Wrocław – Ostrów Wielkopolski 79:73 (koniec) | Koszalin – Zgorzelec 57:78 (koniec) | Kutno – Zielona Góra 50:81 (koniec)
Śląsk Wrocław
79:73 (26:15, 38:41, 62:55)
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Niedziela 13.03.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa "Orbita", Wrocław • Tauron Basket Liga • 23. kolejka

Śląsk wygrywa po zaciętym boju z BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 79:73. To był ciekawy i interesujący mecz. Dziękuje za wspólne emocje i zapraszam do śledzenia innych relacji na Lajfy.com! (19:49:52)

Koniec meczu. (79:73)

39:53
    Kowalenko wykorzystuje jeden na dwa rzuty indywidualne. (79:73)

39:46
    Dwa rzuty wolne trafia Ikovlev. (78:73)

39:42
    Ciągnie nam się ta końcówka. Dwa rzuty wolne trafił Millage. Czas dla Rajkovicia! (76:73)

39:25
    To już jest blisko końca i o czas prosi Sretenović! Będzie ciężko wygrać ten mecz ekipie z Ostrowa Wielkopolskiego! (76:71)

38:45
    Mateusz Jarmakowicz bardzo dobrze wbiegł pod kosz i pewnie wsadził piłkę. (76:71)

37:41
    Świetne trafienie za trzy Nikołowa! (74:71)

37:30
    Ikovlev odpowiada także trafieniem za dwa. (74:68)

37:11
    Dobry rzut Nikołowa za "2" z dystansu. (72:68)

36:58
    Pierwszy rzut wolny niecelny, ale drugi już w koszu w wykonaniu Mateusza Jarmakowicza (72:66)

36:58
    O przerwę prosi Zoran Sretenović – trener BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski! (71:66)

36:05
    W szybkim kontrataku Stali rzutem do kosza za dwa odpowiada Nikołow. (71:66)

35:48
    Świetne trafienie za "3" Hana daje oddech gospodarzom! (71:64)

35:28
    Czas dla trenera Śląska Wrocław! (68:64)

35:07
    Dobra próba Ikovleva i dwa oczka dopisuje Śląsk Wrocław. (68:64)

34:21
    Alexis Wangmene celnie trafia do kosza z wyskoku za dwa. Będzie się jeszcze działo w hali Orbita we Wrocławiu! (66:64)

33:19
    Ikovlev do Jankowskiego i próba za "3" jak najbardziej udana! (66:62)

33:00
    Podobnie jak w kwarcie drugiej świetnie rozpoczęli goście. Ochońko wykorzystał dwa przyznane jego drużynie rzuty wolne. (63:62)

Adam Ka

Śląsk Wrocław: 2. F. Han, 7. D. Ikovlev, 10. M. Jarmakowicz, 11. N. Kulon, 12. M. Jankowski, 13. K. Chanas, 14. F. Pruefer, 15. W. Kowalenko, 17. M. Kulon, 18. M. Sanny
    BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski: 6. T. Ochońko, 7. A. Wangmene, 10. C. Nikołow, 13. M. Sroka, 14. W. Żurawski, 15. M. Zębski, 23. C. Millage, 24. M. Dymała, 33. D. Delaney, 34. P. Niedźwiedzki, 41. A. Suliński, 51. A. Kaczmarzyk
    KWarty: 26:15, 12:26, 24:14, 17:18