Rekord – Piast 2:2 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
2:2 (0:0)
Piast Gliwice
Poniedziałek 22.02.2016, 19:30 • Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 16

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (21:03:10)

Mecz kończy się remisem 2:2! Po bezbramkowej pierwszej połowie druga połowa o wiele bardziej emocjonująca. Rekord i Nbit w drugiej części pokazali kawał dobrego futsalu!

39:37
    Rzut rożny dla gospodarzy, ale bardzo niedokładnie Vahula.

39
    Kontra gości, ale Włodarek za plecy Włodarka.

38:20
    Potężnie, ale obok bramki rywali Janovsky.

37:30
    Poczuli swoją szanse gospodarze, teraz to oni są w natarciu. Czy zdołają przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę?

36:45
    Rekord zdołał doprowadzić do remisu! Szykuje się nam emocjonująca końcówka!

35:54
    Gol dla Rekordu!
    Wykorzystuje niepewną interwencję bramkara rywali po strzale Janovskiego ROMAN VAKHULA!

35:20
    Coraz mniej czasu pozostało bielszczanom na zmianę wyniku. Czy Rekord zagra z "lotnym" bramkarzem?

34:30
    Fenomenalna akcja w defensywie Mirga, który powstrzymał kontrę rywali. Czas dla gości!

33:20
    Kontra gości. Nie wykorzystał swojej szansy Włodarek.

32:30
    Równie niecelnie po drugiej strony boiska Łysoń, od bramki Groszak.

31:25
    Próbują odpowiedzieć gliwiczanie, obok słupka uderza Starowicz.

30:40
    Z dystansu Janovsky, ale wyraźnie ponad bramką!

30:04
    Fatalnie pudłuje ze świetnej sytuacji Szymura, to powinna być bramka!

29:30
    DOUGLAS FERREIRA wykorzystuje rzut wolny, bramka kontaktowa dla Rekordu!

29:15
    Próbują rozegrać kilka dokładnych podań goście, ale wysoki pressing rywali przynosi efekt.

28:30
    Od kilku dobrych minut gra toczy się wyłącznie na połowie Nbitu, ale nie przekłada się to jak na razie na zmianę wyniku.

27:39
    Tym razem szukał szczęścia Marek, ale również ponad bramką.

27:01
    Goście zamknięci na własnej połowie, bierze się do roboty Rekord.

26:11
    Potężnie z dystansu Szymura, ale wprost z Groszaka.

25:20
    W dalszym ciągu gliwiczanie. Są oni bliżej trafienia nr 3 niż gospodarze bramki kontaktowej.

24:30
    Dużo niedokładności z obu stron.

23:40
    Ostra wymiana zdań między Starowiczem i Ferreirą, uspokaja krewkich zawodników sędzia.

22:48
    Gol dla Nbitu!
    Idą za ciosem przyjezdni! Kontrę swojego zespołu wykorzystuje MICHAŁ WŁODAREK! Czas dla trenera gości!

22:16
    Z dystansu potężnie Vahula, ale minimalnie obok bramki Groszaka.

21:17
    Znakomicie otwierają drugą połowę goście! Po składnej akcji przyjezdnych z kilku metrów pokonuje Nawrata MICHAŁ CYGNAROWSKI!

20:40
    Długo utrzymują się przy piłce gliwiczanie.

20:01

Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis! Jak na razie gospodarze zdecydowanie przeważają na boisku, ale nie potrafili udokumentować swojej przewagi bramką!

20

19:20
    Ostre wejście w nogi Vahuly Starowicza, bez reakcji sędziego.

18:21
    Potężnie z kilku metrów Łysoń, ale trafia wprost w dobrze ustawionego Groszaka.

17:15
    Bardzo niedokładnie spod linii końcowej Łysoń. Rozpoczyna Groszak.

16:19
    Łatwa strata Nbitu w okolicy linii środkowej, nie wykorzystał kontry Vahula.

15:30
    Próbują odpowiedzieć gliwiczanie, ale bardzo trudno rozgrywa im się piłkę pod bramką rywali.

14:31
    Jeszcze jeden i ponownie bardzo niecelny strzał na bramkę Nbitu.

13:50
    Bardzo niedokładne wznowienie Groszaka i ponownie przy piłce bielszczanie.

13:17
    Z większej odległości Szymura, pewnie jednak interweniuje Groszak.

12:33
    Faulem zatrzymuje akcję gospodarzy Dewucki. To już trzecie przewinienie gliwiczan.

11:38
    Coraz więcej sytuacji po stronie Rekordu. Cofnęli się do defensywy goście.

10:56
    Czas dla gości.

10
    Kontra Rekordu, ale powstrzymał ją dobrym przejrzeniem pola Groszak.

09:20
    Po raz kolejny z dystansu Mirga, ale skutecznie interweniuje Nawrat.

08:21
    Zaostrza się gra obu drużyn.

07:37
    Cały zespół gości zamknięty na własnej połowie.

07:04
    Z rzutu wolnego Rekord. Podanie do Polaska, ale jego strzał zostaje zatrzymany przez Groszaka.

06:17
    Dużo niedokładności w grze obu drużyn.

05:28
    Długi wyrzut w kierunku Tarasovych, ale uprzedził go Nawrat.

03:20
    W odpowiedzi Ferreira, ale obok bramki gości.

02:38
    Potężnie z dystansu Mirga, instynktownie Nawrat.

02:10
    Niedokładna piłka pod bramkę gospodarzy, rozpocznie Nawrat.

01:10
    Niecelny strzał z dystansu na bramkę Groszka.

00:30
    Spokojny początek z obu stron.

00:01

Rozpoczyna się prezentacja!

Rekord Bielsko-Biała: 1. Kałuża, 5. Ferreira, 6. Machura, 7. Szymura, 8. Kmiecik, 9. Popławski, 11. Łysoń, 12. Nawrat, 13. Polasek, 18. Czernek, 20. Janovsky, 21. Marek, 24. Vahula, 94. Biel

Nbit Gliwice: 1. Bogdziewicz, 3. Mirga, 4. Starowicz, 7. Wojtas, 8. Czech, 9. Satora, 10. Musiał, 12. Groszak, 13. Dewucki, 15. Rogon, 18. Jagiełło, 23. Cygnarowski, 83. Włodarek, 92. Tarasovych.

Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 19:30, bądźcie z nami!

Faworytem tego spotkania bez wątpienia jest zespół z Bielska-Białej. W pierwszym meczu tych drużyn w październiku Nbit został rozbity we własnej hali przegrywając aż 0:6? Czy gliwiczanie sprawią niespodziankę i zrewanżują się za tą sromotną porażkę?

Nbit od czterech spotkań nie potrafi wygrać. Beniaminek przerwał ostatnio passę dwóch kolejnych przegranych meczów. Gliwiczanie zremisowali w derbach Śląska z AZS UŚ Katowice. Zespół z Gliwic po piętnastu kolejkach plasuje się w środku tabeli.

Gospodarze radzą sobie ostatnio ze zmiennym szczęściem. Rekord w ostatnich pięciu meczach wygrywał dwukrotnie. Po przed dwutygodniowej porażce we własnej hali z GAF Jasną Gliwice Rekord nie dał szans również we własnej hali zespołowi z Pniew wygrywając 3:1. Zespół z Bielska Białej w dalszym ciągu nie traci kontaktu z czołówką. Bielszczanie obecnie plasują się na trzecim miejscu i tracą do lidera dziewięć punktów. Czy uda im się zmniejszyć stratę po meczu z Nbitem?

Na zakończenie szesnastej kolejki Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała podejmie przed własną publicznością Nbit Gliwice.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30.