Wrocław – Ostrów Wielkopolski 79:73 (koniec) | Koszalin – Zgorzelec 57:78 (koniec) | Kutno – Zielona Góra 50:81 (koniec)
Śląsk Wrocław
79:73 (26:15, 38:41, 62:55)
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Niedziela 13.03.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa "Orbita", Wrocław • Tauron Basket Liga • 23. kolejka

Śląsk wygrywa po zaciętym boju z BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 79:73. To był ciekawy i interesujący mecz. Dziękuje za wspólne emocje i zapraszam do śledzenia innych relacji na Lajfy.com! (19:49:52)

Koniec meczu. (79:73)

39:53
    Kowalenko wykorzystuje jeden na dwa rzuty indywidualne. (79:73)

39:46
    Dwa rzuty wolne trafia Ikovlev. (78:73)

39:42
    Ciągnie nam się ta końcówka. Dwa rzuty wolne trafił Millage. Czas dla Rajkovicia! (76:73)

39:25
    To już jest blisko końca i o czas prosi Sretenović! Będzie ciężko wygrać ten mecz ekipie z Ostrowa Wielkopolskiego! (76:71)

38:45
    Mateusz Jarmakowicz bardzo dobrze wbiegł pod kosz i pewnie wsadził piłkę. (76:71)

37:41
    Świetne trafienie za trzy Nikołowa! (74:71)

37:30
    Ikovlev odpowiada także trafieniem za dwa. (74:68)

37:11
    Dobry rzut Nikołowa za "2" z dystansu. (72:68)

36:58
    Pierwszy rzut wolny niecelny, ale drugi już w koszu w wykonaniu Mateusza Jarmakowicza (72:66)

36:58
    O przerwę prosi Zoran Sretenović – trener BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski! (71:66)

36:05
    W szybkim kontrataku Stali rzutem do kosza za dwa odpowiada Nikołow. (71:66)

35:48
    Świetne trafienie za "3" Hana daje oddech gospodarzom! (71:64)

35:28
    Czas dla trenera Śląska Wrocław! (68:64)

35:07
    Dobra próba Ikovleva i dwa oczka dopisuje Śląsk Wrocław. (68:64)

34:21
    Alexis Wangmene celnie trafia do kosza z wyskoku za dwa. Będzie się jeszcze działo w hali Orbita we Wrocławiu! (66:64)

33:19
    Ikovlev do Jankowskiego i próba za "3" jak najbardziej udana! (66:62)

33:00
    Podobnie jak w kwarcie drugiej świetnie rozpoczęli goście. Ochońko wykorzystał dwa przyznane jego drużynie rzuty wolne. (63:62)

32:11
    Znów Adam Kaczmarzyk, ale tym razem już za dwa. (63:60)

31:23
    Świetnie podanie Delaneya do Kaczmarzyka i ten kieruje za "3" piłkę do kosza! (63:58)

30:18
    Kamil Chanas wykorzystuje jeden z dwóch przyznanych mu rzutów wolnych. (63:55)

30:01
    Czwarta kwarta rozpoczęta. (62:55)

Śląsk znów odrobił straty. Ciekawe czy gospodarze utrzymają to czy znów dostaną tęgie lanie w ostatniej kwarcie meczu? Za moment się o tym przekonamy. Liczymy na ciekawy bój, bo tu jeszcze jedni jak i drudzy mają szansę na zwycięstwo.

30:00
    Trzecia kwarta skończona. (62:55)

29:46
    Jankowski dwa rzuty indywidualne zamienia na punkty. (62:55)

29:33
    Delaney za dwa skutecznie. (60:55)

28:33
    Denis Ikovlev podwyższa rezultat rzutem za dwa. (60:53)

28:13
    Ale Jankowski nie chce być gorszy i również fenomenalnie rzuca za trzy! (58:53)

27:59
    Świetny rzut za "3" Nikołowa! (55:53)

27:32
    Ikovlev identycznie jak Kaczmarzyk pierwszy rzut udany, ale drugi już nie. (55:50)

27:13
    Kaczmarzyk podchodzi do linii rzutów wolnych i tylko jedna próba udana. (54:50)

26:58
    Han celnie z wyskoku za dwa. (54:49)

26:32
    Denis Ikovlev za dwa i to teraz Śląsk oddala się rywalowi. (52:49)

24:49
    Świetna próba za "3" Jankowskiego. (50:49)

23:11
    Zębski w szybkim kontrataku bez problemu trafia za dwa. (43:46)

22:15
    Dobra próba Ikovleva. (45:44)

21:49
    Świetnie za dwa Mateusz Jarmakowicz. Dobry okres gry tego zawodnika. (43:44)

21:19
    Dwie nieudane próby Wangmene z rzutów indywidualnych. (41:44)

21:04
    Dodatkowo Jarmakowicz otrzymuje jeden rzut wolny, który zamienia na punkt. (41:44)

21:02
    Mateusz Jarmakowicz z wyskoku za dwa. (40:44)

20:24
    Świetnym rzutem za "3" skończył drugą kwartę Ochońko i tak samo otwiera trzecią! (38:44)

20:01
    Trzecia kwarta rozpoczęta. (38:41)

Zdominowali tą kwartę gości bynajmniej na jej początku i mecz bardzo się wyrównał z lekkim wskazaniem na Stal. Kto odpali w trzeciej kwarcie? Czy Śląsk ruszy do ostrego ataku? Za około 15 minut początek trzeciej kwarty.

20:00
    Druga kwarta skończona. (38:41)

19:59
    Ochońko równo z syreną rzuca świetnie za "3"! Prowadzenie gości po pierwszej połowie! (38:41)

19:38
    Ikovlev za dwa i mamy remis chwilę przed końcem drugiej kwarty. (38:38)

18:48
    Sroka odpowiada celną próbą za dwa. (36:38)

18:23
    Świetna próba rzutu Ikvoleva za "3"! (36:36)

17:40
    Dwa rzuty wolne dla gości i Nikołow raz trafia skutecznie, a raz nie. (33:36)

16:42
    Czas dla trenera Śląska Wrocław – Emila Rajkovicia! (33:35)

15:54
    Kowalenko po stronie Śląska za dwa. (33:35)

15:33
    Delaney otrzymuje dwa rzuty wolne. Pierwsza próba udana, a druga już nie do końca. (31:35)

14:54
    Millage teraz podwyższa o kolejne punkty prowadzenie gości. (31:34)

14:21
    Nikołow za "2". (31:32)

13:56
    Denis Ikovlev! Szybki atak, a zawodnik Śląska wbiega pod kosz i rzuca za dwa. (31:30)

13:38
    Dobra próba Jankowskiego za "3". Zaczęli grać wrocławianie. (29:30)

13:20
    Świetna próba Millage za dwa. (26:30)

12:45
    Dno.. Co robi Śląsk? Adam Kaczmarzyk rzuca z wielką łatwością za "3" i wyprowadza ekipę gości na prowadzenie! (26:28)

12:00
    Jeszcze raz do kosza trafia Nikołow za dwa. Tym razem po podaniu Delaneya. (26:25)

11:25
    O czas prosi Emil Rajković! (26:23)

11:21
    Millage podaje do Nikołowa i mamy celne trafienie za dwa. Co za rozpoczęcie gości! (26:23)

10:46
    Niwelują straty zawodnicy Stali! Millage teraz popisowo rzuca za trzy! (26:21)

10:17
    Deshawn Delaney rozpoczyna mocnym akcentem. Celny rzut za "3"! (26:18)

10:01
    Druga kwarta rozpoczęta. (26:15)

Pod dyktando wrocławskiego Śląska przebiegała ta pierwsza kwarta. Teoretycznie jeśli tak dalej będzie się prezentować drużyna Sretenovicia w ataku, a ekipa z Ostrowa Wielkopolskiego tak słabo będzie się bronić to Śląsk po trzeciej kwarcie może mieć już znakomitą przewagę no, ale zobaczymy jak to się potoczy. Już za chwilę kwarta numer 2!

10:00
    Pierwsza kwarta skończona. (26:15)

08:52
    Nikołow pewnie wykonuje rzut indywidualny. (26:15)

08:52
    Teraz z kolei szybki atak gości i Christo Nikołow zdobywa dwa oczka i wywalcza rzut wolny. (26:14)

07:58
    Szybka kontra Śląska Wrocław i Michał Jankowski pewnym wsadem zdobywa kolejne oczka dla gospodarzy. (26:12)

07:50
    Po czasie dwa rzuty indywidualne na punkty zamienia Ikovlev. (24:12)

07:48
    Zoran Sretenović bierze czas! Śląsk odskoczył na 10 punktów. (22:12)

07:14
    Chanas podchodzi do rzutów wolnych i dwie próby w koszu. (22:12)

07:00
    I znów z wyskoku w krótkim odstępie czasu trafia Millage. (20:12)

06:39
    Rzuty wolne dla gospodarzy i Denis Ikovlev zamienia je na punkty. (20:10)

06:15
    Pierwsza w tym meczu próba Kamila Chanasa i od razu udana za "3"! (18:10)

05:57
    Millage z wyskoku za dwa celnie. (15:10)

05:20
    Dwukrotnie do rzutów indywidualnych podchodzi Kowalenko i przy żadnej z prób nie myli się. Świetnie gra dziś ten zawodnik! (15:8)

04:43
    W kontrze wrocławianie i z wyskoku trafia za dwa Kowalenko. (13:8)

04:30
    Dwa rzuty wolne dla gości Wangmene zamienia na punkty. (11:8)

04:07
    Pod kosz energicznie wbiega Kowalenko i rzuca celnie. (11:6)

03:50
    Alexis Wangmene podchodzi do linii rzutów wolnych. Pierwsza próba nieudana, ale druga już w koszu. (9:6)

03:22
    Kolejne trafienie Mateusza Jarmakowicza za dwa. (9:5)

02:34
    Jarmakowicz oddaje rzut za dwa i kolejne punkty dla Śląska. (7:5)

02:22
    Ale Suliński odpowiada w kontrze także świetnym rzutem za trzy! (5:5)

02:00
    Świetna próba Witalija Kowalenki za "3"! (5:2)

01:28
    Dwa rzuty wolne wywalczył Curtis Millage i obydwie próby lądują w koszu. (2:2)

00:30
    Denis Ikovlev rozpoczął mecz od celnego rzutu z wyskoku. (2:0)

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

Śląsk Wrocław: 2. F. Han, 7. D. Ikovlev, 10. M. Jarmakowicz, 11. N. Kulon, 12. M. Jankowski, 13. K. Chanas, 14. F. Pruefer, 15. W. Kowalenko, 17. M. Kulon, 18. M. Sanny

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski: 6. T. Ochońko, 7. A. Wangmene, 10. C. Nikołow, 13. M. Sroka, 14. W. Żurawski, 15. M. Zębski, 23. C. Millage, 24. M. Dymała, 33. D. Delaney, 34. P. Niedźwiedzki, 41. A. Suliński, 51. A. Kaczmarzyk.

Na relację ze spotkanie Śląsk Wrocław – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski zapraszamy serdecznie od godziny 18:00 na stronę Lajfy.com!

W ostatnim pojedynku tych drużyn w Ostrowie Wielkopolskim gospodarze pokonali Śląsk Wrocław 87:82 czyli jutro zawodnicy z ekipy gospodarzy postarają się zrewanżować za ten mecz.

Najwyższy czas by gracze Emila Rajkovicia pokazali się z lepszej strony i pokonali zespół, który na ten moment jest w ich zasięgu, ale czy koszykarze z Wrocławia to uczynią przekonamy się w niedzielę.

Ekipa Śląska jest nieco niżej notowana. Zajmuje w tabeli 14. miejsce i po 24 meczach ma na koncie 29 oczek. W poprzedniej kolejce ulegli Anwilowi Włocławek 86:69.

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski zajmuje w tabeli Tauron Basket Ligi 10. pozycję i po rozegranych 21 meczach ma na koncie 31 punktów. W ostatniej kolejce podopieczni Zorana Sretenovicia pokonali u siebie MKS Dąbrowę Górniczą 87:68.

W niedzielne późne popołudnie w Hali Orbita we Wrocławiu miejscowy Śląsk podejmować będzie ekipę BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Liczymy na dużo celnych rzutów przede wszystkim za trzy oraz na dobre widowisko.