3:0 (1:0)
Stal Stalowa Wola
Piątek 29.04.2016, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • Runda 28

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Sezon 2015/2016 powoli zmierza ku końcowi. Kolejny mecz na własnym terenie rozegra ROW Rybnik. Tym razem rybniczanie zmierzą się z drużyną Stal Stalowa Wola.

Gospodarze nie maja za sobą dobrego okresu. Rybnik od pięciu spotkań nie potrafi wygrać. W pięciu ostatnich meczach ROW zdobył zaledwie 2 punkty. Czy w starciu ze Stalową powiększy swój dorobek punktowy?

Wiele gorszy bilans ma Stal. Piłkarze ze Stalowej Woli nie wygrali od 12 meczów. W większości ostatnich spotkań zawodnicy Stali musieli uznać wyższość rywali. Czy przełamanie nastąpi w Rybniku?

Obie drużyny grają ostatnio bardzo słabo. Piątkowa rywalizacja tych drużyn może przynieść przełamanie tych złych pass. Komu uda się to zrobić?

Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 19, bądźcie z nami!

KS ROW 1964 Rybnik: Kajzer – Grolik, Slisz, Krotofil, Muszalik, Gojny, Jary, Gładkowski, Dzierbicki, Broniewicz, Mandrysz
    Rezerwowi: Procek – Janik, Płonka, Siwek, Musiolik, Orzeł, Nowak

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Wawrzyński, Bartosiak, Kantor, Kachniarz, Bartkiewicz, Łanucha, Stelmach, Płonka, Oziębała, Bogacz
    Rezerwowi: Drzymała – Mistrzyk, Przezak, Kowalski, Mażysz, Giel, Kołodziej

Sędziowie: Korycki – Pawlak, Karczyk.

Zakończyła się rozgrzewka, za chwilę początek meczu.

1

3
    Gospodarze rozpoczęli w tradycyjnych zielono-czarnych strojach, przyjezdni w jednolitych białych strojach.

5
    ROW spokojnie wymieniają podania w pobliżu własnego pola karnego. Goście ustawiają się w okolicy linii środkowej.

7
    Przedzierał się lewą flanką Bartosiak. Jego podanie na piąty metr przerywa jednak Broniewicz.

9
    Spokojny początek z obu stron. Gra toczy się w środkowej części boiska.

11
    Próbował prawą stroną Oziębała. Skrzydłowy Stali nie utrzymał jednak piłki w boisku i rozpocznie Kajzer.

13
    Bardzo niecelne uderzenie z dystansu Broniewicza. Od własnej bramki rozpocznie Wietecha.

15
    Pierwszy kwadrans za nami. Jak na razie żadna z drużyna nie zagroziła realnie bramce przeciwnika.

16
    Faulowany przy linii pola karnego Muszalik. Szansa dla gospodarzy.

17
    Niecelny strzał Broniewicza po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, rozpocznie od bramki Stal.

19
    Ponownie prawą stroną Oziębała. Były zawodnik Widzewa Łódź dośrodkowywał jednak bardzo niedokładnie – rusza z kontrą ROW.

21
    Powoli inicjatywę przejmują gospodarze. Cofa się własną połowę Stal.

23
    Szybko na zmianę decyduje się trener gospodarzy, nie wiemy czy było to podyktowane kontuzją obrońcy ROW-u. Grolika zastępuje Płonka.

25
    Rzut wolny dla piłkarzy ze Stalowej Woli. Przyjezdni nie potrafili jednak dośrodkować dokładnie przed bramkę Kajzera.

27
    Kolejny strzał z dystansu zawodnika Stali. Tym razem próbował Łanucha, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

29
    Zmaga się doping na trybunach. Kibice gospodarzy próbują pomóc swojemu zespołowi, który oddał inicjatywę rywalom.

31
    Spokojnie na własnej połowie wymieniają piłkę przyjezdni. Na własnej połowie ustawia się ROW.

33
    Długie podanie w kierunku Mandrysza. Młody, utalentowany pomocnik rybnickiej drużyny był jednak minimalnie spóźniony.

35
    Tym razem to gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie. Nie spieszy się w ostatnich minutach zawodnikom obu drużyn z grą ofensywną.

37
    Płaskie dośrodkowanie Bartosiaka przed bramkę Kajzera. Przecina je jeden z zawodników gospodarzy, rzut jeszcze dla Stali.

39
    Przerwa w grze. Opatrywany na murawie jeden z zawodników gospodarzy.

41
    Muszalik poza linią boczną, ale wydaje się, że zaraz będzie mógł grać dalej.

43
    Pierwszy rzut rożny w tym meczu. Rozpoczną spod chorągiewki przyjezdni.

44
    Stal nie stworzyła zagrożenia pod bramką rywali po tym stałym fragmencie gry. Od linii bramkowej rozpocznie Kajzer.

44
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Świetna kontra miejscowych! Dośrodkowanie z lewej strony przed bramkę Wietecha, Mandrysz zgrywa piłkę do MARKA GŁADKOWSKIEGO, a ten z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki!

45+1
    Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

45+2

Po pierwszej połowie ROW prowadzi 1:0! Pierwsza odsłona była bardzo wyrównana. Obie drużyny zagrały bardzo defensywnie, bramkę do szatni dla miejscowych zdobył Marek Gładkowski.

46

48
    Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany w przerwie meczu.

50
    Znakomite otwarcie gospodarzy! Kontrę rybniczan wykorzystuje PAWEŁ MANDRYSZ, który pokonuje Wieteche w sytuacji "sam na sam".

52
    Próbują odpowiedzieć przyjezdni. Pewnie jednak w defensywie miejscowi.

54
    Spokojnie na własnej połowie wymieniają rybniczanie. Podopieczni trenera Brehmera chcą uspokoić grę.

56
    Nieodpowiedzialnie Broniewicz do Kajzera. Bliski przejęcia piłki był Płonka, ale naprawił swój błąd stoper gospodarzy.

58
    MARIUSZ MUSZALIK popisuje się znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego, ROW prowadzi już 3:0!

60
    Na dzisiejsze spotkanie przyjechało 120 osób ze Stalowej Woli. Fanów miejscowej drużyny jest ok. 600.

62
    Szykuje się pierwsza zmiana w drużynie gości, przygotowany do gry Paweł Giel.

62
    Z boiska schodzi Tomasz Płonka, w jego miejsce wprowadzony do gry zostaje Paweł Giel.

64
    Goście próbują dłużej utrzymać się przy piłce. Cofnął się do defensywy ROW.

66
    Do wejścia szykuje się Sebastian Musiolik.

68
    Schodzi z boiska Radek Dzierbicki, w jego wypożyczony z Piasta Gliwice Sebastian Musiolik.

70
    Potężnie z dystansu Mandrysz. Tym razem skutecznie między słupkami Wietecha.

72
    Jeszcze jedna zmian w drużynie gości. Tomasza Płonkę zastępuje Marcin Kowalski.

74
    Zza linii pola karnego Przemysła Ozięmbała, ale bardzo niecelnie. Rozpocznie od bramki Kajzer.

76
    Przygotowany do gry Sebastian Siwek.

77
    Strzelca pierwszej bramki zastępuje Sebastiana Siwka.

79
    Coraz dłużej przy piłce utrzymują się przyjezdni. Czy Stal stać na bramkę honorową?

81
    Ostre wejście w nogi Gojnego Pawła Giela, zasłużona żółta kartka.

83
    Znakomita szansa gości! Do piłki w polu karnym rywali doszedł Paweł Giel, ale z około 11. metrów strzelił ponad bramką!

84
    Kolejna roszada w składzie Stali. Bartosiaka zastępuje Przezak.

86
    Dużo strat z obu stron. Gra toczy się w środkowej części boiska.

88
    Wymiana ciosów, Stal próbuje strzelić honorową bramkę, ale musi pamiętać, że ROW umie wyprowadzać kontry. Po takiej akcji drugą bramkę strzelił w dzisiejszym meczu Mandrysz.

89
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Orzeł, na boisku pojawia się Mandrysz.
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Ozięmbała, na boisku pojawia się Kołodziej.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90+3

ROW Rybnik wygrywa bardzo pewnie 3:0! Gospodarze przerywają niemoc i wreszcie okazale zwyciężają. Stal nie potrafiła dziś realnie zagrozić bramce Kajzera, najlepszą sytuację zmarnował w drugiej połowie Paweł Giel.

Na dziś z Rybnika to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Gliwickiej 72 pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje w naszym portalu. (20:52:52)