Jastrzębski – ZAKSA 0:3 (koniec) | Trefl – Projekt 0:3 (koniec)
3
30 30 25
Sobota 12.03.2016, 20:07 • Ergo Arena, Gdańsk • PlusLiga • 22. kolejka

20:25
    No cóż, w Rzeszowie i Bełchatowie się cieszą. Trefl traci punkty. W dosyć prosty sposób. Przegrana 0:# na własnym terenie. Trzeba dodać, że w pierwszym secie gdańszczanie prowadzili 20:15, jednak przegrali go na przewagi. Porażka gdańszczan powoduje, że raczej już stracili szanse na walkę o Mistrzostwo. (21:54:43)

20:25
    Hebda zatrzymany blokiem i to przyjezdni wygrywają za trzy oczka!

20:24
    Zatrzymany blokiem Damian Schulz i piłka meczowa dla przyjezdnych!

20:23
    Fatalne zagranie gdańszczan. Dostają piłkę za darmo, jednak nie przyjmują i 23 oczko trafia na kontro AZSu.

20:22
    Podobnie w polu zagrywki myli się Samica. Trafia prosto w siatkę.

19:22
    Autowa zagrywka Troya. Amerykanin troszkę przesadził z tym serwisem...

19:21
    Dosyć szczęśliwy atak Schwarza. Niemiec trafia w sam narożnik boiska po ostrym skosie.

18:21
    Wierzbowski pewnie z drugiej linii i środka siatki. No cóż, tu już chyba pozamiatane. O czas jeszcze prosi Andrea Anastasi.

18:20
    Po raz kolejny udany atak przyjezdnych. Pewnie przez blok atakuje Mikołajczak.

18:19
    Kąśliwa zagrywka po stronie przyjezdnych! As serwisowy i o czas prosi Andrea Anastasi!

18:18
    Kolejny raz w kontrze gdańszczanie, jednak zatrzymany blokiem na prawym skrzydle Damian Schulz!

18:17
    Kontra przyjezdnych, jednak tam Schulz, Grzyb i Schwarz zatrzymują rywala potrójnym blokiem!

17:17
    Skutecznie po przerwie na czystej siatce Wierzbowski.

17:16
    Jeszcze jedna kontra gospodarzy. Tym razem rozegranie do Schwarza, który po bloku w aut i o czas prosi Jakub Bednaruk!

16:16
    Pojedynczy blok na skrzydle Damiana Schulza i mamy remis!

15:16
    Po przerwie udanie po przekątnej atakuje Schulz.

14:16
    Zagumny wyczyścił siatkę i Lemański na środku siatki trafia w punkt. Na drugiej przerwie technicznej prowadzą przyjezdni!