Rennes – Saint-Étienne 0:1 (koniec)
Stade Rennes
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Czwartek 04.02.2016, 21:00 • Roazhon Park, Rennes • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 24

Goście po niełatwym spotkaniu wygrywają na wyjeździe z Rennes 1;0. Bramkę zdobył obrońca Moustapha Bayal Sall. Saint Etienne wygrywając awansowało na 5. pozycję w ligowej tabeli. Dziękujemy za uwagę. (22:50:59)

90+4

90+2
    Uspokoili grę goście.

90+1
    Rzut rożny dla Rennes po centrze Grosickiego.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Długa piłka w kierunku bramki Ruffiera. Pewnie głową obrońca gości.

87
    Korner dla gości. Krótko rozegrany i po chwili rozpoczna gracze Saint Etienne od autu.

86
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Alexander Søderlund, na boisku pojawia się Nolan Roux.

85
    Indywidualine próbował Dembele, lecz został zablokowany i piłka wyladowała za linią końcową.

83
    Uderzenie głową po centrze Dembele ląduje w rękach Ruffiera.

81
    Uspokoił grę wybiciem głową Pogba.

80
    Korner dla Rennes.

79
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Fabien Lemoine, na boisku pojawia się Vincent Pajot.

78
    Ależ kapitalna okazja Sio! Po centrze M'Bengue, napastnik Rennes z kilku metrów nie trafił nawet w bramkę!

77
    Zbyt płaska centra i od autu rozpocznie Rennes.

77
    Zablokowana centra Grosickiego. Rzut rożny.

76
    Zmiana w drużynie Stade Rennais FC: z boiska schodzi Yacouba Sylla, na boisku pojawia się Giovanni Sio.
    73. Moustapha Bayal Sall (SET) - 0:1

73
    Gol dla Saint-Étienne!

Dośrodkowanie z rzutu wolnego ląduje prosto na głowie MOUSTAPHY BAYAL SALLA, a ten pokonuje Costila!

Adrian Somorowski

Gole: 73. Bayal Sall

Kartki:   22. Sylla (REN), 73. Mexer (REN) – 20. Bahebeck (SET), 71. Bayal Sall (SET)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 0:4. Strzały niecelne: 5:9. Rzuty rożne: 4:8. Spalone: 1:1. Foule: 8:16.
    Stade Rennes: Costil – Danzé (C), Mexer, Mendes, M'Bengue – Fernandes, Sylla (76. Sio) – Dembèlé, Quintero, Ntep (46. André) – Boga (62. Grosicki).
    Zmiany: Sorin – Zeffane, Armand, Moreira, André, Grosicki, Sio.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall (C), F. Pogba, Tabanou – Clément, Lemoine (79. Pajot) – Monnet-Paquet, Cohade, Bahebeck (72. Corgnet) – Søderlund (86. Roux).
    Zmiany: Moulin – Malcuit, Brison, Bamba, Pajot, Corgnet, Roux.