Miedź – Raków 4:4 (koniec) | Pogoń Sdl. – Olimpia Z. 3:0 (koniec) | Stal M. – Stal Rz. 3:2 (koniec)
Olimpia E. – Olimpia G. 1:2 (koniec) | GKS T. – Sandecja 2:0 (koniec) | Wisła Pu. – Siarka T. 2:0 (koniec)
GKS T. – Sandecja 1:2 (koniec) | ROW Rybnik – Pawłowice Śl. 2:1 (koniec) | KSZO – Radomiak 0:1 (koniec)
MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław 2:1 (koniec)
Olimpia Elbląg
1:2 (0:2)
Olimpia Grudziądz
Środa 10.02.2016, 12:00 • Świecie • Spotkania towarzyskie

W drugiej połowie Olimpia z Elbląga zdołała częściowo odrobić straty. Ostatecznie spotkanie kończy się zwycięstwem 2:1 drużyny z Grudziądza. Dziękujemy za uwagę! (13:46:58)

90

90
    Gol dla Olimpii!

Zawodnicy z Elbląga zdobywają kontaktową bramkę.

46

Do przerwy Olimpia Grudziądz pewnie prowadzi ze swoją imienniczką z Elbląga 2:0. Za kilka chwil wracamy na drugą odsłonę!

45

27

Jeszcze dobijają rywali piłkarze z kujawsko-pomorskiego! Chwilę po Nildo na listę strzelców wpisał się ADAM BANASIAK.

25

Grudziądzanie wychodzą na prowadzenie! Trafienie dla Olimpii zanotował NILDO.

1

Początek starcia zaplanowano na godzinę 12:00. Składy podamy kilka chwil przed pierwszym gwizdkiem. Śledźcie losy tego spotkania za pośrednictwem naszego portalu!

Drużyna z Grudziądza poprzednią rundę kończyła w zupełnie odmiennych nastrojach. Piłkarze z Grudziądza na przerwę zimową udali sie jako czerwona latarnia I ligi z siedmiopunktową stratą do bezpiecznego miejsca. Na inaugurację rundy wiosennej zawodnicy z kujawsko-pomorskiego zagrają w Olsztynie ze Stomilem. Mecz ten zaplanowany jest na pierwszy weekend marca.

Formalni gospodarze tego pojedynku zaprezentowali jesienią niezwykle wysoką formę. Po dziewiętnastu kolejkach Olimpia z zaledwie jedną porażką na koncie plasuje się na pozycji lidera III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej. Rundę wiosenną piłkarze z Elbląga rozpoczną wyjazdowym spotkaniem z rezerwami Jagielloni Białystok. Nie jest jeszcze znany termin tego pojedynku.

Serdecznie zapraszam Państwa na zapis najważniejszych wydarzeń ze środowego sparingu dwóch Olimpii. W Świeciu ekipa z Elbląga zmierzy się z grudziądzką drużyną.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 90. . – 25. Nildo, 27. Banasiak

Olimpia Elbląg:
    Olimpia Grudziądz: Szulc – Bielawski, Żitko, Malec, Piter-Bućko, Szarpak – Kurowski, Babul, Banasiak – Mickels, Nildo