Rekord – Piast 2:2 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
2:2 (0:0)
Piast Gliwice
Poniedziałek 22.02.2016, 19:30 • Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 16

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (21:03:10)

Mecz kończy się remisem 2:2! Po bezbramkowej pierwszej połowie druga połowa o wiele bardziej emocjonująca. Rekord i Nbit w drugiej części pokazali kawał dobrego futsalu!

39:37
    Rzut rożny dla gospodarzy, ale bardzo niedokładnie Vahula.

39
    Kontra gości, ale Włodarek za plecy Włodarka.

38:20
    Potężnie, ale obok bramki rywali Janovsky.

37:30
    Poczuli swoją szanse gospodarze, teraz to oni są w natarciu. Czy zdołają przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę?

36:45
    Rekord zdołał doprowadzić do remisu! Szykuje się nam emocjonująca końcówka!

35:54
    Gol dla Rekordu!
    Wykorzystuje niepewną interwencję bramkara rywali po strzale Janovskiego ROMAN VAKHULA!

35:20
    Coraz mniej czasu pozostało bielszczanom na zmianę wyniku. Czy Rekord zagra z "lotnym" bramkarzem?

34:30
    Fenomenalna akcja w defensywie Mirga, który powstrzymał kontrę rywali. Czas dla gości!

33:20
    Kontra gości. Nie wykorzystał swojej szansy Włodarek.

32:30
    Równie niecelnie po drugiej strony boiska Łysoń, od bramki Groszak.

31:25
    Próbują odpowiedzieć gliwiczanie, obok słupka uderza Starowicz.

30:40
    Z dystansu Janovsky, ale wyraźnie ponad bramką!

30:04
    Fatalnie pudłuje ze świetnej sytuacji Szymura, to powinna być bramka!

29:30
    DOUGLAS FERREIRA wykorzystuje rzut wolny, bramka kontaktowa dla Rekordu!

29:15
    Próbują rozegrać kilka dokładnych podań goście, ale wysoki pressing rywali przynosi efekt.

28:30
    Od kilku dobrych minut gra toczy się wyłącznie na połowie Nbitu, ale nie przekłada się to jak na razie na zmianę wyniku.