GAF Gliwice – Zduńska Wola 3:1 (koniec)
GAF Omega Gliwice
3:1 (1:1)
Gatta Active Zduńska Wola
Środa 24.02.2016, 19:00 • Hala "Jasna 31", Gliwice • Halowy Puchar Polski • Ćwierćfinał

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (20:30:11)

Wynik meczu w Gliwicach dodaje smaku walce o awans do półfinału Pucharu Polski. Rozsądna gra w defensywie, aktywny pressing oraz skuteczność – wszystko to złożyło się na zwycięstwo GAF Omega na swoim terenie. Lider Futsal Ekstraklasy będzie musiał gonić wynik. Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ drużyna ze Śląska jest niepokonana w tym roku i sprawia problemy każdemu przeciwnikowi. Żywe spotkanie bez wielu przerw. Kilka fajnych parad bramkarskich, walka. Dwoma słowami: było ciekawie.

38:50
    Gol dla GAF-u Jasna!

TOMASZ LUTECKI na 3:1 i sytuacja w dwumeczu robi się szalenie interesująca. Pierwszoplanowy futsalista GAF dostał podanie na prawej stronie boiska i huknął precyzyjnie w sam narożnik, korzystając z wolnego miejsca.

38:35
    Futsaliści ponownie na boisku i sposobią się do ostatnich ataków w pierwszym spotkaniu o półfinał Pucharu Polski.

37:30
    Nabiegał Podobiński, ale został zablokowany. Gliwiczanie w natarciu, a rywal jest jakby zrezygnowany swoimi nieskutecznymi atakami. Będzie jeszcze jedna przerwa na żądanie.

36:40
    GAF Omega ma szansę na skontrowanie. Lutecki dostał podanie z głębi pola i kto wie, co zrobiłby z piłką, gdyby nie brawurowa parada Miłosińskiego.

36:04
    Przerwa na żądanie. Trenerzy omawiają ze swoimi zawodnikami warianty na końcówkę spotkania. Może wymyślą coś nieszablonowego, co zaskoczy kibiców na trybunach.

35:00
    5 minut do końca spotkania, a GAF Omega złapał teraz flow. Każda udana interwencja, każdy udany atak spotyka się z owacją z ławki oraz z trybun. Może postara się jeszcze o następnego gola.

33:40
    Marciniak obrócił się z piłką na linii pola karnego i już był przekonany, że przymierzy w kierunku bramki zespołu ze Śląska. Jak spod ziemi wyrósł jednak obrońca i blok!

32:45
    Dobrze interweniuje również Widuch po strzale z dystansu. Bramkarz ma również wsparcie partnerów, którzy dobrze blokują uderzenia.

31:30
    Niezmiennie na prowadzeniu gliwiczanie. Marzą o jeszcze pokaźniejszej zaliczce przed rewanżem. Przed momentem Słowiński ratował gości interwencją. Tylko korner dla GAF Omegi.

30:15
    Mamy więcej fauli po przerwie. Gatta Active wznowiła szybko od rzutu wolnego i Krawczyk strzelił tym razem płasko daleko od słupka.

29:20
    Bardziej wyrównana jest druga połowa. GAF Gliwice nie pozwala przeciwnikowi na długie rozgrywanie. Widać, że przed przerwą kumulował energię na pressowanie.

27:45
    Przechwyt gości i Krawczyk ruszył z błyskawicznym kontratakiem. Trochę za bardzo wygonił się do boku przez co nie miał miejsca, by celnie uderzyć.

26:40
    Tomasz Lutecki coraz częściej melduje się na boisku. Gracz GAF Omegi Gliwice został sfaulowany w środku pola, a jego partnerzy próbowali błyskawicznie wznowić od rzutu wolnego.

25:25
    Słowiński odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko. Marciniak był tym, który miał kreatywnie zainicjować atak gości.

24:30
    Podobnie układa się druga połowa jak pierwsza. Ponownie faworyt musi gonić przeciwnika po szybko straconym golu. Zmiana wyniku była konsekwencją ofensywy GAF.

23:24

MACIEJ MIZGAJSKI wygarnął piłkę spod nóg przeciwnika przy linii bocznej, po czym nie zastanawiał się długo, a huknął potężnie z ostrego kąta w okienko bramki Gatty Active!

Gole: 5. Podobiński, 24. Mizgajski, 39. Lutecki – 13. Sobalczyk

GAF Omega Gliwice: Widuch, Kocot, Krzywicki – Grecz, Lutecki, Mizgajski, Łopuch, Baptista, Podobiński, Zdunek, Pasierb, Ficek, Pautiak.

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński, Miłosiński – Adamski, Stanisławski, Olczak, Młynarczyk, Krawczyk, Marciniak, Milewski, Szymczak, Szypczyński.