Troyes – PSG 0:9 (koniec) | Nantes – Angers 2:0 (koniec) | Rennes – Lyon 2:2 (koniec)
ESTAC Troyes
0:9 (0:3)
Paris Saint-Germain
Niedziela 13.03.2016, 14:00 • Stade de l'Aube (Troyes) • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 30
    89. Zlatan Ibrahimović (PSG) - 0:9

89
    Gol dla PSG!
    Strzelcem bramki ZLATAN IBRAHIMOVIĆ.

Jest w końcu dziewiąte trafienie! Czy starczy czasu na dziesiąte! Świetna kontra PSG na 30 metrze piłka trafiła do Pastre, który odegrał ją w pole karne do ZLATANA IBRAHIMOVICA, a ten precyzyjnym strzałem zdobył swoją dziś czwartą, a w sezonie 27 bramkę!
    75. Edinson Cavani (PSG) - 0:8

75
    Strzelcem bramki EDINSON CAVANI.

I mamy ósme trafienie! Do futbolówki na 11 metrze podszedł EDINSON CAVANI jego uderzenie wyczuł jednak Deyer i odbił futbolówkę! Do tej Urugwajczyk jednak szybko dopadł i bez problemu wpakował do siatki!
    58. Matthieu Saunier (PSG) - 0:7

58
    Samobójcze trafienie zalicza MATTHIEU SAUNIER.

Czwarta bramka w 11 minut drugiej połowy! PSG najszybszy tytuł w historii Francji chce zdobyć z niebywałym przytupem! Ponownie na lewej stronie znalazł się Kurzawa posłał kolejną świetną centrę w szesnastkę gdzie nabiegał już Ibra, uprzedzić go chciał MATTHIEU SAUNIER i to mu się udało, wybił piłkę jednak tak niefortunnie, że ta wpadła do siatki!
    56. Zlatan Ibrahimović (PSG) - 0:6

56

Oj jak tak dalej pójdzie będziemy mieli dziś dwucyfrowy wynik! ZLATAN IBRAHIMOVIC w dziesięć minut kompletuje hat-trick! Di Maria zagrał na lewą stronę do wbiegającego Kurzawy ten doskonale wycofał przed szesnastkę gdzie do futbolówki dopadł IBRA i kapitalnym uderzeniem z pierwszej piłki wpakował ją w okienko bramki!
    52. Zlatan Ibrahimović (PSG) - 0:5

52

PSG nie ma litości dla rywala! Ponownie rusza i mamy piąte trafienie! Po świetnej centrze z lewego skrzydła na 11 metrze do futbolówki dopadł ZLATAN IBRAHIMOVIC i bez problemu wpakował ją do siatki!
    46. Zlatan Ibrahimović (PSG) - 0:4

46

Ruszyli z animuszem po przerwie Paryżanie i w 21 sekundzie drugiej połowy zdobywają czwartego gola! Kolejne złe wyprowadzenie piłki przez gospodarzy! Przejął ją Cavani, natychmiast zagrał do ZLATANA IBRAHIMOVICA a ten precyzyjnym uderzeniem sprzed pola karnego posłał ją do bramki!
    19. Adrien Rabiot (PSG) - 0:3

19
    Strzelcem bramki ADRIEN RABIOT.

Nokaut Troyes! 6 minut i trzeci gol! Paryżanie z mocnym przytupem będą świętować tytuł! Tym razem przed polem karnym znalazł się Pastore kapitalnie zagrał górą w szesnastkę gdzie do futbolówki dopadł Cavani jego uderzenie odbił jeszcze Dreyer do piłki dopadł jednak ADRIEN RABIOT i bez problemu wpakował ją do bramki!
    17. Javier Pastore (PSG) - 0:2

17
    Strzelcem bramki JAVIER PASTORE.

PSG poszło za ciosem i mamy drugie trafienie! Paryżanie o krok od Mistrzostwa! Luiz świetnie przejął futbolówkę na połowie gospodarzy ta trafiła do Zlatana, który doskonale odegrał ją do wbiegającego w pole karne JAVIERA PASTROE, a ten kapitalną podcinką nad Dreyerem wpakował ją do siatki!
    13. Edinson Cavani (PSG) - 0:1

13

Fatalny błąd teraz gospodarzy i PSG obejmuje prowadzenie! Saunier wyprowadzając futbolówkę zagrał fatalnie, do bezpańskiej piłki dopadł EDINSON CAVANI i znalazł się sam przed Dreyerem, ten zdołał odbić pierwszy strzał piłka wróciła jednak do Urugwajczyka i bez problemu skierował ją do siatki!

Kamil Marut

Gole: 13. Cavani, 17. Pastore, 19. Rabiot, 46. Ibrahimović, 52. Ibrahimović, 56. Ibrahimović, 58. Saunier (sam.), 75. Cavani, 89. Ibrahimović

Kartki:   73. Xavier (TRY)   74. Karaboué (TRY)

ESTAC Troyes: Dreyer – Ngongca (65. Karaboué), Saunier, Rincón (85. Martial), Dabo (46. Confais) – Nivet (C), Xavier, Pi, Camus – Jean, Gueye.
    Zmiany: Grandel – Ben Saada, Confais, Darbion, Martial, Karaboué, Othom.

Paris Saint-Germain: Trapp – van der Wiel (46. Marquinhos), Thiago Silva (C), David Luiz, Kurzawa – Pastore, Stambouli, Rabiot (61. Maxwell), Di María (61. Moura) – Ibrahimović, Cavani.
    Zmiany: Sirigu – Augustin, Kimpembe, Maxwell, Moura, Marquinhos, Nkunku.

Sędziowie: F. Letexier- N. Danos, D. Zitouni