3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Korea Południowa
Sobota 16.04.2016, 19:15 • Satelita, Katowice, Polska • Mecze towarzyskie

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (21:19:32)

Koniec spotkania! Reprezentacja Polski w swoim ostatnim sparingu przed MŚ w Katowicach pokonuje reprezentację Korei Południowej 3:0! Kolejny dobry prognostyk!

59:00
    Ostatnia minuta meczu rozpoczęta!

58:01
    Polska na lodzie w pełnym zestawieniu.

57:12
    Polacy wybijają gumę z własnej tercji obronnej!

56:01
    Kara dla Polska (Bychawski – 2 min., trzymanie).

55:13
    Gra została wznowiona po dłuższej przerwie spowodowanej wybiciem pleksy.

54:40
    Uderzenie Łopuskiego mija bramkę Daltona.

53:30
    Koreańczycy teraz nieco spuścili z tempa. Przybici Azjaci tą trzecią bramką.
    52:40 Maciej URBANOWICZ - 3:0

52:40
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki MACIEJ URBANOWICZ.

GOOL! Kolejna bramka dla Polski! Bepierszcz nagrał gumę tuż przed bramkę, tam strącił ją MACIEJ URBANOWICZ i Dalton skapitulował po raz trzeci!

52:10
    Przewaga Korei w ostatnich minutach spotkania na lodzie. Na szczęście wciąż gramy dobrze w defensywie.

51:11
    Ofiarna interwencja Bychawskiego po strzale jednego z Koreańczyków. Guma poza obszarem lodowiska.