Ursus – Energia 0:0 (koniec) | Legia II – Oskar 4:0 (koniec) | Warta S. – Tomaszów Maz. 2:4 (koniec)
Pogoń Grodzisk Maz. – Białobrzegi 1:2 (koniec) | Start O. – ŁKS 0:3 (poz.)
Ursus Warszawa
0:0 (0:0)
Energia Kozienice
Sobota 16.04.2016, 11:00 • Stadion miejski przy ul. Sosnkowskiego 3, Warszawa • 3 Liga łódzko - mazowiecka • Runda 24

Spotkanie rozpoczęło się o piknikowej porze i w piknikowym tempie przebiegało. Pierwsza połowa mogła nam jeszcze dostarczyć bramek, ale w drugiej oba zespoły stanęły. Zapraszamy na kolejne relacje. (13:01:14)

90+6

90+5
    Zmiana w drużynie Energia Kozienice: z boiska schodzi Kalinka, na boisku pojawia się Gędaj.

90+3
    Zmiana w drużynie Energia Kozienice: z boiska schodzi Putin, na boisku pojawia się Czerwiński.

90+2
    Ofmański z Pikusem wywalczyli wspólnymi siłami rzut rożny, ten jednak został wykonany fatalnie.

90
    Ciach uderza z ostrego kąta, bramkarz spokojnie łapie. Tymczasem sędzia doliczył co najmniej 5 minut.

89
    Stachowiak i Pikus ładnie zagrali z klepki na skrzydle, w końcu ten pierwszy nisko dorzucił w pole karne. Podanie nie znalazło jednak odbiorcy.

86
    Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Jedlikowski, na boisku pojawia się Stachowiak.
    Zmiana w drużynie Energia Kozienice: z boiska schodzi Kozicki, na boisku pojawia się Paterek.

85
    Pierwsza dzisiaj okazja Pikusa! Młody napastnik gospodarzy nawinął już w polu karnym rywala i uderzył na bramkę. Trafił w ciało jednego z przeciwników.

83
    Przyjezdni długo rozgrywali akcję pod polem karnym rywali. W końcu jeden z nich zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka po strzale przeleciała daleko od bramki.

81
    Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Muszyński, na boisku pojawia się Ofmański.

80
    Świetna kontra Energii! Jeden z napastników nie trafił do bramki uderzeniem głową z kilku metrów.

78
    Ursus bije głową w mur, goście mądrze się bronią.

76
    Nieco zakotłowało się pod bramką Ursusa, ale po bilardzie w wykonaniu zawodników gospodarzy w końcu udało im się wybić piłkę.

73
    Zmiana w drużynie Energia Kozienice: z boiska schodzi Stanisławski, na boisku pojawia się Zawadzki.

73
    Traktorki rzucają już niemal wszystkie siły do ataku.

71
    Kibice już się cieszyli po bramce zdobytej przez Arkadiusza Ciacha, ale asystent arbitra podniósł chorągiewkę – spalony.

70
    Bramkarz gości potrzebuje pomocy medycznej, wygląda to na uraz uda.

68
    Tempo w drugiej połowie spadło jeszcze mocniej. Obie ekipy mają w nogach spotkania pucharowe i to widać. Zawodnicy popełniają proste błędy techniczne.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!