3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Korea Południowa
Sobota 16.04.2016, 19:15 • Satelita, Katowice, Polska • Mecze towarzyskie

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (21:19:32)

Koniec spotkania! Reprezentacja Polski w swoim ostatnim sparingu przed MŚ w Katowicach pokonuje reprezentację Korei Południowej 3:0! Kolejny dobry prognostyk!

59:00
    Ostatnia minuta meczu rozpoczęta!

58:01
    Polska na lodzie w pełnym zestawieniu.

57:12
    Polacy wybijają gumę z własnej tercji obronnej!

56:01
    Kara dla Polska (Bychawski – 2 min., trzymanie).

55:13
    Gra została wznowiona po dłuższej przerwie spowodowanej wybiciem pleksy.

54:40
    Uderzenie Łopuskiego mija bramkę Daltona.

53:30
    Koreańczycy teraz nieco spuścili z tempa. Przybici Azjaci tą trzecią bramką.
    52:40 Maciej URBANOWICZ - 3:0

52:40
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki MACIEJ URBANOWICZ.

GOOL! Kolejna bramka dla Polski! Bepierszcz nagrał gumę tuż przed bramkę, tam strącił ją MACIEJ URBANOWICZ i Dalton skapitulował po raz trzeci!

52:10
    Przewaga Korei w ostatnich minutach spotkania na lodzie. Na szczęście wciąż gramy dobrze w defensywie.

51:11
    Ofiarna interwencja Bychawskiego po strzale jednego z Koreańczyków. Guma poza obszarem lodowiska.

50:40
    Korea wycofała grę daleko pod własną tercję obronną.

49:30
    Polacy czujnie w defensywie. Nie chcemy tutaj żadnego efektownego powrotu Korei.

47:20
    Aktywna gra Polaków w tercji ofensywnej, ale nie możemy oddać dobrego strzału.

45:58
    Korea Południowa na lodzie w pełnym zestawieniu.

44:20
    Korea wybija gumę pod bramkę Polaków.

43:58
    Kara dla Korea Południowa (Oh – 2 min., trzymanie).

43:28
    Mocno spod niebieskiej uderzał jeden z Polaków. Guma opuściła obszar lodowiska.

42:34
    Gra toczyła się teraz w tercji obronnej Korei, ale nic z tego nie wynikło.

41:30
    Agresywna gra azjatyckiego zespołu. Korea szuka swojej okazji.

40:30
    Ostre starcie w okolicach tercji neutralnej z udziałem Malasińskiego.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Polski.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się ok. 20:45.

Koniec drugiej tercji spotkania. Po 40. minutach gry Polska wciąż prowadzi z Koreą 2:0.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:24
    Obydwa zespoły już w pełnych zestawieniach.

39:00
    Ostatnia minuta drugiej tercji rozpoczęta.

38:30
    Spokojnie toczy się ten okres gry 4 na 4.

37:24
    Kara dla Polska (Dziubiński – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
    Kara dla Korea Południowa (Y. Kim – 2 min., nadmierna ostrość w grze).

36:16
    Kolusz miał doskonałą okazję na zdobycie bramki, ale raz jeszcze górą Dalton!

35:40
    Sporo chaotycznej gry w okolicach tercji neutralnej. Polacy próbują wprowadzić gumę pod bramkę Daltona.

34:02
    Małe zamieszanie pod Polską bramką. Korea wciąż w ofensywie.

33:18
    Chmielewski strzela, ale niecelnie. Guma poza obszarem lodowiska.

32:13
    Guma po uderzeniu Kolusza opuszcza obszar lodowiska. Przerwa w grze.

31:34
    Uderzenie Guzika zza zasłony, odbija ten strzał jednak Dalton.

31:00
    W bramce reprezentacji Polski pojawia się Rafał Radziszewski.

30:45
    Polacy teraz zamknęli Koreańczyków w ich własnej tercji.

29:55
    Polska w pełnym zestawieniu.

29:14
    Sporo uderzeń oddają teraz goście, ale wszystko świetnie broni Odrobny.

28:30
    Korea rozgrywa hokejowy zamek pod bramką Odrobnego...

27:55
    Kara dla Polska (Galant – 2 min., zahaczanie).

27:40
    Polacy pobyli teraz przez chwilę z gumą w tercji ataku, ale nic z tego nie wyszło.

26:45
    Mocne uderzenie jednego z Koreańczyków. Strzał zablokowany tuż przed bramką Odrobnego.

25:10
    Uwolnienie odgwizdane po stronie polskiej reprezentacji.
    24:22 Malasiński marnuje okazję na podwyższenie

24:22
    Malasiński przegrywa teraz pojedynek sam na sam z Daltonem!

23:40
    Szybka gra, z małą ilością przerw w grze. Akcja toczy się raz po jednej, raz po drugiej stronie lodowiska.

22:34
    Bepierszcz wjechał do tercji ataku, próbował podać do Urbanowicza, ale nic z tego.

21:10
    Ponownie bardzo aktywna gra Korei na samym początku tercji.

20:18
    Zagranie krążka wysokim kijem przez zawodnika Korei. Przerwa w grze.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Korei.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się ok. 20:00.

Koniec pierwszej tercji spotkania. Po 20. minutach gry Polska prowadzi z Koreą Południową 2:0. Wydarzeniem tercji była bramka Alana Łyszczarczyka – pierwsza w seniorskiej reprezentacji. Łyszczarczyk to młody, 18-letni hokeista, który w tym roku ma duże szanse na udział w drafcie do NHL.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:10
    Ładne uderzenie Wronki! Dobrze broni jednak Dalton.

19:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

18:28

17:10
    Koreańczycy mają problemy z założeniem hokejowego zamka.

16:28
    Kara dla Polska (Zapała – 2 min., trzymanie).

16:12
    Groźna kontra Koreańczyków, ale po raz kolejny na posterunku Odrobny.

15:23
    Szybkie tempo tego spotkania. Polacy jak na razie prezentują się bardzo dobrze.

14:41
    Strzał Dziubińskiego na bramkę zablokowany przez defensywę Korei.

13:40
    Polacy próbują ruszyć z kolejną akcją na bramkę Daltona. Aktualnie guma w tercji neutralnej.
    12:47 Świetna interwencja Odrobnego!

12:47
    Kapitalna interwencja Odrobnego po strzale Swifta! Ależ to wyciągnął Odrobny!

11:34
    Ładna indywidualna akcja Chmielewskiego! Dobrze zachowała się jednak defensywa Korei Południowej.

10:21
    Strzał jednego z polskich obrońców spod niebieskiej zablokowany przed bramką Daltona.

9:30
    Polacy kontrolują grę na lodzie. Biało-Czerwoni wycofali teraz grę pod własną bramkę.

8:30
    Małe zamieszanie pod polską bramką, ale dobrą defensywną interwencją popisał się Bryk.

7:20
    Uwolnienie po stronie reprezentacji Polski.
    6:51 Tomasz MALASIŃSKI - 2:0

6:51
    Strzelcem bramki TOMASZ MALASIŃSKI.

GOOL! Świetna akcja Polski! Dwójkowa kontra Zapały i TOMASZA MALASIŃSKIEGO, który po podaniu tego pierwszego popisuje się świetnym uderzeniem! 2-0!

5:23
    Chwila spokojniejszej gry na lodzie. Aktualnie gra toczy się w tercji obronnej gości.

4:30
    Korea rozgrywa gumę w okolicach tercji neutralnej.
    3:56 Alan ŁYSZCZARCZYK - 1:0

3:56
    Strzelcem bramki ALAN ŁYSZCZARCZYK.

GOOOL! Polacy otwierają wynik spotkania! Zapała wycofał gumę do ALANA ŁYSZCZARCZYKA, który mocnym strzałem zdobywa pierwszą bramkę w seniorskiej reprezentacji Polski!

3:13

2:56
    Dronia uderza mocno podczas gry w osłabieniu, ale dobrze broni Dalton.

2:30
    Dobra interwencja Odrobnego po strzale jednego z Koreańczyków.

1:48
    Polacy wybijają gumę pod bramkę Korei.

1:13
    Kara dla Polska (Pociecha – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).

0:45
    Aktywna gra Korei w pierwszych sekundach tego spotkania. Od razu szybkością popisują się goście.

0:01
    Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Korei!

00:01

Hymny narodowe i zaczynamy!

Początek spotkania za ok. 10 minut!

Polska: Odrobny (Radziszewski) – Dronia, Bychawski; Kolusz, Zapała, Malasiński – Ciura, Pociecha; Chmielewski, Pasiut, Łopuski – Wajda, Bryk; Urbanowicz, Dziubiński, Bepierszcz – Kruczek, Górny; Guzik, Galant, Wronka oraz Łyszczarczyk. Trener Jacek Płachta.

Korea Południowa: Dalton (S. Park) – Young, WonJun Kim; Radunske, K. Kim, S. Kim – D. Lee, Seo; H. Shin, Ahn, S. Shin – Y. Kim, Regan; Swift, W. Park, Testwuide – Oh, H. Kim; Sin, Y. Lee, Wanjung Kim. Trener Chisun Paek.

Sędziowie: Wolas, Baca – Smura,Hyliński.
    A w dużym Spodku mrozi się lodowisko...

Na relację z tego meczu zapraszamy na Lajfy.com!

Polacy z Koreą Południową zagrają na zakończenie Mistrzostw Świata w Katowicach i kto wie czy to spotkanie nie będzie miało bardzo ważnego wpływu na ostateczny układ klasyfikacji MŚ.

Do Polski wcześniej przyleciała reprezentacja Korei Południowej, która także będzie występowała na Mistrzostwach Świata w Katowicach. Koreańczycy rozegrali dwa mecze kontrolne z AMurem Chabarowsk z KHL i obydwa spotkania przegrali.

Polska ma za sobą już trzy sparingi. Wpierw Polacy na wyjeździe wygrali i przegrali z Brytyjczykami po dogrywce, a w czwartek rozgromili już w Katowicach reprezentację Litwy.

Czas na ostatni sparing Polaków przed zbliżającymi się przyszłotygodniowymi Mistrzostwami Świata Dywizji 1A w Katowicach. W ostatnim meczu kontrolnym Polacy podejmą ekipę z Korei Południowej.

Spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacją Polski i reprezentacją Korei Południowej.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:15.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 4. Łyszczarczyk (Zapała), 7. Malasiński (Zapała), 53. Urbanowicz (Bepierszcz, Wajda)

Polska: Odrobny (od 31. min Radziszewski) – Dronia, Bychawski; Kolusz, Zapała, Malasiński – Ciura, Pociecha; Chmielewski, Pasiut, Łopuski – Wajda, Bryk; Urbanowicz, Dziubiński, Bepierszcz – Kruczek, Górny; Guzik, Galant, Wronka oraz Łyszczarczyk. Trener Jacek Płachta.

Sędziowie: Wolas, Baca – Smura,Hyliński