Trefl – Exact 3:1 (koniec) | MKS – ZAKSA 0:3 (koniec) | Czarni – Projekt 1:3 (koniec)
Resovia – Skra 2:3 (koniec) | BBTS – Jastrzębski 3:2 (koniec)

25:23
    Grzyb i Schwarz na skrzydle blokują jednego z rywali i to gospodarze wygrywają to spotkanie!

24:23
    Świetnie Sebastian Schwarz po skosie i to gospodarze mają piłkę na wagę meczu!

15:17
    I od razu reakcja Bąkiewicza, który prosi o czas dla swojej drużyny!

12:16
    Zerwany atak Troya po skosie i to przyjezdni prowadzą bardzo pewnie na drugiej przerwie technicznej!

12:14
    Ze środka Patak atakuje z drugiej linii przez potrójny blok i o czas prosi Andrea Anastasi!

9:9
    A do tego Amerykanin popisuje się asem serwisowym! Czas na żądanie szkoleniowca gości!

7:8
    Szymura po bloku wybija na aut i to częstochowianie minimalnie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

25:19
    Pewnie w ataku Schwarz po prostej! Niemiec kończy tę partię i to Trefl prowadzi w setach 2:1!

24:18
    Kiwka nad blokiem Troya sprawia sporo problemów przyjezdnym i to gospodarze mają piłkę setową!

16:11
    Potężnie po prostej w linię atakuje Murphy Troy i po uderzeniu Amerykanina gdańszczanie prowadzą dosyć pewnie na drugiej przerwie technicznej!

12:8
    Do tego teraz podwójny blok gdańszczan na środku siatki i drugi czas na żądanie szkoleniowca przyjezdnych!

8:4
    Gdańszczanie mają kontrę i po prostej pewnie Mika. Gospodarze bardzo pewnie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

5:3
    Jeszcze raz na środku siatki pewnie w bloku zawodnicy gospodarzy! Do tego o czas prosi Michał Bąkiewicz!

25:21
    Sebastian Schwarz kończy pewnym atakiem i to gdańszczanie wygrywają drugiego seta!

24:20
    Nieporozumienie w rozegraniu w zespole z Częstochowy, sędziowie odgwizdują piłkę w boisku, jednak challenge pokazuje, że było inaczej. Gramy dalej.

24:20
    Obity blok częstochowian i piłka na aucie! Piłka na wagę wygranego seta dla gdańszczan!

22:19
    Kolejny zerwany atak w tym secie Troya! Oj Amerykanin nie może wejść w to spotkanie i o czas prosi Andrea Anastasi!

20:16
    Bandero pojawia się na boisku i od razu jest zatrzymany blokiem przez gospodarzy! Czas na żądanie przyjezdnych!

16:14
    Mika pewnie w kontrze przez dziurę w bloku i to gdańszczanie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

6:8
    Obity blok Szalachy i piłka daleko na aucie i to przyjezdni prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

19:25
    Jeszcze raz Schulz zatrzymany blokiem i to przyjezdni wygrywają pierwszego seta w tym spotkaniu!

19:24
    Zatrzymany na skrzydle Schulz i to przyjezdni mają piłkę na wagę seta!

19:23
    Mika blokowany na skrzydle i to częstochowianie są coraz bliżej wygrania pierwszego seta! Czas na żądanie Andrei Anastasiego!

17:19
    Jeszcze jedna kontra gospodarzy. Tym razem rozegranie do Miki, który przez dziurę w bloku! Drugi czas na żądanie Michała Bąkiewicza!

11:16
    Jeszcze as serwisowy Rafaela Redwitza i to przyjezdni prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

8:11
    Nie trafia po skosie Sebastian Schwarz i o pierwszy czas na żądanie prosi Andrea Anastasi!

8:7
    Świetnie w defensywie Piotr Gacek. Rozegranie w kontrze do Schwarza, który udanie po skosie i to gdańszczanie prowadzą minimalnie na pierwszej przerwie technicznej!