Głogów – Clearex 1:0 (koniec) | Szczecin – Piast 4:1 (koniec) | AZS UŚ – Rekord 1:6 (koniec)
Pogoń '04 Szczecin
4:1 (1:1)
Piast Gliwice
Sobota 12.03.2016, 18:00 • Hala przy Twardowskiego, Szczecin • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 19

38:48
    Gol dla Pogoni!

Nie zatrzymuje się MATEUSZ JAKUBIAK! Czwarta bramka zdobyta z czystej pozycji po kontrataku Pogoni 04 Szczecin!

36:56

Hat-trick w Szczecinie! Szybki wypad Pogoni 04 i MATEUSZ JAKUBIAK uderzył obok Groszaka w sytuacji sam na sam do siatki. Wściekły golkiper Nbitu Gliwice, a trener poprosił o przerwę na żądanie!

24:35

MATEUSZ JAKUBIAK po podaniu Geperta po raz drugi. Reprezentant Polski zrehabilitował się za potworne pudło sprzed przerwy i zakończył kontratak centrostrzałem do siatki!

11:05
    Gol dla Nbitu!

TARAS TARASOVYCH znalazł się na lewym skrzydle i sprytnym strzałem po krótkim słupku przywraca remis na tablicy wyników oraz Nbit Gliwice do rywalizacji!

05:42

MATEUSZ JAKUBIAK wyprowadził Pogoń 04 Szczecin na prowadzenie po 5 minutach rywalizacji. Zakończył rozegranie strzałem z bliska po asyście Geperta i szał radości w obozie gospodarzy!

Gole: 6. Jakubiak, 25. Jakubiak, 37. Jakubiak, 39. Jakubiak – 12. Tarasovych

Kartki:   30. Kubik (SZC) – 36. Dewucki (GLW)

Pogoń '04 Szczecin: Lasik, Koszmider – Bugański, Tubacki, Jakubiak, Jonczyk, Solecki, Gepert, Jurczak, Kubik, Kawczak, Maćkiewicz, Krzyżanowicz, Shamotii.

Piast Gliwice: Groszak, Hajduk – Mirga, Starowicz, Wojtas, Czech, Satora, Musiał, Dewucki, Jagiełło, Cygnarowski, Włodarek, Tarasovych.

Sędziowie: Dębowski, Rybol – Dziobko