Estonia – Serbia 0:1 (koniec) | Macedonia Płn. – Bułgaria 0:2 (koniec) | Grecja – Islandia 2:3 (koniec)
Norwegia – Finlandia 2:0 (koniec) | Szwajcaria – Bośnia i Herc. 0:2 (koniec) | Szwecja – Czechy 1:1 (koniec)
Austria – Turcja 1:2 (koniec) | Niemcy – Włochy 4:1 (koniec) | Irlandia – Słowacja 2:2 (koniec)
Belgia – Portugalia 1:2 (koniec) | Anglia – Holandia 1:2 (koniec) | Francja – Rosja 4:2 (koniec)
Szkocja – Dania 1:0 (koniec)
Niemcy
4:1 (2:0)
Włochy
Wtorek 29.03.2016, 20:45 • Allianz-Arena, Monachium • Mecze towarzyskie

Spotkanie w Monachium właśnie dobiegło końca! Niemcy ni pozostawili Włochom złudzeń, kto jest lepszy i zasłużenie zwyciężyli w tym spotkaniu. Co prawda goście nie zasłużyli na aż tak wysoki wymiar kary, ale dali się rywalom wypunktować. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (22:40:53)

90+2

90+1
    O dwie minuty przedłużone zostało to spotkanie.

90
    Zmiana w drużynie Niemcy: z boiska schodzi Kroos, na boisku pojawia się Kramer.

90
    Jeszcze jeden korner wywalczyli miejscowi w końcowych minutach. To dopiero piąty rzut rożny w tym spotkaniu.

88
    To powinien być kolejny gol dla Włochów! Niemcy w prosty sposób utracili piłkę na własnej połowie boiska, ale w wyśmienitej okazji Okaka uderzył zbyt lekko i prosto w ręce ter Setegna!

87
    Ładnie na lewym skrzydle walczył El Shaarawy, ale momentalnie pojawiło się przy nim kilku defensorów gospodarzy i Włoch utracił futbolówkę.

85
    Zmiana w drużynie Niemcy: z boiska schodzi Draxler, na boisku pojawia się Volland.

85
    Zmiana w drużynie Niemcy: z boiska schodzi Hector, na boisku pojawia się Ginter.
    83. El Shaarawy (ITA) - 4:1

83
    Gol dla Włoch!

Jest bramka honorowa i to jakiej urody! STEPHAN EL SHAARAWY zdecydował się na strzał z osiemnastego metra, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i wylądowała pod poprzeczką bramki Niemiec!

81
    De Silvestri zderzył się w powietrzu z Hectorem, na szczęście obaj są w stanie kontynuować grę.

80
    Do końca regulaminowego czasu gry pozostało jeszcze dziesięć minut. Czy Włochy zdobędą honorowego gola? A może to Niemcy pokuszą się o kolejne trafienie? Zostańcie z nami!

78
    Zmiana w drużynie Niemcy: z boiska schodzi Zaza, na boisku pojawia się Antonelli.

78
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zrobiło się gorąco pod bramką Niemiec. Najbliżej piłki był Ranocchia, który jednak nie zdołał jej sięgnąć.

77
    Za faul na prawej stronie boiska ukarany żółtą kartką został Mustafi.

76
    Próbują walczyć o chociaż honorowe trafienie przyjezdni, ale bezskutecznie. Niewiele wychodzi dziś Włochom.
    75. Özil (GER) - 4:0

75
    Gol dla Niemiec!

Pogrom! MESUT OZIL okazał się pewnym egzekutorem jedenastki i nasi zachodni sąsiedzi prowadzą z Włochami już czterema bramkami!

Gole: 24. Kroos, 45. Gotze, 59. Hector, 75. Ozil (kar.) – 83. El Shaarawy

Kartki:   58. Hummels (GER), 77. Mustafi (GER) – 15. Giaccherini (ITA)

Niemcy: Ter Stegen – Rudiger, Hummels, Mustafi, Hector (85. Ginter) – Rudy, Kroos (90. Kramer) – Muller (69. Can), Draxler (85. Volland), Ozil – Gotze (61. Reus)

Zmiany: Leno, Trapp – Bellarabi, Can, Ginter, Gomez, Khedira, Kramer, Podolski, Reus, Schirrle, Tah, Volland

Włochy: Buffon – Darmian, Bonucci (62. Ranocchia), Acerbi, Florenzi – Motta (69. Parolo), Montolivo, Bermardeschi – Giaccherini (69. El Shaarawy), Zaza (78. Antonelli), Insigne (69. Okaka)

Zmiany: Perin, Sirigu – Antonelli, Astori, Candreva, Eder, De Sciglio, De Silvestri, Jorginho, Parolo, Ranocchia, Rugani, Soriano