Mainz – Darmstadt 0:0 (koniec) | Hamburg – Hertha 2:0 (koniec)
Hamburger SV
2:0 (0:0)
Hertha Berlin
Niedziela 06.03.2016, 17:30 • Imtech Arena, Hamburg • Niemiecka Bundesliga • Runda 25

Pierwsza połowa nie przyniosła niczego specjalnego, ale w drugiej znacznie lepsi okazali się piłkarze HSV! Strzelili oni dwie bramki za sprawą Nicolaia Müllera i jakże ważne 3 punkty idą na konto hamburczyków!
    Herthcie nie wychodziło dziś zupełnie nic, a to przecież trzecia ekipa bieżącego sezonu!
    Hamburg natomiast awansuje z 13. lokaty na 10.!

To wszystko na dziś, zapraszamy do pozostałych relacji na portalu lajfy.com! (19:37:33)
    3 punkty zostają w Hamburgu!

90+4

90+3
    Hamburg utrzymuje się przy piłce na połowie rywali i to już ostatnie sekundy tego spotkania! Arbiter w końcu gwiżdże po raz ostatni!

90+1
    Holtby oddaje strzał po ziemi i to mogło zaskoczyć gości! Pewnie interweniuje Jarstein, ale już czekał Rudnevs na ewentualną dobitkę!

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

90
    Jeszcze próbują coś zdziałać przyjezdni, ale kolejna akcja jest ze wskazaniem spalonego. Adler nie będzie się spieszył z rozegraniem akcji HSV.

89
    Świętują już całe trybuny w Hamburgu! Już nic nie może przytrafić się gospodarzom, którzy zgarną jakże ważne 3 punkty!

88
    Zmiana w drużynie Hamburger SV: z boiska schodzi Nicolai Müller, na boisku pojawia się Nabil Bahoui.

88
    Kalou rozpoczyna kolejną akcję berlińczyków, jednak ta nie dociera zbyt daleko. Bardzo skuteczni są dziś w defensywie gospodarze, którzy czyszczą praktycznie wszystko.

86
    Rudnevs jest dzisiaj niezmordowany i walczy o każdą piłkę. Teraz popędził do linii bocznej razem z przeciwnikiem, ale Łotysz popychał gracza Herthy. Chyba wszystko jest już jasne!

85
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonuje Hertha i Brooks dochodzi do strzału głową! Pewnie broni Adler, ale asystent i tak wskazuje na spalonego Amerykanina!

84
    Jak na zawołanie fauluje strzelec dwóch bramek Nicolai Müller. Napastnik wpisuje się do notesu sędziego.

83
    Całe szczęście, że piłkarze nieco powstrzymali się z przewinieniami i w ostatnich minutach mamy ich znacznie mniej. Berlińczycy konstruują atak pozycyjny, ale szybko tracą futbolówkę.

82
    Zmiana w drużynie Hertha Berlin: z boiska schodzi Mitchell Weiser, na boisku pojawia się Valentin Stocker.

80
    Hamburg na ten moment awansuje z 13. miejsca aż na 10. pozycję! To właśnie dają cenne 3 punkty za zwycięstwo nad trzecią Herthą! Zostaje jeszcze jednak ponad 10 minut.

79
    Hertha chyba się nieco podłamała po utracie drugiego gola. Przyjezdni wiedzą, że wyrównanie w te kilkanaście minut jest sprawą bardzo trudną. A HSV gra dziś bardzo poprawnie.

78
    Zmiana w drużynie Hamburger SV: z boiska schodzi Aaron Hunt, na boisku pojawia się Gideon Jung.