Trefl – Skra 0:3 (koniec) | Resovia – ZAKSA 0:3 (koniec)
23 21 13
G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
25 25 25
Wtorek 26.04.2016, 20:40 • Hala Podpromie, Rzeszów • PlusLiga mężczyzn - play-off • Finał

13:25
    Na pojedynczym bloku zatrzymany został kapitan Resovii. Mistrzostwo Polski jedzie do Kędzierzyna-Koźla!

13:24
    Po prostej ze skrzydła nie trafia w boisko Alek Achrem. Piłka meczowa dla ZAKSY!

9:16
    Alek Achrem nie trafia po zagrywce w boisko. Druga przerwa techniczna.

5:11
    Długa akcja! Finalnie Sam Deroo technicznie obija blok rywali. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

4:10
    Piłka w górze. Pokusił się o atak Thomas Jaeschke. Nadział się jednak na blok. Sprawdza Andrzej Kowal.

4:8
    Teraz ZAKSA już na pewno zdobywa punkt. Bez problemów ze środka atakował Gladyr. Pierwsza przerwa techniczna.

4:8
    Błąd popełniają rzeszowianie. Sprawdza jednak tę sytuację Andrzej Kowal.

1:4
    Alek Achrem zatrzymany na podwójnym bloku. Chyba zaczyna się całkiem sypać gra rzeszowianom. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

21:25
    Kevin Tillie atakuje po potrójnym bloku rywali. Koniec drugiej partii!

20:24
    Przechodząca piłka, którą wykorzystują przyjezdni. Piłka setowa dla ZAKSY.

19:22
    Dominik Witczak zatrzymany na podwójnym bloku. Ponownie w świetnej sytuacji ZAKSA! Sprawdza Asseco Resovia.

17:17
    Podwójny blok! Zatrzymany na środku został Patryk Czarnowski. Przerwa dla Ferdinado De Giorgi!

16:17
    Asem serwisowym popisuje się Alek Achrem! Kapitan podrywa zespół do walki!

12:16
    Alek Achrem zatrzymany na podwójnym bloku. Druga przerwa techniczna w drugim secie.

11:14
    To był as serwisowy! Przerwa dla Ferdinando De Giorgi.

8:13
    Thomas Jaeschke skutecznie z prawego skrzydła. Sprawdzają jednak kędzierzynianie.

6:11
    Atakował z drugiej linii Alek Achrem. Kapitan Resovii nadział się na potrójny blok. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

5:8
    Pewny atak z drugiej linii kędzierzynian. Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie.

4:7
    Miała piłkę w górze Asseco Resovia. Zatrzymany na podwójnym bloku został Alek Achrem. Czas dla Andrzeja Kowala.

23:25
    Koniec! Punkt ze środka Patryka Czarnowskiego.

23:24
    Gramy dalej. Deroo zatrzymany na pojedynczym bloku przez Bartosza Kurka!

21:24
    Tym razem Sam Deroo już bardzo pewnie. Pierwsza piłka setowa dla ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

21:23
    Pojedynczy blok! Thomas Jaeschke zatrzymuje Sama Deroo. Przerwa dla Ferdinando de Giorgi.

18:21
    Kiepskie przyjęcie rzeszowian. Kontrę wykorzystuje Sam Deroo. Znów prosi o czas Andrzej Kowal.

18:20
    Genialny jest Paweł Zatorski. Kapitalna obrona libero ZAKSY! Potem po rękach rywali atakuje Tillie. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

15:16
    Zagrywka w aut Thomasa Jaeschke. Druga przerwa techniczna. 16:15 prowadzi ZAKSA.