Słowenia – Włochy 3:1 (koniec) | Polska – Korea Płd. 1:4 (koniec) | Austria – Japonia 3:1 (koniec)
Polska
1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
Korea Południowa
Niedziela 24.04.2016, 16:32 • Spodek, Katowice • Mistrzostwa Świata Dywizji 1A • 2. runda

Dziękuje za śledzenie relacji live i zapraszam na kolejne na stronie lajfy.com (18:46:41)

Strzały w trzeciej tercji:

Polska: 13
    Korea Południowa: 10

Korea Południowa wygrywa 4:1 z gospodarzami turnieju. Polakom po tej porażce pozostaje już w zasadzie walka o pozostanie na tym poziomie rozgrywek.

Najlepszymi zawodnikami zostali: Adam Borzęcki (POL) i Micheal Swift (KOR).

58:45 Kim S. - 1:4

58:45
    Gol dla Korei Południowej!

Strzelcem gola KIM SANGWOOK.

KIM SANGWOOK pakuje krążek do pustej bramki. Koreańczycy odzyskali krążek w tercji obronnej biało-czerwonych. SANGWOOK wykorzystał podanie swojego kolegi zza bramki i pewnie umieścił krążek w pustej bramce.

58:25
    Zapała oddał strzał na bramkę, jednak krążek ląduje na siatce nad bramką i gra wycofana tercji środkowej.

58:10
    Zagranie krążka wysoko uniesionym kijem. Wznowienie pod bramką Daltona.

57:48
    Trener Jacek Płachta stawia wszystko na jedną kartę. Pusta bramka biało-czerwonych.

57:48
    Czas dla Polski.

55:14
    Patryk Wronka z ostrego kąta wprost w łapaczkę Daltona.

54:48
    Upływają kolejne minuty meczu, a polacy nie potrafią zawiązać skutecznej akcji.

52:40
    Dziubiński oddał strzał z pola międzybulikowego jednak krążek minął minimalnie koreańską bramkę.
    50:13 SWIFT - 1:3

50:13

Strzelcem bramki SWIFT Micheal.

Szybko odpowiadają Koreańczycy. Micheal SWIFT dostał idealne podanie na lewą stronę od Lee Do Ku i umieścił krążek w polskiej bramce po raz trzeci w dzisiejszym spotkaniu.

50:00
    Ożywają trybuny katowickiego spodka. Do końca spotkania pozostało 10 minut.
    48:51 PASIUT - 1:2

48:51
    Gol dla Polski!

Strzelcem bramki Grzegorz Pasiut.

Goool!!! Polska zdobywa pierwsze trafienie w dzisiejszym spotkaniu. Grzegorz PASIUT odzyskał krążek w okolicach lewego bulika. Pojechał na bramkę Daltona i precyzyjnie uderzył przy lewym słupku koreańskiej bramki.

Dawid Koza

Składy i statystyki: 49. Pasiut – 22. Swift M. (Shin S., Cho M.), 25. Swift M. (Shin S.), 51. Swift M. (Lee D., Cho M.), 59. S. (K.)

Polska: Odrobny (Radziszewski) – Dronia, Bychawski, Zapała, Malasiński, Kolusz (C) – Pociecha, Borzęcki, Chmielewski (A), Pasiut, Łopuski – Kotlorz, Bryk, Wronka, Dziubiński, Bepierszcz – Kruczek, Wajda, Bagiński (A), Urbanowicz, Galant
    Korea Południowa: Dalton (Park) – Kim W., Young B. W., Kim K., Kim S., Radunske – Lee D. K. (A), Regan, Shin, Cho (A), Swift – Oh, Seo, Shin, Park W. (C), Ahn J. – Kim H., Lee Y. J., Sin, Kim W. J.

Sędziowie: Koukorari Mikko (FIN) – Rohatsch Marian (GER) Liniowi: Haurum Henrik (DEN), Semjonov Anton (EST)