau 0:0 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0 (1:0)
Slavia Sofia
Wtorek 26.01.2016, 14:30 • Kargıcak • Spotkania towarzyskie

W dzisiejszym sparingu obejrzeliśmy tylko jedną bramkę. Podbeskidzie skromnie pokonuje Sławiję Sofia. Dziękujemy za śledzenie relacji. (16:22:43)

90

60
    Godzina gry za nami. Podbeskidzie nadal prowadzi 1:0, po golu Mójty.

Podbeskidzie wyszło na drugą połowę w następującym zestawieniu: Madejski – Pazio, Lazarus, Kolcak, Adu, Kowalski, Deja, Możdżen, Kołodziej, Jonkisz – Demjan

46

Podbeskidzie prowadzi do przerwy 1:0 po bramce zdobytej przez Mójtę, strzałem z rzutu karnego.

45

40
    MÓJTA pewnym egzekutorem rzutu karnego!

39
    Kato faulowany w polu karnym i będzie jedenastka dla Górali.

Podbeskidzie rozpoczęło w składzie: Kaczmarek- Jaroch, Baranowski, Nowak, Mójta, Chmiel, Sokolowski, Kato, Tarnowski – Bartlewski, Szczepaniak

1

Zapraszamy na Lajfy.com od godziny 14:30.

To drugi mecz sparingowy dla Górali podczas tureckiego zgrupowania. W pierwszym musieli uznać wyższość FSV Frankfurt, przegrywając 0:1.
    Podbeskidzie już od rana na pełnych obrotach:

Zawodnicy Podbeskidzia przebywają na zgrupowaniu w Turcji. We wtorek czeka ich gra kontrolna z bułgarskim rywalem. "Górale" staną na przeciwko Sławiji Sofia.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Piotr

Gole: 40. Mójta (kar.)

Podbeskidzie Bielsko-Biała: I POŁOWA: Kaczmarek- Jaroch, Baranowski, Nowak, Mójta, Chmiel, Sokolowski, Kato, Tarnowski – Bartlewski, Szczepaniak.

II POŁOWA: Madejski – Pazio, Lazarus, Kolcak, Adu, Kowalski, Deja, Możdżen, Kołodziej, Jonkisz – Demjan

Slavia Sofia: Kirew – Deczew, Kniaziew, Pirgow, Panow, Martinow, Ilijew, N'Dongala, Atanasow, Wasilew, Dimitrow.