Górnik Z. – Girona 0:2 (koniec) | Bytovia – Wigry 2:2 (koniec) | Ruch – Kłajpeda 0:0 (koniec)
Wisła K. – Ferencvaros 2:2 (koniec) | Podbeskidzie – Slavia Sofia 1:0 (koniec) | Jagiellonia – FK Atyrau 0:0 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
2:2 (0:1)
Wigry Suwałki
Wtorek 26.01.2016, 12:00 • Stadion Miejski, Bydgoszcz • Spotkania towarzyskie

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (13:51:15)

Zespół Wigier Suwałki w ostatniej minucie gry zdołał doprowadzić do remisu. Trzeba przyznać, że to było dość wyrównane spotkanie i wynik końcowy jest jak najbardziej sprawiedliwy. Trafienia dla Drutex-Bytovii zdobywali Wróbel oraz Nwaogu, natomiast po przeciwnej stronie barykady na listę strzelców wpisali się Makaradze, a także Adamek.

90

90
    Gol dla Wigier!
    Strzelcem bramki KAMIL ADAMEK.

86
    Niezła próba Jastrzembskiego, jednak piłka trafiła prosto w rywala. Do zakończenia spotkania pozostało już bardzo niewiele.
    Mamy migawkę prosto z Bydgoszczy.

80
    Do zakończenia spotkania pozostało już tylko dziesięć minut. Wciąż mamy jednobramkowe prowadzenie Drutex-Bytovii.

72
    Gol dla Bytovii!
    Strzelcem bramki CHARLES NWAOGU, który wykorzystał świetne dośrodkowanie Artura Wojacha.

68
    Drutex-Bytovia zepchnięta do defensywy, w ataku suwałczanie.

57
    W drugiej połowie zdecydowanie lepiej prezentuje się Drutex-Bytovia. Rywale mają kłopot z wypracowaniem groźniejszego ataku.

46
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa ŁUKASZ WRÓBEL.

46
    Charles Nwaogu był faulowany w polu karny. Sędzia podyktował jedenastkę!

46

II połowa – Drutex-Bytovia Bytów: Laskowski – Bąk, Wróbel, Kożans, Jakóbowski, Poczobut, Jastrzembski, Lachowicz, Wojach, Nwaogu, Chomiuk.

Inauguracyjna odsłona tego meczu kontrolnego za nami. Póki co mamy jednobramkowe prowadzenie Wigier Suwałki. Emocji nie brakowało. Generalnie jesteśmy świadkami dość wyrównanego widowiska. Początkowo przeważała Drutex-Bytovia, jednak nie trwało to zbyt długo.

45

30
    Pół godziny rywalizacji za nami. Nadal mamy jednobramkowe prowadzenie Wigier Suwałki.

23
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa DAVID MAKARADZE. Pewnie wykonana jedenastka.

Mateusz

Gole: 46. Wróbel (kar.), 72. Nwaogu – 23. Makaradze (kar.), 90. Adamek

MKS Bytovia Bytów: I połowa: Bieszczad – Liśkiewicz, Czarnecki, Opałacz, Serafin, Wacławczyk, Kryszak, Klichowicz, Surdykowski, Wilczyński, Janeczko.

II połowa: Laskowski – Bąk, Wróbel, Kożans, Jakóbowski, Poczobut, Jastrzembski, Lachowicz, Wojach, Nwaogu, Chomiuk.

Wigry Suwałki: I połowa: Salik – Bartkowski, Lauryn, Wichtowski, Bogusz, Kalinowski, Tarnowski, Kozak, Makaradze, Żebrowski, Zapolnik.

II połowa: Salik – Szyszka, Lauryn, Rozmus, Widejko, Atanacković, Rusiak (70. Siłkowski), Gąska, Santana, Biel (60. Żukowski), Adamek.