Man Utd – Arsenal 3:2 (koniec) | Tottenham – Swansea 2:1 (koniec)
Manchester United
3:2 (2:1)
Arsenal F.C.
Niedziela 28.02.2016, 15:05 • Old Trafford, Manchester • Angielska Premier League • Runda 27
    Debiut Rashforda na 5+ !

Arsenal ma czego żałować, bowiem najwięksi rywale zdobywali w tej kolejce 3 punkty! Dziś wygrał Tottenham, a wczoraj zwycięstwo zainkasowało Leicester!
    Kanonierzy pozostają na 3. pozycji, ale strata jest już coraz większa.
    Manchester United dzięki zwycięstwu wskakuje na 5. pozycję! (17:19:51)

To był prawdziwy roller-coaster w Manchesterze! Gospodarze prowadzili 2:0 po dwóch bramkach młodziutkiego debiutanta – Rashforda!
    Arsenal zdołał strzelić gola kontaktowego, ale znów podwyższyli prowadzenie piłkarze Van Gaala!
    Jeszcze jeden gol Arsenalu to było wszystko, co mogli dzisiaj uzyskać!
    "Czerwone Diabły" mają sposób na Arsenal! 3:2 po kapitalnym meczu!

90+6

90+6
    Niewiele dzieje się w tych ostatnich sekundach i arbiter w końcu postanawia zakończyć te kapitalne zawody! Manchester zgarnia pełną pulę!

90+5
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Ander Herrera, na boisku pojawia się James Weir.

90+4
    Januzaj także nie unika kary i zostaje wpisany do notesu sędziego. Niepotrzebne są te kartki w końcówce spotkania.

90+3
    Varela poturbowany przy linii bocznej i Mesut Özil zgarnia swoją żółtą kartkę. Niemiec ładnie przeprasza rywala, ale Özil chyba sam wątpi w jakże cenny punkt.

90+2
    To już naprawdę ostatnie minuty i Arsenal jest bliski szóstej porażki w tym sezonie! Tymczasem to Januzaj rozpędza się ze swoją akcją!
    To był jego mecz!

90
    Van Gaal szykuje jeszcze ostatnią roszadę, żeby ukraść kilka cennych sekund.
    Aż 5 minut dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry!

89
    Ależ popisują się teraz gospodarze z piłką przy nodze! Fosu-Mensah popełnia jednak błąd, który mógł bardzo drogo kosztować! Nie można tak nonszalancko zagrywać do obrońców!

88
    Rzut rożny dla United, które jak najdłużej zwleka z rozegraniem stałego fragmentu gry! Kibice głośno okrzykują wszystkie podania swoich ulubieńców!

87
    Alexis Sanchez posyła zbyt mocne zagranie do biegnącego Ramseya! Widać zdenerwowanie po stronie Arsenalu, pali się grunt pod nogami!

86
    Znów Özil dośrodkowuje z rzutu wolnego! Futbolówka leci na głowę Koscielnego, ale to uderzenie w żaden sposób nie mogło zagrozić de Gei! Uciekają bardzo szybko te minuty Kanonierom.

85
    Gospodarze wolą już nie ryzykować i cała jedenastka van Gaala jest już na własnej połowie. Arsenalowi będzie niezmiernie trudno to sforsować.

84
    Wydaje się, że Arsenal gromadzi wszystkie siły na ostateczne ataki w tych kolejnych minutach. Kanonierzy będą bardzo zawiedzeni w przypadku porażki, to nawet nie wchodzi w grę!
    Kolejny debiutant United może świetnie zakończyć ten mecz!