Legionovia – Wisła Pu. 1:2 (koniec) | Stal M. – Sandecja 0:1 (koniec) | Arka – Przodkowo 5:0 (koniec)
KKS – GKS K. 1:1 (koniec) | Stal Rz. – Orzeł P. 7:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Orlęta 1:4 (koniec)
Arka Gdynia
5:0 (1:0)
GKS Przodkowo
Środa 17.02.2016, 15:00 • Boisko Złote Piaski, Kosakowo • Spotkania towarzyskie

To już wszystko z Boiska Złote Piaski. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za uwagę i wspólnie spędzony z nami czas. Zapraszamy na kolejną relację na lajfy.com! Spokojnego wieczoru. (16:51:22)

Ostatni gwizdek w Kosakowie. Po słabej pierwszej połowie, w drugiej Arka zaczęła wykorzystywać stwarzane przez siebie sytuacje, dzięki czemu udowodniła swoją wyższość nad rywalem. Widać było, że ekipie z Przodkowa brakuje sił, co było zapewne jednym z czynników przesądzających o tylu straconych bramkach.

90

88
    Gol dla Arki!

Wyśmienitą robotę wykonał Tomasiewicz, który prostopadłym zagraniem uruchomił RAFAŁA SIEMASZKO. Ten zwodem mija obrońcę i uderzeniem tuż przy słupku po raz drugi pokonuje golkipera GKS-u! 5:0!

87
    Centra na pole karne w wykonaniu Bożoka. Piłka odbija się od muru i ląduje w rękawicach bramkarza.

86
    Faulowany na dwudziestym piątym metrze od bramki rywala Tomasiewicz. Jak rozwiążą to zawodnicy z Trójmiasta?

81
    Na rzuty rożne z rzędu mieli teraz piłkarze z Przodkowa. Oba rozegrane naprawdę źle. Od bramki grę rozpocznie Kotkowski.

76
    W rewelacyjnej formie jest Bożok, który teraz minął trzech rywali i zagrał w kierunku Tomasiewicza. Ten fatalnie w przyjęciu i akcja spaliła na panewce.

71
    Znów mógł wpisać się na listę strzelców Siemaszko. Po dosłownie identycznej jak ta bramkowa akcji, strzelec czwartego gola uderza tylko w poprzeczkę!

67
    Jeszcze jedna zmiana w zespole Arki. Z placu gry schodzi da Silva, a zmienia go Yussuff.

66

Dobrym rozegraniem popisali się tym razem Warcholak i Bożok. Podanie w pole karne, a tam całą składną akcje wykańcza RAFAŁ SIEMASZKO. Już 4:0 dla "Żółto-Niebieskich"!

60
    Zgodnie z zapowiedziami, po godzinie gry swój występ kończy Vojtuś. W jego miejsce wchodzi Siemaszko.

58

Na raty, ale podwyższa prowadzenie gospodarzy DAMIAN MOSIEJKO! Dokładnym podaniem popisał się da Silva, a Mosiejko z problemami mija bramkarza i pakuje futbolówkę do pustej bramki. 3:0!

57
    Przed fenomenalną okazją stanął teraz Vojtuś. Testowany Słowak powinien wpisać się na listę strzelców, jednak fatalnie spudłował!

52

Już na początku drugiej połowy ekipa z Gdyni podwyższa prowadzenie. Centra na pole karne, zostaje wybita na osiemnasty metr. Tam jest już MIROSLAV BOŻOK, który świetnym mocnym strzałem umieszcza futbolówkę w siatce! 2:0!

50
    Dopada w piłki Tomasiewicz i ma naprawdę dobrą sytuację na oddanie strzału, lecz zwleka zbyt długo i uprzedza go golkiper.

46
    W drugiej części spotkania "Arkowcy" zagrają w następującym składzie.

Kotkowski – Stolc, Fialho, Wojcinowicz, Warcholak – da Silva, Mosiejko, Sambea, Bożok – Tomasiewicz – Vojtuś

46
    Po przerwie "Żółto-Niebiescy" wyjdą w zupełnie innym ustawieniu. Zmiennicy już się rozgrzewają!

Mariusz Nyka

Gole: 36. Silva (kar.), 52. Bożok, 58. Mosiejko, 66. Siemaszko, 88. Siemaszko

Arka Gdynia:
    I połowa: Jałocha – Socha, Marcjanik, Sobieraj, Wojowski – Yussuff, Nalepa, Łukasiewicz, da Silva – Szwoch – Vojtuś

II połowa: Kotkowski – Stolc, Fialho, Wojcinowicz, Warcholak – da Silva (67. Yussuff), Mosiejko, Sambea, Bożok – Tomasiewicz – Vojtuś (60. Siemaszko)

Zmiany: Kotkowski, Stolc, Alan, Wojcinowicz, Warcholak, Sambea, Mosiejko, Bożok, Tomasiewicz, Formella, Siemaszko