Legionovia – Wisła Pu. 1:2 (koniec) | Stal M. – Sandecja 0:1 (koniec) | Arka – Przodkowo 5:0 (koniec)
KKS – GKS K. 1:1 (koniec) | Stal Rz. – Orzeł P. 7:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Orlęta 1:4 (koniec)
KKS 1925 Kalisz
1:1 (1:0)
GKS Katowice
Środa 17.02.2016, 16:00 • Kompleks Boisk Piłkarskich im. Włodzimierza Smolarka, Uniejów • Spotkania towarzyskie

Niespodzianka w Uniejowie. GKS Katowice tylko remisuje 1:1 z trzecioligowym KKS-em Kalisz, dla którego to dobry prognostyk przed zmaganiami ligowymi. Dziękuję za śledzenie relacji na lajfy.com. (17:53:15)

90

85
    Ostatnie fragmenty gry przed nami, katowiczanie próbują jeszcze przechylić szalę wygranej na swoją stronę.

76
    Gol dla Katowic!
    Strzelcem bramki OSKAR STANIK. Kwadrans przed końcem spotkania do remisu doprowadza wprowadzony kilka minut wcześniej Stanik!

60
    Piłkarze w drugiej części spotkania muszą walczyć z silnym wiatrem. Pół godziny do końca i utrzymuje się sensacyjny rezultat na korzyść trzecioligowca.

46

45

35
    Dominacja GKS-u, szansę miał nowy nabytek katowiczan – Tomasz Zahorski, ale wciąż bez zdobyczy bramkowej podopieczni Jerzego Brzęczka.

21
    Gol dla KKS-u!
    Skutecznie wykonana "jedenastka" przez MATEUSZA GAWLIKA!

20
    Rzut karny dla KKS-u! Nieodpowiedzialne zachowanie Kochańskiego.

15
    Kwadrans gry za nami, lepszy pierwszoligowiec, brakuje jednak potwierdzenia tej przewagi.

1

Skład wyjściowy GKS-u Katowice: Wierzbicki – Curyło, Kochański, Praznovsky, Flis – Szołtys, Duda, Burkahrdt, Brzęczek, Wołkowicz – Zahorski.

Przed GKS-em Katowice drugi sparing podczas zgrupowania w Uniejowie. Rywalem będzie trzecioligowy KKS Kalisz.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Artur

Gole: 21. Gawlik (kar.) – 76. Stanik

KKS 1925 Kalisz: Wasiluk – Tomaszewski, Czech, Lis, Sówka, Arian, Gawlik, Kostov, Ciesielski, Chojnacki, Balogun

Zmiany: Żółtek, Grzesiek, Grabowski, Stojczew, Jóźwiak, Balcerzak

GKS Katowice: I połowa: Wierzbicki – Curyło, Kochański, Praznovsky, Flis – Szołtys, Duda, Burkahrdt, R. Brzęczek, Wołkowicz – Zahorski

II połowa: Wierzbicki – Kochański, Kamiński, Frańczak, Czerwiński, Pielorz, Leimonas, Szymański, Wołkowicz, R. Brzęczek, Zahorski