Tarnobrzeg – Kutno 58:63 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
58:63 (10:8, 26:22, 34:38)
Polfarmex Kutno
Środa 23.03.2016, 19:00 • Arena MOSiR, Tarnobrzeg • Tauron Basket Liga • 25. kolejka

Świetna gra w trzeciej i czwartej kwarcie Polfarmexu Kutno powoduje to, że goście wywożą z Tarnobrzega punkty, które przez dużą część tego meczu wydawały się być już na koncie Siarki. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji na stronie Lajfy.com! (20:43:29)

Koniec meczu. (58:63)

39:48
    Teraz to Fraser trafił tylko jeden rzut indywidualny z dwóch możliwych. Czas dla gospodarzy! (58:63)

39:31
    Dwa rzuty wolne trafione przez Michaela Frasera. (58:62)

39:12
    Spokojny wsad Zacha Robbinsa i kolejne dwa punkty dla gospodarzy. Czas dla Polfarmexu Kutno! (58:60)

39:00
    Podobna akcja Zalewskiego, który wbiega pod kosz i punktuje. (56:60)

38:30
    Patoka w szybkim ataku wbiega pod kosz i trafia. (54:60)

37:54
    Bardzo ładne trafienie za "3" Zalewskiego! (52:60)

37:43
    Parker podaje do Bartosza, a ten kieruje z dystansu piłkę do kosza. W tym meczu już nic raczej nie ulegnie zmianie. (49:60)

37:03
    Kolejne dwa rzuty indywidualne Zyskowskiego lądują w koszu. (49:58)

36:31
    Odpowiada także dwoma trafieniami z rzutów wolnych Zyskowski. (49:56)

36:16
    Dwa trafienia Jakuba Patoki z rzutów indywidualnych. (49:54)

35:44
    Daniel Wall za dwa. Walczą jeszcze Siarkowcy. (47:54)

35:33
    Fraser trafił na dwa rzuty wolne tylko raz. (44:54)

35:10
    Jakub Patoka celnie wykonuje dwa rzuty wolne. (44:53)

34:12
    Jarosław Zyskowski w ostatnich minutach w dobrej dyspozycji. Kolejny raz wbiegł pod kosz i celnie trafia za dwa. (42:53)