Wigry – Miedź 0:0 (koniec) | GKS K. – Bytovia 0:2 (koniec) | Wisła Pł. – Stomil 0:0 (koniec)
Wisła Płock
0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn
Piątek 29.04.2016, 20:30 • Stadion im. Kazimierza Górskiego, Płock • Fortuna 1 Liga • Runda 28

Bardzo słaby mecz oglądaliśmy dzisiaj w Płocku. Stomil przyjechał z nastawieniem wywiezienia remisu z ciężkiego terenu i swój cel zrealizowali. Wisła nie była w stanie przebic się przez cały zespół Stomilu, który stał w obronie w dzisiejszym meczu przez 90 minut. Wisła bliżej ekstraklasy, chociaż nie zwyciężyła, a Stomil może byc juz prawdopodobnie pewny utrzymania. To tyle ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Zapraszamy na kolejne relacje na Lajfy.com! (22:23:46)

90+5

90
    Fantastyczny strzał Wlazło z dalszej odległości, ale jeszcze lepsza parada Piotrka Skiby! Rzut rożny dla gospodarzy.

88
    Przykro się patrzy niestety na ten mecz. Stomil przez 88 minut stoi w obronie jedenastoma zawodnikami.

86
    Rzut rożny dla Stomilu, ale pewnie w tym sezonie gra defensywa Wisły.

83
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Piotrowski, na boisku pojawia się Hiszpański.

82
    Szybka konta gospodarzy. Prostopadłe podanie do Recy wzdłuż pola karnego, ale strzał z ostrego konta wpadł prosto w ręce Skiby.

80
    Bramek nie ma, to przynajmniej sędzia kilka kartek pokaże :)

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Drozdowicz (Wisła Płock).

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Kujawa (Stomil Olsztyn).

78
    Strzał na bramkę Kiełpina, ale zablokowany przez obrońców gospodarzy i będziemy mieli rzut rożny dla gości.

75
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Głowacki, na boisku pojawia się Nishi.

72
    Coraz więcej dzieje się pod bramką Skiby. Dośrodkowanie w pole karne, ładnie w górę wyszedł Lebedyński, ale strzelił nad poprzeczką.

70
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Łuczak, na boisku pojawia się Drozdowicz.

68
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Trzeciakiewicz, na boisku pojawia się Głowacki.

66
    Kolejna przerwa w grze. Na boisku leży piłkarz gości, który potrzebuje pomocy lekarza.

65
    Piłkarze Stomilu coraz bardziej cofają się w swoje pole karne. Napastnicy gości stoją na 40 metrze od swojej bramki, przyglądają się jak obrońcy Wisły rozgrywają piłkę na połowie Stomilu.

61
    Reca strzelał na bramkę zza pola karnego, ale wyszło z tego płaskie dośrodkowanie i niewiele brakowało, aby jeden z zawodników gospodarzy dołożył nogę i wpakował piłkę do bramki.

Michał

Gole:

Kartki:   79. Drozdowicz (PLO) – 6. Jegliński (OLS), 78. Kujawa (OLS)

Wisła Płock: 87. Seweryn Kiełpin – 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 91. Damian Byrtek, 95. Patryk Stępiński – 21. Masymilian Rogalski, 7. Damian Piotrowski, 89. Wojciech Łuczak, 18. Piotr Wlazło, 9. Arkadiusz Reca – 11. Mikołaj Lebedyński
    Zmiany: Kryczka, Drozdowicz, Hiszpański, Kubus, Kun, Mroziński, Sielewski.

Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba – 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak – 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 22. Tsubasa Nishi, 12. Michał Trzeciakiewicz – 11. Karol Żwir, 88. Rafał Kujawa
    Zmiany: Leszczyński, Bartkowski, Paweł Głowacki, Piotr Głowacki, Łukasik, Remisz, Śledź