Władywostok – Chabarowsk 3:1 (koniec) | Omsk – Barys 2:3 (1:2 po rz. karnych) | Novosibirsk – Nowokuźnieck 3:0 (koniec)
Jekaterynburg – Magnitogorsk 2:3 (1:2 po rz. karnych) | Chanty-Mansyjsk – Czelabińsk 4:7 (koniec) | Jarosław – HC Slovan 5:1 (koniec)
Bars – Toljatti 3:1 (koniec) | Niżniekamsk – Saławat 2:4 (koniec) | CSKA Moskwa – Dyn. Moskwa 1:3 (koniec)
Czerepowiec – Podolsk 2:4 (koniec) | Din. Mińsk – Niżny Nowogród 3:2 (2:1 po rz. karnych) | Soczi – Zagrzeb 6:4 (koniec)
Helsinki – Sp. Moskwa 2:4 (koniec) | Din. Ryga – Sankt Petersburg 4:2 (koniec)
koniec po rz. karnych (1:2)
Awtomobilist Jekaterynburg
2:3 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Czwartek 18.02.2016, 15:00 • KrK Uralec • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwage i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (17:33:50)

Koniec spotkania! Metallurg Magnitogorsk pokonuje na wyjeździe po długiej serii rzutów karnych Awtomobilist Jekaterynburg 3:2 i dopisuje do ligowej tabeli dwa punkty.

65:00 Zaripov (MET) - 2:3

65:00
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna Metallurg Magnitogorsk.
    Strzelcem zwycięskiej bramki jest DANIEL ZARIPOW.

Rozpoczynają się rzuty karne.

Koniec dogrywki. O zwycięstwie zadecydują rzuty karne!

65:00
    Dogrywka skończona.

64:12
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Siomin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).

64:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta dogrywki.

62:35
    Niecelne uderzenie Lee na bramkę Jakuba Kovarza.

61:30
    Jak na razie pełna kontrola gry w dogrywce przez gospodarzy.

60:55
    Gorąco pod bramką Magnitogorska! Samsonow zachował jednak zimną krew!

60:01
    Pierwsze wznowienie dogrywki dla Magnitki.

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Koniec regulaminowego czasu gry. Czeka nas dogrywka!

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:00
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:02
    Magnitka z hokejowym zamkiem...

57:52
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Popow – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).

56:19
    Czas dla gospodarzy.
    55:38 Kovář (MET) - 2:2

55:38
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki ALEKSANDER SIOMIN.

GOOOL! Mamy remis! Magnitogorsk wykorzystuje grę w przewadze! Zamieszanie pod bramką Kovarza wykorzystał ALEKSANDER SIOMIN. 2:2!

54:30
    Magnitka rozgrywa hokejowy zamek, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

53:52
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Pankow – 2 min., zahaczanie).
    52:51 Wolski (MET) - 2:1

52:51
    Strzelcem bramki WOJTEK WOLSKI.

GOL! No i proszę to jeszcze nie koniec emocji! Dobra akcja Magnitogorska i bramka kontaktowa zdobyta przez WOJTKA WOLSKIEGO! Kolejna bramka Polaka w tym sezonie!

52:30
    Gospodarze starają się utrzymywać gumę z dala od własnej bramki.

51:34
    Spalony podczas akcji drużyny z Jekaterynburga. Mamy przerwę w grze.

50:03
    Wolski z dystansu, ale to uderzenie nie mogło zaskoczyć Jakuba Kovarza.

48:35
    Magnitogorsk ponownie podkręca tempo gry. Goście w ofensywie.

47:23
    Strzał Dubrowskiego z dystansu. Samsonow obligatoryjnie mrozi krążek.

46:21
    Czas ucieka nieubłaganie dla Magnitogorska, a gospodarze w dodatku teraz w ofensywie.

45:52
    Ah, Zaripow miał teraz doskonałą okazję na zdobycie gola, ale raz jeszcze kapitalnie broni Kovarz!

44:38
    Kajgorodow uderzał spod bandy, ale nie był to zbyt udany strzał zawodnika Magnitogorska.

43:12
    Magnitka ponownie w ofensywie. Goście szukają szansy na zdobycie kontaktowego trafienia.

42:30
    Kovar mrozi gumę po strzale Lee spod niebieskiej. Przerwa w grze.

41:23
    Uwolnienie po stronie Metallurga. Wznowienie gry pod bramką Samsonowa.

40:34
    Pierwsza dobra interwencja Samsonowa w tej tercji po strzale Garajewa.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla gospodarzy.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się ok. 16:38.

Koniec drugiej tercji spotkania. Po 40. minutach gry Magnitka ciągle przegrywa 0:2.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:43
    Ostre starcie pod bandą. Jeden z zawodników gospodarzy nie podnosi się z lodu...

39:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.

37:51
    Aleksiejew ruszył z indywidualną akcją, ale górą w tej sytuacji golkiper gości!

36:10
    Magnitka ciągle w ofensywie. Dobry okres gry gości, ale nadal bez bramki.

35:52
    Gospodarze na lodzie także już w pełnym zestawieniu.

34:07
    Magnitogorsk na lodzie w pełnym zestawieniu.

33:52
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Kniazew – 2 min., uderzanie).

33:23
    Nie mogą poradzić sobie gospodarze z założeniem dobrego hokejowego zamka.

32:07
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Tiereszczenko – 2 min., zahaczanie).

32:06
    Ależ teraz okazję miał Elo! Pierwsza od dłuższego czasu groźna akcja Jekaterynburga!

31:23
    Chwila spokojniejszej gry na lodzie. Gra toczy się w okolicach neutralnej części lodowiska.

30:00
    Połowa gry w dzisiejszym meczu już za nami.

29:20
    Okres wyraźnej dominacji ze strony Magnitogorska. Niestety jak na razie bez bramek.

28:51
    Lee mocno z okolic niebieskiej. Raz jeszcze dobrze broni Jan Kovarz.

27:50
    Magnitka ponownie w ofensywie. Goście nie mogą znaleźć jednak sposobu na pokonanie golkipera gospodarzy.

27:30
    Mocne uderzenie Wolskiego. Ponownie dobrze broni jednak Kovarz.

26:58
    Guma poza obszarem lodowiska podczas akcji gospodarzy. Mamy kolejną przerwę w grze.

25:40
    Magnitogorsk powraca do gry w pełnym zestawieniu.

24:10
    Jekaterynburg zakłada hokejowy zamek pod bramką Samsonowa...

23:40
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Kovář – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).

23:23
    Szczemerow próbował teraz indywidualnie, ale niewiele z tego wyszło.

22:30
    Szybkie tempo tej tercji. Gramy akcja za akcję. Znacznie więcej pracy ma Jakub Kovarz.

21:21
    Dobra interwencja Samsonowa po groźnym strzale ze strony Michnowa!

20:34
    Niecelne uderzenie Wolskiego na bramkę Kovarza.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Magnitki.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się ok. 15:50.

Koniec pierwszej tercji dzisiejszego spotkania. Po 20. minutach gry Jekaterynburg pewnie prowadzi z Magnitogorskiem 2:0.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji dzisiejszego spotkania.

18:20
    Jak na razie nie układa się ta gra gospodarzy w przewadze.

17:32
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Kovář – 2 min., zahaczanie).
    16:55 Michnov (JEK) - 2:0

16:55
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki ALEKSIEJ MICHNOW.

GOOOL! Kolejna bramka dla gospodarzy! Guma trafiła do stojącego na środku ALEKSIEJA MICHNOWA, który strzałem pod poprzeczkę pokonuje Samsonowa i mamy 2:0!

15:34
    Magnitogorsk daje teraz nieco odpocząć swojemu golkiperowi. Goście w ofensywie.

14:10
    Samsonow wygrał teraz pojedynek sam na sam z Gołyszewem!

13:12
    Kolejna akcja Awtomobilistu i guma poza obszarem lodowiska. Przerwa w grze na czyszczenie lodu.

12:12
    Znacznie lepiej na lodzie prezentuje się drużyna gospodarzy. Pod bramką Samsonowa cały czas jest gorąco.

11:03
    Niewiele brakowało, a Elo podwyższyłby teraz prowadzenie zespołu gospodarzy!

10:23
    Uwolnienie po stronie Jekaterynburga. Wycofanie gry daleko pod bramkę Jakuba Kovarza.

9:30
    Chwila spokojniejszej gry na lodzie. Gospodarze rozgrywają krążek w okolicach neutralnej części lodowiska.
    8:16 Jemelin (JEK) - 1:0

8:16
    Strzelcem bramki SIERGIEJ JEMELIN.

GOOOL! Mamy otwarcie wyniku spotkanie! Zamieszanie pod bramką Magnitogorska wykorzystuje SIERGIEJ JEMELIN, który za którąś dobitką zdołał pokonać Samsonowa.

7:20
    Awtomobilist odzyskał gumę. Gospodarze spokojnie konstruują akcję we własnej tercji obronnej.

6:23
    Niecelne uderzenie Lee spod niebieskiej na bramkę gospodarzy.

5:18
    Goście powracają już do gry w pełnym zestawieniu.

4:30
    Ładnie rozegrany zamek przez gospodarzy zakończony strzałem Jemelina. Broni Samsonow!

3:18
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Bereglazow – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).

2:30
    Zamieszanie przed bramką Samsonowa! Niewiele brakło, a mielibyśmy już otwarcie wyniku starcia!

1:34
    Sporo zamieszania na początku tego spotkania. Aktualnie w posiadaniu gumy zespół z Jekaterynburga.

0:18
    Pierwsza próba uderzenia Kovarza. Czujna postawa golkipera Jekaterynburga.

0:01
    Pierwsze wznowienie pierwszej tercji dla Magnitogorska!

00:01

Zawodnicy na lodzie! Hymny i zaczynamy!

Początek spotkania za ok. 10 minut!

Awtomobilist Jekaterynburg: Jakub Kovář (Ustinski) – Megaliński (A), Kivistö, Timaszow, Wasilewski, Triamkin, Szczemerow, Żurawjow – Elo, Torczeniuk, Garejew – Michnow, Szimakow (C), Gołyszew (A) – Popow, Aleksiejew, Pankow – Polozow, Jemelin, Kniazew – Dubrowski

Metallurg Magnitogorsk: Samsonow (Zagidulin) – Lee, Biriukow (A), Osipow, Batyrszin, Chabarow, Tiereszczenko, Bereglazow – Moziakin (C), Kovář, Zaripow (A) – Wolski, Filippi, Osala – Siomin, Kajgorodow, Kosow – Timkin, Kaletnik, Platonow – Boltanow.

Na relację z tego meczu zapraszamy na Lajfy.com!

Co ciekawe jeśli obie ekipy pozostałyby na swoich aktualnych miejscach w ligowej tabeli to dzisiejszy mecz może być przedsmakiem play-offowej serii pomiędzy tymi drużynami.

Metallurg zaś to wicelider tej samej konferencji. Magnitogorsk rzecz jasna także ma pewny udział w play-offach, a po 59. rozegranych meczach punktów ma 101.

Awtomobilist to aktualnie siódma drużyna Konferencji Wschodniej. Jekaterynburg ma już pewny udział w rozgrywkach play-off i po 59. rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 91. punktów.

Sezon regularny najlepszej hokejowej ligi w Europie na finiszu. Jednym z dzisiejszych spotkań będzie starcie Awtomobilista z Magnitogorskiem.

Kontynentalna Hokejowa Liga, spotkanie pomiędzy Awtomobilistem Jekaterynburg i Metallurgiem Magnitogorsk.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 9. Jemelin (Kivisto, Kniazew), 17. Michnow (Szimakow, Gołyszew) – 53. Wolski (Filippi, Bereglazow), 56. Siomin (Kovář), kar. Zaripow