Clearex – Red Dragons 2:3 (koniec) | GAF Gliwice – Ruda Śląska 2:2 (koniec) | Szczecin – Red Devils 3:3 (koniec)
Clearex Chorzów
2:3 (0:0)
Red Dragons Pniewy
Niedziela 28.02.2016, 17:00 • MORiS, Chorzów • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 17

Koniec meczu. (19:08:54)

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com!

Druga połowa o wiele lepsza! Doczekaliśmy się w końcu bramek, ostatecznie o jedną więcej zdobyli Red Dragons i to oni zgarniają komplet punktów!

39:58
    Gol dla Red Dragons!
    Goście nie czekali długo z odpowiedzią! Kontratak na bramkę zamienia na kilka sekund przed końcem meczu ŁUKASZ FRAJTAG!

38:27
    Gol dla Clearexu!
    Wykorzystuje przedłużony rzut karny ROBERT GŁADCZAK, dla którego jest to już druga bramka w tym meczu!

38:10
    Faulują przyjezdni, będzie przedłużony rzut karny dla gospodarzy.

37:40
    Ściągają bramkarza chorzowianie!

36:50
    Goście ponownie na prowadzeniu! Znakomicie w zamieszaniu pod polem karnym rywali odnalazł się ADRIAN SKRZYPEK, który z kilku metrów pakuje piłkę do bramki!

36:00
    Prostopadłe podanie na wolne pole do Salisza. Chorzowianin nie zdołał jednak utrzymać futbolówki na placu gry.

35:20
    Piąty faul również notują goście. Po każdym następnym przewinieniu będziemy świadkami przedłużonego rzutu karnego.

35:00
    Dużo niedokładności z obu stron. Spadło nam tempo tego spotkania.

33:45
    Długo przy piłce utrzymują się miejscowi, ale głównie na własnej połowie. Goście "czekają" na rywali przed własnym polem karnym.

32:30
    Dobra szansa Omylaka. Zawodnik gospodarzy obrócił się z piłką "z rywalem na plecach", ale uderzył nad bramką.

31:40
    Wysoki pressing gospodarzy. Goście mają problemy z wyjściem z grą z własnej połowy.

30:31
    Mamy wyrównanie! Z kilku metrów pokonuje bramkarza rywali ROBERT GŁADCZAK!

30:10
    Z rzutu rożnego Clearex. Dogranie przed bramkę rywali jednak bardzo niedokładne.

29:45
    Nie słabną ataki gospodarzy. W drugiej połowie chorzowianie zdecydowanie przejęli inicjatywę, choć jak na razie to goście są na prowadzeniu.

28:30
    Piąty faul gospodarzy. Każdy następny będzie skutkował przedłużonym rzutem karny dla Red Dragons.

Piotr Swieczak

Gole: 31. Gładczak, 39. Gładczak (10 m rzut karny) – 28. Hoły, 37. Skrzypek, 40. Frajtag

Clearex Chorzów: Purolczak – Gładczak, Golly, Salisz, Seget, Omylak, Budniak, Wojtyna, Ufik, Pasierbek, Zastawnik, Hejlman
    Red Dragons Pniewy: Piasek, Roj, Ozorkiewicz, Wachoński, Zdankiewicz, Frajtag, Skrzypek, Holy, Błaszczyk, Błaszyk, Foltyn, Michalski