Rzeszów – Mar. Chorzów 0:0 (poz.) | Tychy – Nowiny 3:0 (koniec) | Komprachcice – Polkowice 3:4 (koniec)
Dąbrowa Górnicza – Pyskowice 2:6 (koniec)
Berland Komprachcice
3:4 (2:1)
Górnik Polkowice
Niedziela 10.04.2016, 18:00 • Hala OSIR Komprachcice • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 21

Był to ostatni mecz w Komprachcicach w tym sezonie. Serdecznie dziękuję za uwagę! (19:48:44)

Berland spadł po tym meczu na trzecią pozycję. Jeżeli chcą wziąć udział w barażach o Futsal Ekstraklasę muszą w następnej kolejce pokonać Marex Chorzów i liczyć na potknięcie Heiro Rzeszów w meczu z Wieliczką, która ma już zapewniony awans.

Na pochwałę zasługuje cały zespół TPH, jednak szczególnie należy wyróżnić bramkarza Dudę, gdyby nie jego skuteczne interwencje wynik mógłby być zgoła inny.

Twierdza Komprachcice upadła! Seria 15 meczów bez porażki Berlandu została przerwana. Serdeczne gratulacje dla drużyny TPH Polkowice, która mimo poważnych braków kadrowych, potrafiła skutecznie przeciwstawić się faworyzowanym gospodarzom i wywieźć trzy punkty.

39:56
    Gol dla Cuprum!
    Rafał GAWIN strzela swoją drugą bramkę! Niestety tym razem jest to bramka samobójcza. Uderzał Żbik, nogę w celu zablokowania piłki nastawił Gawin, czym dokumentnie zmylił Lecha i skierował piłkę do własnej bramki!

39:26
    Uderzał Zyla, piłkę na słupek paruje Duda!

39:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta!

38:38
    Czwarte przewinienie Berlandu, tym razem faulował Sapa.

37:47
    W odpowiedzi Cieśla, jednak broni Lech.

37:43
    Rozregulowanie celowniki mają gospodarze, tym razem niecelnie uderzał Przywara.

36:54
    I już po karze, obronną ręką wyszli polkowiczanie.

35:57
    Teraz dwa razy ratuje swój zespół Duda, to musi skończyć się bramką dla miejscowych!

35:27
    Nie schodzą z połowy gości zawodnicy GKSu! W ciągu minuty mieli trzy rewelacyjne sytuacje jednak za każdym razem uderzali niecelnie!

34:54
    Kochman przeryw kontrę gości piątym faulem swojej drużyny, za co ogląda drugą, a w konsekwencji, czerwoną kartkę! Polkowice przez 2 minuty w osłabieniu!

34:38
    Z dystansu próbował Zboch, jednak obok bramki.

33:42
    I od razu wysokim pressingiem wyszli miejscowi! Przyniosło to efekt w postaci akcji 3 na 1, jednak górą Duda!

33:27
    Gol dla Berland OSiR-u Komprachcice!
    I znów bramka, którą wypracował Sapa! Tym razem minął obrońcę z prawej strony, jego wstrzelenie piłki odbił Duda, jednak przy dobitce GAWINA był już bezradny!

31:45
    Czwarty faul TPH, żółtą kartką ukarany Kochman.

Jakub Gnyszka

Gole: 17. Nesterów, 18. Zyla, 34. Gawin – 9. Walasek, 23. Żbik, 31. Żbik, 40. Gawin (sam.)

Kartki:   14. Żbik (CUP), 25. Duda (CUP), 32. Kochman (CUP)   35. Kochman (CUP)

Berland Komprachcice: Lech, Staroń – Nesterów, Przywara, Zyla, Sapa, Gawin, Kilian, Małek, Wedler, Wochna, Zboch, Adamowski
    Górnik Polkowice: Duda – Walasek, Żbik, Kochman, Biały, Cieśla, Różycki, Koryciński

Sędziowie: I: Piotr Koloczek, II: Grzegorz Wiercioch, III: Piotr Rybol