ZAKSA – Jastrzębski 3:0 (koniec) | Czarni – Trefl 2:3 (koniec) | GKS – Resovia 0:3 (koniec)

24:13
    Szafranowicz myli się w polu zagrywki i to kędzierzynianie mają piłkę na wagę awansu do półfinału!

16:9
    Szok i niedowierzanie. Trzeci punkt zgubiony przez jastrzębian wskutek błędu ustawienia. Tego dawno nie widziałem! Na drugiej przerwie technicznej bardzo pewne prowadzenie jastrzębian.

13:8
    Jeszcze zagrywka fletem Tillie, który ponownie zaskakuje rywali i kolejny czas dla szkoleniowca jastrzębian.

8:6
    Tillie po przerwie udanie atakuje na pojedynczym bloku Masnego i to kędzierzynianie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

25:17
    Defensywa Zatorskiego. Rozegranie w kontrze do Konarskiego który plasem atakuje po prostej i kończy tego seta!

24:17
    W siatkę zagrywką trafia Derocco i to kędzierzynianie mają piłkę na wagę seta!

18:12
    Teraz Francuz popisuje się asem serwisowym i o czas prosi szkoleniowiec jastrzębian!

16:12
    Sobala mija się z piłką rozegraną przez Masnego i to kędzierzynianie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

12:10
    Jeszcze teraz Gladyr trafia w siatkę i o czas prosi szkoleniowiec kędzierzynian!

8:3
    Po przerwie znów w defensywie kędzierzynianie. W kontrze rozegranie do niezawodnego dziś Konarskiego, a ten pewnie po skosie i to ZAKSA prowadzi zdecydowanie na pierwszej przerwie technicznej.

7:3
    I drugi punkt z rzędu bezpośrednio z zagrywki środkowego ZAKSY i o czas prosi szkoleniowiec JSW!

25:12
    Cóż za rozegranie w kontrze Toniuttiego! Krótki pipe do Deroo, który na czystej siatce z drugiej linii atakuje nie do obrony i to ZAKSA wygrywa bardzo pewnie pierwszego seta!

24:12
    Gladyr skutecznie ze środka siatki i to kędzierzynianie mają piłkę na wagę wygranej w pierwszym secie.

18:9
    Jeszcze teraz as serwisowy Gladyra! Kapitalny set w wykonaniu ZAKSY i czas na żądanie szkoleniowca JSW!

16:8
    Muzaj nie kończy akcji. Szybka kontra kędzierzynian i Konarski trafia w blok, a piłka na aucie. Kędzierzynianie bardzo pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

8:5
    Kontra po nieudanym ataku Konarskiego. Rozegranie do Muzaja, a ten wpada na blok i to ZAKSA prowadzi na pierwszej przerwie technicznej!