Trefl – Exact 3:1 (koniec) | MKS – ZAKSA 0:3 (koniec) | Czarni – Projekt 1:3 (koniec)
Resovia – Skra 2:3 (koniec) | BBTS – Jastrzębski 3:2 (koniec)

13:15
    Po wszystkim! Wystawa na lewe skrzydło do Mariusza Wlazłego, który obija blok rzeszowian! Zwycięstwo Skry.

13:14
    Gramy dalej! Kontra Resovii! Bartosz Kurek z prawego skrzydła po bloku rywali! Czas dla Miguela Angela Falaski!

11:14
    Skutecznie z lewego skrzydła Facundo Conte. Piłka meczowa dla Skry Bełchatów!

8:11
    Kontra bełchatowian. Po przekątnej skutecznie Mariusz Wlazły. Czas dla Andrzeja Kowala.

7:8
    Kiepskie nagranie, ale świetnie rozegrał Uriarte. Pewny atak Mariusza Wlazłego. Zmiana stron.

6:7
    Kiwał teraz na kontrze Julien Lyneel. Piłka spada w aut. Czas dla Andrzeja Kowala.

5:5
    Czapa! Mariusz Wlazły na pojedynczym bloku zatrzymuje Nikołaja Penczewa!

3:0
    Nieczysto zagrywkę Russella Holmesa przyjmują bełchatowianie! Przerwa dla Miguela Angela Falaski!

25:23
    Rozegranie na prawe skrzydło do Mariusza Wlazłego! Doświadczony zawodnik ataku po prostej w aut! Przed nami tie-break!

24:23
    Chyba szczęście dopisało rzeszowianom. Po ataku Holmesa piłka mogła spaść w aut, ale dotykają jej bełchatowianie. Piłka setowa!

22:22
    Za darmo oddaje Resovia. Z lewego skrzydła na kontrze Facundo Conte. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

22:21
    Nie było mowy o bloku. To był wyraźny aut. Punkt dla Skry.

22:21
    Niełatwa piłka do Bartosza Kurka. Atakuje on jednak w aut. Sprawdza Andrzej Kowal.

21:18
    Bartosz Kurek! Niesamowita zagrywka! Piłka spada w samą linię. Podpromie szaleje! Przerwa dla Falaski.

15:16
    As serwisowy! Jego autorem Nicolas Uriarte! Druga przerwa techniczna!

13:13
    Mamy remis! Zatrzymany na podwójnym bloku został Srećko Lisinac! Złość Serba, który szarpie aż siatkę! Przerwa dla Facundo Conte.

10:13
    Z lewego skrzydła po rękach rywali atakuje Facundo Conte! O czas poprosił Andrzej Kowal.

10:12
    Zagrywka po taśmie Marechala. Nie radzi sobie w przyjęciu Thomas Jaeschke!

7:8
    Akcja na siatce i lepsi okazali się w niej bełchatowianie. Pierwsza przerwa techniczna.

7:7
    Tym razem piłka do Mariusza Wlazłego. On również atakuje w aut. Było jednak po palcach.

6:6
    As serwisowy! Jego autorem został Russell Holmes!

2:3
    Nie skoczyli rywale do Bartosza Kurka i to był błąd! Trafia on w boisko. Sprawdza Falasca.

26:24
    A więc to jeszcze nie koniec! Z prawego skrzydła Bartosz Kurek atakuje po bloku rywali! Resovia 1, Skra 2.

24:23
    Kapitalnie to zrobił Nicolas Marechal. Ręce same składają się do oklasków. Francuz przedziera się przez potrójny blok. O czas poprosił Andrzej Kowal.

24:22
    Z prawego skrzydła po bloku rywali skutecznie Bartosz Kurek! Piłka setowa dla Resovii! Czas dla Angela Miguela Falaski!

23:21
    Przyjęcie do góry Lyneela. Trudna piłka do Bartosza Kurka, który świetnie obija jednak blok. Sprawdza Skra.

17:17
    Mariusz Wlazły! As serwisowy MVP ubiegłotygodniowego Pucharu Polski! O czas poprosił Andrzej Kowal!

17:15
    To był as! Punkt dla Asseco Resovii!

16:15
    Bartosz Kurek! Atakujący Asseco Resovii ustrzelił zagrywką Kacpra Piechockiego! Przerwa techniczna.

8:7
    Tym razem w siatkę serwuje Facundo Conte. Pierwsza przerwa techniczna.

7:7
    Facundo Conte! As serwisowy Argentyńczyka!

6:5
    Wraca do gry Skra! Asem serwisowym popisuje się Nicolas Uriarte!

4:2
    Lewe skrzydło! Thomas Jaeschke! Przerwa dla Falaski.

29:31
    Nicolas Uriarte bohaterem! Rozgrywają Skry trafia zagrywką Thomasa Jaeschke!

29:30
    Kontra Skry! Z prawego skrzydła blok rzeszowian odbija Mariusz Wlazły!

26:27
    Nicolas Marechal trafił zagrywką Thomasa Jaeschke. Piłka setowa dla Skry!

24:24
    Zagrywkę Andrzeja Wrony fatalnie przyjmuje Nikołaj Penczew!

24:22
    Rzeszowianie mogą się cieszyć, że mają Bartosza Kurka! Kolejny skuteczny atak. Piłka setowa! Za Drzygę wchodzi Dominik Witczak.

22:21
    Błąd czystego odbicia Fabiana Drzyzgi. Punkt dla Skry. O czas poprosił Andrzej Kowal.

20:16
    Nicolas Marechal trafił zagrywką Krzysztofa Ignaczaka! Przerwa dla Andrzeja Kowala.

19:14
    W końcu przejrzał na oczy arbiter. Nieczysta wystawa Nicolasa Uriarte. O czas poprosił Miguel Angel Falasca.

16:13
    Lekki atak Mariusza Wlazłego i zatrzymuje go Bartosz Kurek! Druga przerwa techniczna!

12:8
    Kapitalna zagrywka Bartosza Kurka! Trafiony został Nicolas Marechal!

9:5
    Thomas Jaeschke! Z zagrywką Amerykanina nie radzą sobie rywale! Przerwa dla Miguela Falaski!

8:5
    Ponownie Bartosz Kurek! Były zawodnik m.in. Skry Bełchatów kiwa obok bloku rywali! Przerwa techniczna!

7:5
    Był blok bełchatowian! Punkt dla Asseco Resovii!

1:0
    Długa akcja. Ostatecznie bełchatowianie atakują w aut. Sprawdza Miguel Angel Falasca.

22:25
    Z lewego skrzydła skutecznie atakuje Facundo Conte. Resovia 0, Skra 1.

22:24
    Tym razem skutecznie po rękach rywali atakuje Alek Achrem! O czas poprosił Miguel Angel Falasca.

21:23
    Nieudana wystawa na środek do Paszyckiego! Punkt dla Skry, która jest teraz w świetnej sytuacji. Druga przerwa dla Andrzeja Kowala.

21:22
    Kontra bełchatowian! Przez podwójny blok przedziera się Mariusz Wlazły. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

18:17
    Przechodząca piłka po zagrywce Dmytro Paszyckiego! Wykorzystuje ją Thomas Jaeschke!

14:16
    Pojedynczy blok miał przed sobą Facundo Conte i pewnie atakuje! Druga przerwa techniczna.

10:9
    Dmytro Paszycki! Środkowy Resovii pocelował Kacpra Piechockiego!

6:8
    Trudna piłka do Bartosza Kurka. Reprezentant Polski atakuje w aut! Pierwsza przerwa techniczna.

Tomek

Asseco Resovia Rzeszów: Kurek, Jaeschke, Tichacek, Dryja, Achrem, Lyneel, Paszycki, Drzyzga, Śliwka, Penczew, Holmes, Witczak libero: Ignaczak, Wojtaszek.
    PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Wlazły, Marcyniak, Kłos, Conte, Wrona, Janusz, Uriarte, Stanković, Gromadowski, Rodriguez, Marechal, libero: Piechocki, Mielczarek.

Sędziowie: Maroszek Wojciech – Kuchna Andrzej