Trefl – Exact 3:1 (koniec) | MKS – ZAKSA 0:3 (koniec) | Czarni – Projekt 1:3 (koniec)
Resovia – Skra 2:3 (koniec) | BBTS – Jastrzębski 3:2 (koniec)

0:0
    Dosyć długie spotkanie, w którym ostatecznie to gospodarze wygrywają za trzy punkty. Częstochowianie grali bardzo dobre zawody, jednak nie potrafili powstrzymać gdańszczan. Gospodarze nie byli dziś zbyt dobrze dysponowani, jednak podopieczni Anastasiego zdobywają pełną pulę. (19:10:21)

25:23
    Czwarty set skończony.

25:23
    Grzyb i Schwarz na skrzydle blokują jednego z rywali i to gospodarze wygrywają to spotkanie!

24:23
    Świetnie Sebastian Schwarz po skosie i to gospodarze mają piłkę na wagę meczu!

23:23
    Czerwona kartka dla gdańszczan za opóźnianie gry. Ależ nerwowa końcówka!

23:22
    Przegrana walka na siatce Schulza. Ogrywa go Kowalski.

23:21
    Felipe Bandero przekracza linię trzeciego metra przy ataku! Seria pięciu punktów gospodarzy!

22:21
    Jeszcze jedna kontra gospodarzy i atak przez blok Schwarza skończony i to gdańszczanie wychodzą na prowadzenie!

21:21
    Autowy atak Szymury przez ręce blokującego Schulza i mamy remis!

20:21
    Cóż za kiwka Schwarza nad blokiem w kontrze!

19:21
    Popsuta zagrywka przyjezdnych! Obita siatka! Ciekawa końcówka nam się szykuje!

18:21
    Minimalnie autowa zagrywka Mateusza Miki!

18:20
    Kontra częstochowian, jednak Szymura po prostej nad blokiem w aut.

17:20
    Dotknięta siatka przy ataku przez zawodników z Gdańska!

17:19
    Dłuższa akcja, w której trafia po skosie w 9 metra Felipe Bandero!

17:18
    Nieporozumienie w zespole gości przy rozegraniu i 17 oczko trafia na konto gospodarzy!

16:18
    Przekroczenie linii 9 metra przy serwisie przez Bandero!

15:18
    Po przerwie pewnie na skrzydle Bandero po prostej!

15:17
    I od razu reakcja Bąkiewicza, który prosi o czas dla swojej drużyny!

15:17
    Jeszcze raz to samo! Tym razem z wykorzystaniem taśmy!

14:17
    As serwisowy Wojtka Grzyba!

13:17
    Szalacha myli się w polu zagrywki. Minimalny aut.

12:17
    I jeszcze jedna kontra AZS-u! Tym razem Patak po bloku w aut!

12:16
    Zerwany atak Troya po skosie i to przyjezdni prowadzą bardzo pewnie na drugiej przerwie technicznej!

12:15
    Kolejna kontra częstochowian zakończona punktowym atakiem Bandero!

12:14
    Ze środka Patak atakuje z drugiej linii przez potrójny blok i o czas prosi Andrea Anastasi!

12:13
    Precyzyjna kiwka po stronie gości. Udanie atakuje na skrzydle Bandero.

12:12
    W odpowiedzi potężny atak po skosie w sam narożnik boiska Troya!

11:12
    Skuteczna kontra przyjezdnych, którzy po trzech punktach z rzędu wychodzą na prowadzenie.

11:11
    Teraz punktowy blok przyjezdnych na Sebastianie Schwarzu i znów równowaga!

11:10
    Szymura na skrzydle nabija na blok i piłka na aucie.

11:9
    I jeszcze raz asem serwisowym popisuje się Murphy Troy!

10:9
    Po przerwie pojedynczy blok Grzyba na środku siatki!

9:9
    A do tego Amerykanin popisuje się asem serwisowym! Czas na żądanie szkoleniowca gości!

8:9
    Murphy Troy wykorzystuje ręce blokujących rywali i zdobywa kolejny punkt!

7:9
    Po przerwie na środku siatki zatrzymany Mika, który atakował z drugiej strefy!

7:8
    Szymura po bloku wybija na aut i to częstochowianie minimalnie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

7:7
    I po przekątnej pewnie w ataku jeszcze raz Murphy Troy!

6:7
    Przegrana walka o piłkę przez Gawryszewskiego na środku siatki. Kontrę kończy...Redwitz i zdobywa siódmy punkt dla swojej drużyny.

6:6
    Pomimo dobrej gry w defensywie, częstochowianie wpadają w siatkę.

5:6
    Cios za cios. Po skosie przyjezdni nie dają szans gdańszczanom w obronie.

5:5
    Kapitalnie splasowany atak po ostrym skosie Miki, który mija blok i trafia w boisko.

4:5
    Przesunięta krótka na środek do Polańskiego, który trafia w punkt.

4:4
    A Troy wykorzystuje ręce blokujących rywali i wybija na aut.

3:4
    I ponownie udanie na skrzydle zachowuje się Bandero i zdobywa kolejny punkt.

3:3
    W odpowiedzi bardzo pewnie w ataku Troy!

2:3
    Kapitalna kiwka nad blokiem w wykonaniu Bandero. Gdańszczanie zaskoczeni bez szans w obronie.

2:2
    Popsuta zagrywka po stronie przyjezdnych.

1:2
    Minimalnie autowy blok Troya! Amerykanin sam chciał zatrzymać rywala.

1:1
    Potężny atak po skosie Sebastiana Schwarza!

0:1
    Redwitz rozpoczyna od udanej walki na siatce z Gawryszewskim.

0:0
    Czwarty set rozpoczęty.

25:19
    Trzeci set skończony.

25:19
    Pewnie w ataku Schwarz po prostej! Niemiec kończy tę partię i to Trefl prowadzi w setach 2:1!

24:19
    Szymura kiwa obok podwójnego bloku i trafia w boisko.

24:18
    Kiwka nad blokiem Troya sprawia sporo problemów przyjezdnym i to gospodarze mają piłkę setową!

23:18
    Zerwany atak po przekątnej Troya! Ponad blokiem w aut!

23:17
    Bandero pewnie na skrzydle po skosie na pojedynczym bloku.

23:16
    I znów to samo! Schwarz do pary z Grzybem blokują rywali na środku siatki!

22:16
    Do tego jeszcze blokiem zatrzymany Bandero przez Grzyba, któremu pomagał Schwarz!

21:16
    Niesamowicie dziś gra Sebastian Schwarz! Kolejny udany atak na podwójnym bloku!

20:16
    Szymura pewnie na skrzydle. Gospodarze bez szans w defensywie.

20:15
    A teraz w polu zagrywki myli się Wawrzyńczyk.

19:15
    Jest odpowiedź częstochowian i kolejny punkt trafia na ich konto.

19:14
    Jeszcze jeden fantastyczny blok po stronie gdańszczan!

18:14
    Arbiter twierdzi, że Grzyb przeszkadzał rywalom w rozegraniu, więc punkt trafia na konto przyjezdnych.

18:13
    Nieskończona akcja przez Grzyba, jednak po chwili Wojtek do pary z Miką zatrzymują blokiem rywali!

17:13
    Teraz jednak myli się w polu zagrywki Schwarz. Obita siatka.

17:12
    Kiwka Schwarza nad blokiem i piłka wpada w boisko.

16:12
    Kontra gdańszczan, jednak przy ataku po prostej w aut piłkę posyła Murphy Troy!

16:11
    Potężnie po prostej w linię atakuje Murphy Troy i po uderzeniu Amerykanina gdańszczanie prowadzą dosyć pewnie na drugiej przerwie technicznej!

15:11
    Nieudany serwis Gawryszewskiego. Środkowy gospodarzy obija siatkę.

15:10
    Kontra gospodarzy, rozegranie w niej do Schwarza, który na skrzydle bardzo pewnie po prostej.

14:10
    Krótka rozegrana na środek do Bartka Gawryszewskiego, który pewnie w punkt.

13:10
    Bandero po prostej trafia idealnie w okolice 9 metra.

13:9
    W odpowiedzi na skrzydle skutecznie Troy po rękach blokujących rywali.

12:9
    Po raz kolejny w tym secie skuteczny na skrzydle Wawrzyńczyk.

12:8
    Do tego teraz podwójny blok gdańszczan na środku siatki i drugi czas na żądanie szkoleniowca przyjezdnych!

11:8
    Asem serwisowym popisuje się Marco Falaschi.

10:8
    Sebastian Schwarz udanie ze środka siatki i drugiej linii!

9:8
    Troy przy ataku przekracza linię trzeciego metra i znów jesteśmy bliscy remisu!

9:7
    Bandero potężnie nabija na blok i piłka na aucie!

9:6
    Po przekątnej pewnym atakiem popisuje się Mateusz Mika.

8:6
    I Wawrzyńczyk pewnie na skrzydle po bloku daleko w aut.

8:5
    Challenge na żądanie przyjezdnych i jednak ten blok był autowy!

9:4
    I znów potrójnym blokiem na skrzydle popisują się zawodnicy gospodarzy!

8:4
    Gdańszczanie mają kontrę i po prostej pewnie Mika. Gospodarze bardzo pewnie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

7:4
    Do tego Szalacha w ataku uderza w aut! Zerwany atak tego zawodnika!

6:4
    Do trzech razy sztuka! Troy w końcu znajduje sposób na rywali i trafia przez dziurę w bloku!

5:4
    Po przerwie w polu zagrywki myli się Troy i serwisem obija siatkę.

5:3
    Jeszcze raz na środku siatki pewnie w bloku zawodnicy gospodarzy! Do tego o czas prosi Michał Bąkiewicz!

4:3
    Zerwany atak Szymury, który uderza ponad blokiem w aut!

3:3
    Teraz w polu zagrywki myli się Rafel Redwitz.

2:3
    Kontra częstochowian zakończona pewnym atakiem po prostej Szymury.

2:2
    Na skrzydle Szymura po skosie obok bloku.

2:1
    Fenomenalny, pojedynczy blok na środku siatki Wojtka Grzyba!

1:1
    W odpowiedzi potężny atak po skosie w wykonaniu Murphy Troya!

0:1
    Po dłuższej akcji z przechodzącej piłki pewnie Buniak na środku siatki.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

25:21
    Drugi set skończony.

25:21
    Sebastian Schwarz kończy pewnym atakiem i to gdańszczanie wygrywają drugiego seta!

24:21
    Gunia na środku siatki atakuje nie do obrony.

24:20
    Nieporozumienie w rozegraniu w zespole z Częstochowy, sędziowie odgwizdują piłkę w boisku, jednak challenge pokazuje, że było inaczej. Gramy dalej.

24:20
    Obity blok częstochowian i piłka na aucie! Piłka na wagę wygranego seta dla gdańszczan!

23:20
    Świetna odpowiedź częstochowian i pewny atak po prostej obok bloku Szymury.

23:19
    Po przerwie Schwarz mija blok i po skosie trafia w boczną linię.

22:19
    Kolejny zerwany atak w tym secie Troya! Oj Amerykanin nie może wejść w to spotkanie i o czas prosi Andrea Anastasi!

22:18
    Asem serwisowym teraz się popisuje Polański!
    22:17

22:17
    Odpowiedź przyjezdnych i pewny atak na skrzydle po skosie.

22:16
    Kapitalne rozegranie Gacka na skrzydło do Schwarza, który pewnie po skosie!

21:16
    Po przerwie autowy atak ponad blokiem w wykonaniu Bandero.

20:16
    Bandero pojawia się na boisku i od razu jest zatrzymany blokiem przez gospodarzy! Czas na żądanie przyjezdnych!

19:16
    Potężny atak Miki ze środka i drugiej linii!

18:16
    Nabicie na blok przez gospodarzy i piłka daleko na aucie.

17:16
    Popsuta zagrywka. Tym razem nieudanie w polu serwisowym Marco Falaschi.

17:15
    Ponownie pewnie Mika na skrzydle po przekątnej przez dziurę w bloku.

16:15
    Po przerwie efektowny atak zawodników gości ze środka siatki.

16:14
    Mika pewnie w kontrze przez dziurę w bloku i to gdańszczanie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

15:14
    Nieskończony atak Troya. Kontra częstochowian, jednak świetny, potrójny blok gospodarzy.

14:14
    Przesunięta krótka do Buniaka, który na pojedynczym bloku bardzo pewnie atakuje!

14:13
    Autowy atak ponad blokiem w wykonaniu częstochowian!

13:13
    Nie kończą kontry częstochowianie. Odpowiedź gdańszczan i pewnie Schwarz nabija na blok i piłka na aucie!

12:13
    Teraz jednak Murphy myli się w polu zagrywki i serwuje w aut.

12:12
    Sportowa złość Troya i pewny atak po skosie Amerykanina.

11:12
    Zerwany atak częstochowian i piłka na aucie! Przyjezdny proszą o challenge i jak się okazuje piłka otarła się o ręce gospodarzy!

11:11
    Sebastian Schwarz trafia na skrzydle na potrójny blok, jednak na jego szczęście piłka na aucie.

10:11
    Skuteczna odpowiedź przyjezdnych. Matej Patak pewnie na skrzydle.

10:10
    Po skosie udanie w sam narożnik boiska atakuje Murphy Troy!

9:10
    Cios za cios w ostatnim czasie. Ponownie po prostej częstochowianie.

9:9
    Ponownie z drugiej linii i ze środka siatki bardzo pewnie Sebastian Schwarz!

8:9
    Teraz ze środka pewnie Polański przez dziurę w bloku.

8:8
    Jest remis! Pewnie Troy na skrzydle po rękach blokujących rywali.

7:8
    Środek, druga linia i potężny atak Schwarza na opadającym bloku!

6:8
    Obity blok Szalachy i piłka daleko na aucie i to przyjezdni prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

6:7
    Potężny atak Troya po prostej. AZS bez szans w obronie.

5:7
    Jeszcze teraz na środku siatki zatrzymany blokiem Ratajczak.

5:6
    Wygrana walka na siatce Buniaka. Zaskoczony tym zagraniem kompletnie Gawryszewski.

5:5
    I już mamy remis. Kolejna kontra i znów pewnie Szalacha na skrzydle.

5:4
    Kontra AZS-u. Rozegranie do Szalachy, a ten pewnie obok bloku po prostej!

5:3
    Ajj, fatalny atak Troya. Nie trafia zbyt dobrze w piłkę i ta ląduje daleeeko na aucie.

5:2
    Zerwany atak Szymury! Bardzo duży aut tego zawodnika i punkt trafia na konto gospodarzy!

4:2
    Sebastian Schwarz udanie przez dziurę w bloku, nie daje najmniejszych szans rywalom przy ataku po skosie.

3:2
    Tym razem w odpowiedzi przyjezdni Szymura na skrzydle bardzo pewnie.

3:1
    Raz jeszcze częstochowianie wpadają na blok gospodarzy!

2:1
    Ratajczak do pary ze Schwarzem udanie w bloku na skrzydle!

1:1
    Ale po chwili w polu zagrywki myli się Polański!

0:1
    Przyjezdni rozpoczynają od pewnego ataku na środku siatki Polańskiego.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

19:25
    Pierwszy set skończony.

19:25
    Jeszcze raz Schulz zatrzymany blokiem i to przyjezdni wygrywają pierwszego seta w tym spotkaniu!

19:24
    Zatrzymany na skrzydle Schulz i to przyjezdni mają piłkę na wagę seta!

19:23
    Mika blokowany na skrzydle i to częstochowianie są coraz bliżej wygrania pierwszego seta! Czas na żądanie Andrei Anastasiego!

19:22
    Gawryszewski przegrywa pojedynek o piłkę na siatce

19:21
    Potężny atak po przekątnej w wykonaniu Murphy Troya!

18:21
    W odpowiedzi pewnie ze środka siatki Michał Szalacha!

18:20
    Jest blok w wykonaniu gospodarzy! Zatrzymany Polański!

17:20
    Pomimo kontry, po przerwie w aut atakuje Mateusz Mika.

17:19
    Jeszcze jedna kontra gospodarzy. Tym razem rozegranie do Miki, który przez dziurę w bloku! Drugi czas na żądanie Michała Bąkiewicza!