Dolcan – Chojniczanka 0:3 (poz.) | Zawisza – Bytovia 2:3 (koniec) | MKS Kluczbork – Miedź 0:0 (koniec)
GKS K. – Olimpia G. 0:2 (koniec) | Chrobry – Stomil 3:0 (koniec) | Wigry – Pogoń Sdl. 3:1 (koniec)
MKS Kluczbork
0:0 (0:0)
Miedź Legnica
Sobota 16.04.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • Fortuna 1 Liga • Runda 26

Koniec meczu. (19:55:19)

90
    ostatnia zmiana w drużynie gości. Za Ślusarskiego wchodzi Subbotin.

88
    Mamy zmianę w drużynie gospodarzy. Za Nitkiewicza wchodzi Kuczak, a w drużynie gości Garguła zastępuje Forsella.

83
    Zmiana w drużynie gości. Za zmęczonego Labukasa wchodzi Gancarczyk.

76
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Kowalczyka wchodzi Giel.

75
    Rzut rożny ma MKS.

73
    Labukas strzela minimalnie obok słupka !

72
    Miedź ma stały fragment gry na wprost bramki MKSu. Bedzie groźnie.

68
    Miedź od dłuższego czasu nie schodzi z połowy gospodarzy coraz groźniej atakując.

56
    Goście od kilku minut na połowie rywala przed momentem zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, lecz był faul na bramkarzu gospodarzy.

48
    Ganowicz na rzut rożny.

46

Bez zmian w obu zespołach.

Do przerwy wynik bezbramkowy choć piłka dwukrotnie wpadała do siatki. Z gry więcej miała Miedź, która dłużej utrzymywała się przy piłce. MKS momentami bardzo głęboko się bronił, lecz skutecznie. Wracamy za kwadrans.

45

44
    Piłka w bramce gospodarzy, lecz spalony zawodnika gości i bramka nie zostaje uznana.

43
    Żółta kartką ukarany Kowalczyk.

41
    Bedzie zmiana w drużynie gospodarzy przygotowany do wejścia na boisko Kasperkiewicz w miejsce Dei.

39
    Bramka dla MKSu nie zostaje uznana na spalonym Łukasz Uszalewski.

34
    Sędzia nie planuje nad wydarzeniami na boisku. Ewidentne przewinienie na Kowalczyku gwizdek milczy po chwili żółty kartonik ogląda Niziołek.

33
    Mamy nad Kluczborkiem oberwanie chmury.

32
    Ganowicz ogląda żółty kartonik za faul.

31
    Po dominacji Miedzi Orłówicz miał stu procentowa okazję ale trafił obok słupka !

19
    Chwila oddechu, lecz to Miedź ponownie przy piłce. MKS jak na razie prezentuje się słabo.

18
    Z linii bramkowej piłkę wybił Gierak ! Seria rzutów różnych dla Miedzi.

15
    Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia.

15
    Dośrodkowanie mija zawodników i będzie rzut rożny bo piłkę tracił jeden z obrońców

15
    MKS ma rzut wolny blisko pola karnego gości.

9
    Od kilku chwil przy piłce Miedź miała groźną okazję z rzutu rożnegoale strzał został zablokowany.

1
    Będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach ze stadionu.

1

Spotkanie rozpocznie MKS.

Obie jedenastki na murawie.

Za chwilę początek spotkania, gdyż zespoły zakończyły rozgrzewkę i udały się do szatni.

Zespoły już na murawie uczestniczą w rozgrywce a na trybunach gromadzą się ludzie.

MKS Kluczbork: Pogorzelec – Orłowicz, Ganowicz (K), Gierak, Uszalewski – Niziołek, Nowacki – Nitkiewicz, Deja, Szewczyk – Kowalczyk

Rezerwowi: Wnuk – Giel, Kursa, Kuczak, Kojder, Kasperkiewicz, Madejski

Miedź Legnica: Kapsa – Bartczak, Midzierski, Stasiak, Gorskie – Łuszkiewicz, Rasak, Łobodziński (K), Forsell, Labukas – Ślusarski

Rezerwowi: Smug – Trelichowski, Cierpka, Garguła, Garuch, Gancarczyk, Subbotin

Sędziowie: Dominik Sulikowski – Bartłomiej Lekki, Marek Szerszeń.

Zapraszamy do relacji przed godziną 18.00 Kiedy to będziemy podawać państwu najważniejsze wiadomości prosto z Kluczborka.

W poprzedniej rundzie Miedź wygrała pewnie aż 4-1. Gospodarze sobotniej rywalizacji z pewnością będą chcieli zrehabilitować za ostatnie niepowodzenia i wywalczyć wreszcie komplet punktów. Sędzią tego pojedynku będzie Pan Dominik Sulikowski z Gdańska, który sędziował dla MKS-u spotkanie w Ząbkach ze zdegradowanym już Dolcanem.

Miedź z kolei w tej rundzie również gra w kratkę, a dobre występy przeplata gorszymi. Zapowiada się z pewnością świetne widowisko bo jeżeli MKS chce liczyć się w walce o utrzymanie musi to spotkanie wygrać. Miedź nie może sobie pozwolić z kolei na porażkę bo zrobi kolejny krok w stronę strefy spadkowej.

Kluczbork znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Jest czerwoną latarnią pierwszej ligi, nie potrafi wygrać spotkania u siebie 10 października 2015 roku kiedy pokonał 1-0 Olimpię Grudziądz.

Gospodarze sobotniego pojedynku przystąpią do spotkania z popularną "miedzianką" z nowym trenerem. Mirosław Dymek zastąpił na tym stanowisku byłego już trenera Andrzeja Konwińskiego. Wszyscy w Kluczborku są ciekawy czy zadziała tzw "efekt miotły"

Witam serdecznie i zapraszam na relację z 26 kolejki rozgrywek I ligi pomiędzy MKS-em Kluczbork a Miedzią Legnica.