Tarnobrzeg – Kutno 58:63 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
58:63 (10:8, 26:22, 34:38)
Polfarmex Kutno
Środa 23.03.2016, 19:00 • Arena MOSiR, Tarnobrzeg • Tauron Basket Liga • 25. kolejka

Świetna gra w trzeciej i czwartej kwarcie Polfarmexu Kutno powoduje to, że goście wywożą z Tarnobrzega punkty, które przez dużą część tego meczu wydawały się być już na koncie Siarki. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji na stronie Lajfy.com! (20:43:29)

Koniec meczu. (58:63)

39:48
    Teraz to Fraser trafił tylko jeden rzut indywidualny z dwóch możliwych. Czas dla gospodarzy! (58:63)

39:31
    Dwa rzuty wolne trafione przez Michaela Frasera. (58:62)

39:12
    Spokojny wsad Zacha Robbinsa i kolejne dwa punkty dla gospodarzy. Czas dla Polfarmexu Kutno! (58:60)

39:00
    Podobna akcja Zalewskiego, który wbiega pod kosz i punktuje. (56:60)

38:30
    Patoka w szybkim ataku wbiega pod kosz i trafia. (54:60)

37:54
    Bardzo ładne trafienie za "3" Zalewskiego! (52:60)

37:43
    Parker podaje do Bartosza, a ten kieruje z dystansu piłkę do kosza. W tym meczu już nic raczej nie ulegnie zmianie. (49:60)

37:03
    Kolejne dwa rzuty indywidualne Zyskowskiego lądują w koszu. (49:58)

36:31
    Odpowiada także dwoma trafieniami z rzutów wolnych Zyskowski. (49:56)

36:16
    Dwa trafienia Jakuba Patoki z rzutów indywidualnych. (49:54)

35:44
    Daniel Wall za dwa. Walczą jeszcze Siarkowcy. (47:54)

35:33
    Fraser trafił na dwa rzuty wolne tylko raz. (44:54)

35:10
    Jakub Patoka celnie wykonuje dwa rzuty wolne. (44:53)

34:12
    Jarosław Zyskowski w ostatnich minutach w dobrej dyspozycji. Kolejny raz wbiegł pod kosz i celnie trafia za dwa. (42:53)

33:41
    Z wyskoku za dwa do kosza trafia Mateusz Bartosz. (42:51)

33:19
    W odpowiedzi trafia Robbins. (42:49)

33:02
    Dwa rzuty wolne i jeden trafiony przez Zyskowskiego. (40:49)

33:02
    Wbiega pod kosz Zyskowski i trafia za dwa. (40:48)

32:40
    Zyskowski świetnie powiększa przewagę gości. (40:46)

32:21
    Za dwa z wyskoku Zach Robbins. (40:44)

32:00
    Dwa rzuty wolne w wykonaniu Mateusza Bartosza lądują w poręczy. (38:44)

31:48
    Jakub Patoka udanie z dystansu za dwa. (38:42)

31:25
    W szybkim ataku Grochowski rzuca spod kosza. (36:42)

31:08
    Udanym wsadem odpowiada Faber. (36:40)

30:46
    Dobrym rzutem z dystansu za dwa rozpoczyna tą kwartę Zach Robbins. (36:38)

30:01
    Czwarta kwarta rozpoczęta. (34:38)

Przedostatnia kwarta w tym meczu za nami. Mieliśmy w niej podobnie tyle emocji co w kwarcie drugiej, a co najważniejsze to goście wyszli na prowadzenie i nie wydaje się jakoby mieli oddać to gospodarzom w kolejnej kwarcie. Zobaczymy co zrobią koszykarze Siarki Tarnobrzeg w ostatniej kwarcie spotkania. Miejmy nadzieję, że jeszcze pod koniec tego meczu będziemy świadkami sporych emocji.

30:00
    Trzecia kwarta skończona. (34:38)

29:40
    W tej samej akcji Grochowski wywalczył pojedynczy rzut wolny, który nie ląduje ostatecznie w poręczy. (34:38)

29:40
    Skutecznie spod kosza rzuca Grzegorz Grochowski. (34:38)

29:28
    Przyznano dwa rzuty wolne gospodarzom. Pierwszy niecelny, ale drugi już skuteczny w wykonaniu Daniela Wall'a. (34:36)

29:04
    Spokojnie rozgrywają akcję goście i powiększają prowadzenie. Trafia za dwa oczka Mateusz Bartosz. (33:36)

27:31
    Dwa rzuty wolne dla gospodarzy. Pierwsza próba Jakuba Patoki w koszu, ale druga już nieudana. (33:34)

26:25
    Przerwa na żądanie bardzo zdenerwowanego szkoleniowca Siarki Tarnobrzeg – Zbigniewa Pyszniaka! (32:34)

25:41
    Udana pogoń gości, którzy po trafieniu Mateusza Bartosza wychodzą na dwupunktowe prowadzenie. (32:34)

25:01
    Bardzo udana próba Jacka Jareckiego, który doprowadza do remisu trafiając z dystansu za trzy punkty! (32:32)

24:33
    Rzuty wolne po stronie Polfarmexu Kutno i dwukrotnie do kosza trafia Michał Gabiński. (32:29)

24:08
    Trafia pojedynczy rzut indywidualny Kacper Młynarski. (32:27)

24:08
    Bardzo dobrze Kacper Młynarski wbiega pod kosz trafiając za dwa i na dodatek wywalczył on rzut wolny dla swojej drużyny. (31:27)

23:34
    Jeden z dwóch rzutów wolnych wykonywanych przez Robbinsa ląduje w poręczy. (29:27)

23:12
    Bardzo ładne trafienie Jarosława Zyskowskiego za "3"! (28:27)

22:44
    Zach Robbins za dwa z wyskoku. (28:24)

21:48
    Zyskowski w szybkim ataku wbiega pod kosz i trafia za dwa. (26:24)

20:01
    Trzecia kwarta rozpoczęta. (26:22)

Druga kwarta w porównaniu do pierwszej lepsza dla oka, ale jeszcze to nie jest z pewnością to czego oczekiwali by kibice. Mamy małą przewagę co prawda drużyny, która nie była faworytem tego meczu i jedynie ten fakt może wróżyć ciekawą drugą połowę, która rozpocznie się za około 15 minut.

20:00
    Druga kwarta skończona. (26:22)

19:58
    Wall miał szansę podwyższyć prowadzenie gospodarzy, ale zmarnował obydwa rzuty indywidualne. (26:22)

19:38
    Jarecki za dwa z wyskoku. (26:22)

18:54
    Teraz to goście mają rzuty wolne i Jarecki trafia tylko jeden z nich. Niby ten jeden nietrafiony rzut to niewiele, ale jeśli goście chcą gonić Siarkę muszą takie niespodzianki wykorzystywać. (26:20)

18:47
    Dwa oczka na koncie Siarki po rzutach indywidualnych Zalewskiego. (26:19)

17:56
    Lekko odskoczyli gospodarze po trafieniu Robbinsa. (24:19)

17:41
    Dwa rzuty wolne wykonuje Zalewski, a jeden z nich ląduje w koszu. (22:19)

17:11
    Kolejny czas dla gospodarzy! (21:19)

16:28
    Świetna próba z dystansu w wykonaniu Bella i na prowadzenie teraz z kolei wychodzą gospodarze. (21:19)

15:54
    Skuteczny wsad Zacha Robbinsa. (19:19)

15:14
    Czas dla Zbigniewa Pyszniaka – szkoleniowca tarnobrzeskiej Siarki! (17:19)

14:47
    Dobra próba Grochowskiego spod kosza i goście wychodzą na prowadzenie. (17:19)

13:52
    Fenomenalna próba Parkera z dystansu i "3" oczka na koncie gości! (17:17)

13:39
    Jakub Patoka podchodzi do rzutów wolnych i obydwie próby kończą się punktami. (17:14)

13:25
    Akcja Polfarmexu i Jarecki podejmuje szybką próbę rzutu z wyskoku i jak się ostatecznie okazuje była to dobra decyzja. (15:14)

13:15
    Kolejne dwa rzuty indywidualne egzekwuje Kacper Młynarski. Tym razem pierwsza próba w koszu, a druga już nieskuteczna. (15:12)

12:52
    Agresywnie wbiega pod kosz i rzuca za dwa Marcin Malczyk. (14:12)

11:52
    Dwukrotnie skutecznie wykonuje rzuty wolne Kacper Młynarski. (14:10)

10:55
    Odpowiadają skutecznym atakiem goście, a konkretnie Faber, który umieszcza piłkę wsadem w koszu. (12:10)

10:23
    Daniel Wall rozpoczyna tą kwartę od skutecznego trafienia z dystansu za dwa. (12:8)

10:01
    Druga kwarta rozpoczęta. (10:8)

Słaba jeśli chodzi o skuteczność jednych jak i drugich ta pierwsza kwarta. Mieliśmy parę rzutów za "3" i kilka trafień za dwa, a poza tym dużo niedokładności w grze gości. Tylko 18 punktów w sumie zdobyła Siarka i Polfarmex w pierwszej kwarcie. Muszą wziąć się do pracy gracze obydwu drużyn jeśli chcą podnieść poziom tego widowiska.

10:00
    Pierwsza kwarta skończona. (10:8)

08:51
    Bardzo dużo punktów po stracie piłki zdobyli dziś gospodarze, bo aż 7,a z kolei goście nie zdobyli żadnego punktu po stracie piłki przez Siarkę. (10:8)

05:52
    Gospodarze znów na minimalnym prowadzeniu po trafieniu Kacpra Młynarskiego. (10:8)

05:16
    W kontrze koszykarze z Kutna i Josh Parker świetnie wbiega pod kosz i trafia za dwa. (8:8)

04:38
    Kolejna trójka na koncie gospodarzy! Tym razem trafił Gary Bell! (8:6)

03:49
    Fraser otrzymuje dwa rzuty wolne. Pierwsza próba udana, ale druga już nie. (5:6)

03:04
    W odpowiedzi świetna akcja duetu Młynarski-Zalewski i również trzy oczka dopisuje Siarka Tarnobrzeg! (5:5)

02:53
    Bardzo ładna akcja Parkera z Gabińskim, a ten próbuje rzutu za "3" i podejmuje dobrą decyzję! (2:5)

01:16
    Zach Robins próbuje rzutu z wyskoku i skutecznie trafia. (2:2)

00:18
    Pierwsze punkty w tym meczu i od razu efektownym wsadem popisał się Michael Fraser. (0:2)

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

Siarka Tarnobrzeg: 2 P. Wolski, 5. G. Bell, 8. M. Strzelecki, 13. J. Zalewski, 14. J. Patoka, 16. D. Wall, 20. P. Pandura, 23. K. Karliński, 32. K. Młynarski, 42. Z. Robbins

Polfarmex Kutno: 4. K. Faber, 6. J. Jarecki, 7. G. Grochowski, 8. M. Malczyk, 12. S. Pawlak, 13. M. Gabiński, 15. M. Bartosz, 21. M. Fraser, 23. J. Parker, 24. J. Zyskowski.

Gorąco zapraszam do śledzenia środowej relacji z meczu Siarka Tarnobrzeg – Polfarmex Kutno , która rozpocznie się od godziny 19:00 w serwisie Lajfy.com! Faworytem ekipa gości, ale emocji na pewno nie powinno zabraknąć.

W ostatnim spotkaniu tych drużyn, które miało miejsce 4 listopada 2015 roku w Kutnie gospodarze pokonali Siarkę 77:60, pewnie prowadząc przez większość spotkania dowieźli wynik do końca.

Koszykarze z Kutna plasują się o wiele wyżej niż ich środowy rywal, bo są na 6. pozycji w tabeli i po rozegraniu 26 kolejek mają w dorobku 42 oczka. Podopieczni Jarosława Krysiewicza w aktualnym sezonie zwyciężali w 16 meczach, a z parkietu schodzili pokonani 10 razy. W ostatniej kolejce Polfarmex pokonał we własnej hali Trefl Sopot 74:62.

Siarka po rozegraniu 25 spotkań ma na swoim koncie 30 punktów i zajmuje 15. miejsce w ligowej tabeli. Siarkowcy wygrali w tym sezonie 5 spotkań, a aż 20 przegrali. W poprzedniej kolejce ekipa tarnobrzeskiej Siarki uległa na wyjeździe Startowi Lublin 70:59.

W środę w Tarnobrzegu miejscowa Siarka podejmie Polfarmex Kutno. Gospodarze zapewne zrobią wszystko by we własnej hali pokazać kibicom, że potrafią powalczyć i wygrywać z lepiej notowanymi drużynami jaką przecież jest Polfarmex z Kutna.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.