Red Devils – Rekord 2:1 (koniec)
Red Devils Futsal Club
2:1 (1:1)
Rekord Bielsko-Biała
Niedziela 01.05.2016, 15:00 • Zduńska Wola ul. Złota 67 • Halowy Puchar Polski • Finał

Red Devils Chojnice zdobywa HALOWY PUCHAR POLSKI! (16:37:57)

39:25
    Rekord zmarnował dwie dogodne sytuacje na doprowadzenie do dogrywki.

37:38
    Czas dla Rekordu – w międzyczasie 4 faul Chojnic.

36:44
    Kałuża uratował teraz zespół przed utratą kolejnej bramki!

36:00
    Niespełna 4 minuty do końca! Jak na tę chwilę – mecz wyrównany i decydują niuanse.

34:21
    Vakhula z połowy boiska. Coraz bardziej rozpaczliwe próby zremisowania.

32:28
    Zawodnikom Rekordu wyraźnie już się śpieszy – dużo nerwowości w grze.

32:07
    Zaczął się mecz! Powinna teraz paść – znowu – bramka dla Rekordu!

31:01
    Popławski powinien teraz wyrównać! Nabił jednak tylko obrońcę!

30:40
    Niewykorzystany, ale piłka ciągle pod bramką Red Devils

30:38
    Korner dla Rekordu

29:32
    Biel niecelnie. Coraz mniej czasu zostało Rekordzistom, aby strzelić bramkę.

29:03
    Wojciechowski wybija piłkę z linii po strzale Szymury!

28:24
    Kolejna ofensywna akcja Red Devils!

28:05
    Modrusan długo opatrywany przez służby medyczne.

Rekord będzie musiał teraz mocno przycisnąć, jeżeli myśli – a na pewno! – o Pucharze Polski!

26:52
    Gol dla Red Devils!
    Bramkę na przełamanie strzela Przemysław LASKOWSKI!

26:28
    Diabły pogubiły się teraz w akcji pod bramką Rekordu.

25:44
    Wojciechowski próbował oszukać obrońców sztuczką techniczną. Nieudanie.

24:48
    Vakhula pociągnął teraz uderzenie, które mogło zmylić Modrusana. Piłka jednak wyszła na rzut rożny.

23:48
    Środek ciężkości gry przeniósł się pod bramkę Rekordu.

22:34
    Zawodnicy nie forsują tempa. Kmiecik pozwolił teraz piłce przeturlać się przez cały parkiet.

21:00
    Próba Red Devils skończona strzałem obok bramki!

20:12
    Rozpoczęło się drugie 20 minut, które prawdopodobnie zdecyduje o kwestii Pucharu Polski. W przypadku remisu – dogrywka i karne.

20:01

20
    Pierwsza połowa skończona. Spotkanie jest wyrównane, jednak brak mu emocji. Obie drużyny wydają się jeszcze bać na poważnie ruszyć na bramkę rywala. Zapraszamy za 15 minut.

19:41
    Rzut rożny dla Czerwonych Diabłów.

19:18
    Czwarte przewinienie Red Devils Chojnice.

19:13
    Timeout

18:47
    Piąty faul Rekordu Bielsko Biała!

17:50
    Piłka przeszła obok słupka po strzale zawodników z Chojnic.

16:52
    Rzut rożny dla Red Devils Chojnice

14:45
    Zespół z Chojnic teraz bardzo mocno nastrzeliwał bramkę Kałuży. Nie przyniosło to wymiernego skutku.

12:35
    Ale teraz już nie dał rady! Bodnar pokonuje w końcu Kałużę!

12:32
    Kałuża broni teraz przed remisem! Bondar dobrze uderzył, ale młody bramkarz jeszcze lepiej wybronił.

12:02
    Kolesnik wysoko nad bramką.

12:00
    Kriezel kolejny raz blokowany przy strzale.

11:08
    Obie drużyny długo operują piłką w środkowe strefie, dlatego nie ma wiele akcji pod bramkami.

9:57
    Biel obija słupek bramki Red Devils!

8:57
    Gol dla Rekordu!
    Rozmontowana obrona Chojnic i piłkę do pustej bramki pakuje Biel!

8:23
    Marek obok bramki! Kolejna próba tego zawodnika.

7:37
    Kolejna strata piłki Rekordzistów we własnym polu karnym. Niecelnie znów Bondar.

6:19
    Kałuża broni strzał i dwie dobitki Wojciechowskiego!

6:05
    Kriezel zatrzymywany teraz trójką obrońców w polu karnym Rekordu.

5:25
    Kriezel po rzucie rożnym z woleja obok słupka!

5:02
    Szymura faulowany przed linią pola karnego!

4:17
    Cud ratuje teraz Diabły przed utratą bramki! Zawodnik Rekordu został na linii bramkowej przeciwników i uderzyła go piłka, która zmierzała do bramki!

3:59
    Sobański prosto w Kałużę.

3:40
    Marek próbował strzelić swoją kolejną bramkę w tym Final Four! Modrusan jednak na posterunku.

3:25
    Kriezel próbował pociągnąć solową akcję, ale piłkę wybił mu ostatni obrońca Rekordu.

1:50
    Popławski traci piłkę w środkowej strefie boiska, ale strzał po przechwycie okazał się niecelny.

0:56
    Jeszcze w tej samej minucie odpowiedziały Diabły – Oleksandr Bondar obok bramki.

0:21
    Pierwszy atak w wykonaniu Rekordu – obok słupka uderzał Janovsky

0:10
    Mecz o PUCHAR POLSKI właśnie się rozpoczął.

0:01

Zawodnicy wychodzą na parkiet.

Licznie zgromadzona publiczność podczas pojedynku Diabłów z Clearexem zdawała się dopingować tych drugich. Znana jest także sympatia fanów Rekordu i Gatty Active – można więc rzec, że Diabły będą musiały walczyć także i z 6. zawodnikiem meczu.

Rekord Bielsko-Biała zaś gładko pokonała Gattę Active Zduńska Wola – gospodarza turnieju! Wynik 2:7 to udany rewanż za porażkę u siebie... w takim samym wymiarze!

Red Devils Chojnice potrzebowali aż 50 minut czystej gry oraz rzutów karnych, aby wyeliminować Clearex Chorzów z gry o Puchar Polski. Może się okazać, że niespełna 24 godziny to zbyt mało na regenerację po takim wysiłku.

Wielki finał Halowego Pucharu Polski. Do boju z Rekordem Bielsko-Biała staną Diabły z Chojnic. Początek zaplanowano na godzinę 15:00.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.