West Ham – Aston Villa 2:0 (koniec) | Leicester – Liverpool 2:0 (koniec) | Sunderland – Man City 0:1 (koniec)
Arsenal – Southampton 0:0 (koniec) | Norwich – Tottenham 0:3 (koniec) | Crystal Palace – Bournemouth 1:2 (koniec)
Man Utd – Stoke 3:0 (koniec) | West Bromwich – Swansea 1:1 (koniec)
Leicester City
2:0 (0:0)
Liverpool F.C.
Wtorek 02.02.2016, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Angielska Premier League • Runda 24

Po pierwszych 45 minutach brakowało nam goli, ale w drugiej połowie zaskoczyła już gra liderów Premier League. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jamie Vardy, a pierwszy gol będzie z pewnością trafieniem kolejki w Anglii!
    Tym samym Leicester dopisuje sobie 3 punkty, a Liverpool pozostaje z niczym! (22:42:16)
    Leicester za silne na Liverpool (2:0).

90+4

90+3
    Liverpool przebywa w defensywie i ma problem z opuszczeniem własnej połowy. Jeszcze nie kończy tego meczu sędzia.

90+2
    To jest już pewne! Leicester dopisuje sobie do ligowej tabeli kolejne 3 punkty i umacnia się na pozycji lidera! Kapitalny sezon drużyny Marcina Wasilewskiego, który jest dzisiaj na ławce.

90+1
    3 minuty dolicza Andre Marriner do regulaminowego czasu gry. Trybuny już świętują.

90
    Co ciekawe mamy 37 – 63 % w posiadaniu piłki na korzyść Liverpoolu. Trzeba przyznać, że gospodarze wcale nie grają o niebo lepiej. Po prostu wykorzystali nadarzające się okazje.

89
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Riyad Mahrez, na boisku pojawia się Leonardo Ulloa.

88
    Liverpool zostawi dziś na boisku serce i pot, ale to chyba zbyt mało na chociażby punkt. Leicester jest w tym sezonie nie do powstrzymania! Minuty lecą, a akcji zaczepnych brak.

87
    Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Roberto Firmino, na boisku pojawia się João Carlos Teixeira.

87
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Shinji Okazaki, na boisku pojawia się Andy King.

86
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Lucas Leiva nie nadążył za akcją i musiał uciec się do przewinienia.

85
    Milner dośrodkowuje z rzutu rożnego prosto w największą grupę obrońców Leicester. Nic nie wychodzi dzisiaj przyjezdnym, a już szczególnie stałe fragmenty gry.

84
    Mahrez także rozgrywa bardzo dobre zawody. W dziecinny sposób ograł teraz obrońcę, ale sam strzał został już zablokowany!

83
    Kante świetnie popędził do kontrataku na prawej flance, ale arbiter i tak nie przyznał rzutu rożnego gospodarzom. Trzeba wracać.

82
    Kolejny korner dla Liverpoolu, tym razem z narożnika dośrodkował Milner. Ponowienie akcji, ale Schmeichel zgarnia futbolówkę między ręce i wszystko zostaje wyjaśnione!

81
    The Reds są dzisiaj praktycznie bezradni. Mieli oni swoje okazje, ale nie grzeszyli dzisiaj skutecznością. Nie odbierajmy im jednak szans w końcówce.