Górnik Z. – Girona 0:2 (koniec) | Bytovia – Wigry 2:2 (koniec) | Ruch – Kłajpeda 0:0 (koniec)
Wisła K. – Ferencvaros 2:2 (koniec) | Podbeskidzie – Slavia Sofia 1:0 (koniec) | Jagiellonia – FK Atyrau 0:0 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
2:2 (0:1)
Wigry Suwałki
Wtorek 26.01.2016, 12:00 • Stadion Miejski, Bydgoszcz • Spotkania towarzyskie

Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:00 i będziemy informować o zmianach stanu.

Drużyny z niższych lig polskich bardzo pieczołowicie przygotowują się do rundy wiosennej. Podczas tej relacji gościć będziemy w Bydgoszczy, gdzie Drutex-Bytovia zmierzy się z Wigrami Suwałki. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 12:00.

Drutex-Bytovia Bytów ma za sobą dwa mecze kontrolne. Na początek przygotowań zespół ten zremisował 1:1 z GKS-em Przodkowo, natomiast w minioną sobotę bytowianie przegrali 0:1 z Chojniczanką Chojnice.
    Czy dziś ekipa Bytovii zaprezentuje się z lepszej strony?

Wigry Suwałki mają nieco lepszy bilans, jeśli chodzi o wyniki meczów sparingowych. 19 stycznia suwałczanie pokonali 2:1 białostocką Jagiellonię, natomiast cztery dni później przegrali z wicemistrzami Polski. Lech triumfował w stosunku 3:1.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji z meczu Drutex-Bytovia Bytów – Wigry Suwałki. Będziemy Państwa na bieżąco informować o rezultacie tego spotkania. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 12:00. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!

Rzućmy okiem na składy obu ekip:

Drutex-Bytovia Bytów: Bieszczad – Liśkiewicz, Czarnecki, Opałacz, Serafin, Wacławczyk, Kryszak, Klichowicz, Surdykowski, Wilczyński, Janeczko.

Wigry Suwałki: Salik – Bartkowski, Lauryn, Wichtowski, Bogusz, Kalinowski, Tarnowski, Kozak, Makaradze, Żebrowski, Zapolnik.

1

8
    Początek rywalizacji zdecydowanie na korzyść Drutex-Bytovii Bytów. Ekipa ta wyprowadza więcej groźnych ataków.

23
    Bieszczad faulował przeciwnika. Sędzia wskazał na wapno, będziemy mieli rzut karny!

23
    Gol dla Wigier!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa DAVID MAKARADZE. Pewnie wykonana jedenastka.

30
    Pół godziny rywalizacji za nami. Nadal mamy jednobramkowe prowadzenie Wigier Suwałki.

45

Inauguracyjna odsłona tego meczu kontrolnego za nami. Póki co mamy jednobramkowe prowadzenie Wigier Suwałki. Emocji nie brakowało. Generalnie jesteśmy świadkami dość wyrównanego widowiska. Początkowo przeważała Drutex-Bytovia, jednak nie trwało to zbyt długo.

II połowa – Drutex-Bytovia Bytów: Laskowski – Bąk, Wróbel, Kożans, Jakóbowski, Poczobut, Jastrzembski, Lachowicz, Wojach, Nwaogu, Chomiuk.

46

46
    Charles Nwaogu był faulowany w polu karny. Sędzia podyktował jedenastkę!

46
    Gol dla Bytovii!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa ŁUKASZ WRÓBEL.

57
    W drugiej połowie zdecydowanie lepiej prezentuje się Drutex-Bytovia. Rywale mają kłopot z wypracowaniem groźniejszego ataku.

68
    Drutex-Bytovia zepchnięta do defensywy, w ataku suwałczanie.

72
    Strzelcem bramki CHARLES NWAOGU, który wykorzystał świetne dośrodkowanie Artura Wojacha.

80
    Do zakończenia spotkania pozostało już tylko dziesięć minut. Wciąż mamy jednobramkowe prowadzenie Drutex-Bytovii.
    Mamy migawkę prosto z Bydgoszczy.

86
    Niezła próba Jastrzembskiego, jednak piłka trafiła prosto w rywala. Do zakończenia spotkania pozostało już bardzo niewiele.

90
    Strzelcem bramki KAMIL ADAMEK.

90

Zespół Wigier Suwałki w ostatniej minucie gry zdołał doprowadzić do remisu. Trzeba przyznać, że to było dość wyrównane spotkanie i wynik końcowy jest jak najbardziej sprawiedliwy. Trafienia dla Drutex-Bytovii zdobywali Wróbel oraz Nwaogu, natomiast po przeciwnej stronie barykady na listę strzelców wpisali się Makaradze, a także Adamek.

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (13:51:15)

Mateusz

Gole: 46. Wróbel (kar.), 72. Nwaogu – 23. Makaradze (kar.), 90. Adamek

MKS Bytovia Bytów: I połowa: Bieszczad – Liśkiewicz, Czarnecki, Opałacz, Serafin, Wacławczyk, Kryszak, Klichowicz, Surdykowski, Wilczyński, Janeczko.

II połowa: Laskowski – Bąk, Wróbel, Kożans, Jakóbowski, Poczobut, Jastrzembski, Lachowicz, Wojach, Nwaogu, Chomiuk.

Wigry Suwałki: I połowa: Salik – Bartkowski, Lauryn, Wichtowski, Bogusz, Kalinowski, Tarnowski, Kozak, Makaradze, Żebrowski, Zapolnik.

II połowa: Salik – Szyszka, Lauryn, Rozmus, Widejko, Atanacković, Rusiak (70. Siłkowski), Gąska, Santana, Biel (60. Żukowski), Adamek.